View Poll Results: Warior kalkan takma kalksınmı kalmasınmı ?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • EVET KALKMALI

17 60.71%
  • HAYIR KALKMAMALI

11 39.29%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 189

Warior Kalkan takması kaldırılsın. Destek olmak icin yorumlarınızı fikirlerinizi .

Eski serverlerde genelde son canı kalan kacmaya calışan wr takıyor ve adamlar priestlerden fazla itemler takılyorlar nerdeyse olumsuz oluyorlar .

Asasin minor x2 aynı durum oldugunu

kurianın x3 pod cevirmesiyle aynı oldugunu dusunuyorum ve kaldırılmasını talep ediyorum

Sadece canı düştüğünde canını kurtarmak için takıyor

Bana kalsa Warrior da kalkan takamamalı, Warrior'un kalkanla ne işi var?

başka bir amaç için taktığını bilen varsa yazabilir.

Tank warıor kalktıgına gore serverlerden editlenmeli warıorun kalkan takması

Gab's adamant patlama ozelligi var egerki patlarsa vurulmuyorda olumsuz oluyorlar resmen

Gordion Arif bu arada ben priestim
    Last edited by MsXLaS; 12-24-2019 at 12:09 PM.

hiç olur mu kardeşim oyunun en çok pus çeken jobuna nerf gelir mi
    en çok pusu bunlar çektikleri için en iyi farm slotlarında bunlar kasacak
    atağı defansı manası hpsi resisti yüksek olacak tekli skilleri ve yere vurma skilleri çok yüksek olacak öleceği zamanda kalkan takıp frienzy basıp des atıp kaçacak
    kurtarmıyorsa ss takıp moba atack verip hp dolduracak
    hatta bastıkları hp potlarda 2x 3x işlemeli ki hiç ölmesinler

Senior Member
    aaaa olur mu dokunurlar mı wariora hiç onlarda her şey olmalı light feet bile eklemeliler

Senior Member
    Ya yok artık siz kaç yıldır oynuyorsunuz bu oyunu?

Saçmalamayın allah aşkına. Söyleyecek laf bulamayıp kalkan takmasına mı laf ediyonuz? Saçma bir konu olmuş. Konu kilit lütfen.

Kardeşim olecegi zaman moblara vur canını fll twun at oh ne guzel bir job olcegi zaman kalkan tak

Quote Originally Posted by 4EkihJuu View Post
    aaaa olur mu dokunurlar mı wariora hiç onlarda her şey olmalı light feet bile eklemeliler
    Quote Originally Posted by cabbar14532 View Post

Saçmalamayın allah aşkına. Söyleyecek laf bulamayıp kalkan takmasına mı laf ediyonuz? Saçma bir konu olmuş. Konu kilit lütfen.
    atağı defansı manası hpsi resisti yüksek olacak tekli skilleri ve yere vurma skilleri çok yüksek olacak öleceği zamanda kalkan takıp frienzy basıp des atıp kaçacak
    kurtarmıyorsa ss takıp moba atack verip hp dolduracak
    hatta bastıkları hp potlarda 2x 3x işlemeli ki hiç ölmesinler

13 senedir oynuyorum defans warıor kalktıgına gore kalkanda kalmalı

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Sxorpion Scyphte nerflensin yine hp doldursun ama bu kadar fazla değil

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Sxorpion Scyphte nerflensin yine hp doldursun ama bu kadar fazla değil
    Kardeşim suan anlık pk dayım adamın masteri dondu doner donmez kalkanı taktı tp oldu okcular bırsey yapmadı

Quote Originally Posted by cabbar14532 View Post

Bir de gab's adamant patlma ozelligide var warıor vurunca acılırsa harbi olumsuz oluyor .

Senior Member Vrij's Avatar
    Warriorlarda pasif defler oldugu, shellerinin definin fazla oldugu dogru ama kalkanı butün meslekler takabilir, hatta magelere yarayan int isteyen jamadar defli yeni kalkanlar da var.
    Ama warrlar melee
    Asaslar da melee ama görünmezlik var ve hızlı kaçabiliyor, ben bir warrın beni yakalyabildigini görmedim ki kessin, stun, ve diger skill neydi adı hariç.

Oyunun ilk yazılımını yapan ekip hala sag ve şirkette aktif mi bilmiyorum ama ilk dengeler bana göre çok daha adaletli ve mantıklıydı. Son guncellemelerde bazı mesleklerin açıkça kayırıldıgı görülüyor, kurian guncellemesi, warr 83 guncellemesi vs. Mesela okçular 83 rebirth10 bile olsalar 70 skiliyle kesiyolar.
    83+10=93 ol ama 70 skiliyle kes böyle bişi olabilir mi, oluyor.
    Fabrika ayarlarına dönmek lazım, en azından adalet olarak.