Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ahm_Mhgm1NVD View Post
    Merhabalar, Gordion sunucusu playeri olarak kafamı hep kurcalamış, clan arkadaşlarım ve başka clan üyesi arkadaşlarımla da istişare etmiş olmamıza rağmen nasıl olabileceği konusunda bir noktaya varamamışızdır. Konu şuki her gün onlarca krowaz silah çıkarma denemesi yapılmaktadır. Yan materyaller fosillerden rahatlıkla düşürülebilmektedir. Taşları düşürmek cz de bulunan havoç, hell fire, cruel, enigma gibi moblardan mümkündür. 1 parti ekip gereklidir. Düşme oranı çok düşüktür. Kimsenin pot parasını bile karşılamaz. Bizim sunucuda hiç bir ekibi orada taş kasarken göremezsiniz. ( Görev Hariç) Birde item kırdırma npc sinden çok düşük ihtimalle bu taşlar elde edilmektedir. (Gordionda item kırdıran var mı?) Bu taşları buy sell yapan pazar çetesini her gün düzenli şekilde kontrol ettim. Buy karakterinde önemli bir değişiklik olmamasına rağmen, zaten mümkün değil önemli bir değişiklik olması. Sell karakterinde her gün onlarca krowaz silah taşı satıldığını gözlemlemekteyim. Gm arkadaşlar bu taşların bir bugu olabilir. Konu önemlidir. Konuya destek verecek bir çok kişinin olduğunu da göreceksiniz.
    Onlar yıllar önce yapılan bug sayesinde var . Binlerce depoladılar . Aklın almayacağı kadar hem de

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Onlar yıllar önce yapılan bug sayesinde var . Binlerce depoladılar . Aklın almayacağı kadar hem de
    Düpeymiş bende sonradan öğrendim. Khenarth açtığım konudan sonra bir tane çeteyi çökertti. Şimdi sadece bir kişi kaldı. Onunla da ilgilenilirse Gordion şimdilik temizlenmiş olacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ahm_Mhgm1NVD View Post
    Düpeymiş bende sonradan öğrendim. Khenarth açtığım konudan sonra bir tane çeteyi çökertti. Şimdi sadece bir kişi kaldı. Onunla da ilgilenilirse Gordion şimdilik temizlenmiş olacak.
    Daha bir sürü kasa çarları var hepsine bakmaları lazım adamlar hazırlıklı