Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Senior Member AmanSusunDuymasnlar's Avatar
    Nickname
    lamBALZAC
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BaTTaLGaZi View Post
    Şu an hack shield teknik bir sorundan dolayı karakterleri hapse göndermiyor. Buna emin olabilirsiniz. Böyle bir sorun yokken sizi birilerinin hapisten çıkarmasını beklemeyiniz. Hapisten çıkmak için gerekli görevi tamamlamanız gerekiyor.

Bence hep hack shieldde kusur aramayın. Birazda bilgisayarınızı gözden geçiriniz.
    Bilgisayarı falan gözden geçirmeye de gerek yok resim gayet açıklıyor arkadaşın ne yaptığını ! 59 level ardream oynayan adam nasıl oluyor da S simgesi çıkartıyor? NPT olmasın
    IamBALZAC

Uçurumun başındayım yüksekliğe adını verdim.
    Çünkü bildiğim tüm mesafelerin tanımı sensin.
    Uzaktasın çünkü birisi benim tadımı vermiş.
    Selam durun hayatımın kadını geldi...

Senior Member justlikech4os's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AmanSusunDuymasnlar View Post
    Bilgisayarı falan gözden geçirmeye de gerek yok resim gayet açıklıyor arkadaşın ne yaptığını ! 59 level ardream oynayan adam nasıl oluyor da S simgesi çıkartıyor? NPT olmasın
    Serverda 10 kişi pkya cıkarsa açık işaret almanın zorluğu nedir,ben günde 16 saat online olurum base bomboş giriyorum rt mi kesiyorum cıkıyorum,ardreamdede aynı npt yapsam kapalı işaret olurdu,npt yaptığım karakterle sence cheat reports'a npt şikayetinde bulunup ss koyarmıyım?

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Ayrıca sana ayın birinde aldıgım nazi işareti fotosunuda koyarım istiyorsan...

Senior Member
    Nickname
    #DirenPOL
    Class
    Priest
    Server
    US->Manes
    Race
    Karus
    Şu an hack shield teknik bir sorundan dolayı karakterleri hapse göndermiyor. Buna emin olabilirsiniz. Böyle bir sorun yokken sizi birilerinin hapisten çıkarmasını beklemeyiniz. Hapisten çıkmak için gerekli görevi tamamlamanız gerekiyor.

Bence hep hack shieldde kusur aramayın. Birazda bilgisayarınızı gözden geçiriniz.
    Meditör haklı olabilir bende hapis e düşmüştüm bilgisayarıma format attım başlangıç programlarını kaldırdım ve şuan rahatça oynuyorum . No Hapis

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IFENOUX View Post
    Meditör haklı olabilir bende hapis e düşmüştüm bilgisayarıma format attım başlangıç programlarını kaldırdım ve şuan rahatça oynuyorum . No Hapis
    Lütfen konu içersinde ki bütün mesajları okuyun pcden başka bir karakter ile daha oyuna giriyorum isteyenle IONIA serverında pm atıp konuşabiliriz...

Nickname
    lamBALZAC
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by justlikech4os View Post
    Serverda 10 kişi pkya cıkarsa açık işaret almanın zorluğu nedir,ben günde 16 saat online olurum base bomboş giriyorum rt mi kesiyorum cıkıyorum,ardreamdede aynı npt yapsam kapalı işaret olurdu,npt yaptığım karakterle sence cheat reports'a npt şikayetinde bulunup ss koyarmıyım?
    Base de adam yoktur. Rt keserekte o simgeyi alamazsın. Helede her serverde npt hala yapılırken. Ardream da yapılan npt ile karesiz simge gelmez onu bizde biliyoruz. Cz de yaparlar simge gelsin diye. Ayrıca kimseyi kandırmaya gerek yok. Oyunun en legal ve temiz oyunculardan olustugu zamanlarda da biz ardreamda karesiz k yı bile 1 ayda zor çıkartıyorduk Ardream savaslarına girerek En fazla sağ tarafa 20k kasardık 1 ayda. Senin sağ tarafını gösteren bir foto istiyorum. En az 50k dır o da en az ! Kimseyi kandırma
    IamBALZAC

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Base de adam yoktur. Rt keserekte o simgeyi alamazsın. Helede her serverde npt hala yapılırken. Ardream da yapılan npt ile karesiz simge gelmez onu bizde biliyoruz. Cz de yaparlar simge gelsin diye. Ayrıca kimseyi kandırmaya gerek yok. Oyunun en legal ve temiz oyunculardan olustugu zamanlarda da biz ardreamda karesiz k yı bile 1 ayda zor çıkartıyorduk Ardream savaslarına girerek En fazla sağ tarafa 20k kasardık 1 ayda. Senin sağ tarafını gösteren bir foto istiyorum. En az 50k dır o da en az ! Kimseyi kandırma
    Arkadaş seni inandırmak gibi bi derdim yok ama ardream savaşlarında 8 kişi oluyor ve ben Lunar wara da katılıyorum ve asas olduğum için party bulabiliyorum ve eğer savaşı kazanırsak kasıyorum ki sağ tarafım öyle ucuk bir şey değil 8k,sol tarafımda 31k.Eğer inanmıyorsan şimdi oyuna girip foto alabilirim...

Senior Member 1Purcu's Avatar
    Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad

ya dostum sen neyin düşüncesindesin oyuncularda hata aramayın artık bu konularda ben yıllarca böyle bir problem yaşamadım şimdimi yaşıyorum ?
    kendi bilgisayarımda mı sorun bulmam gerekiyor kesinlikle ve kesinlike artık cizgiyi aşmaya başladı bu oyun .
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Buyur burdan yak

Nickname
    lamBALZAC
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by justlikech4os View Post
    Arkadaş seni inandırmak gibi bi derdim yok ama ardream savaşlarında 8 kişi oluyor ve ben Lunar wara da katılıyorum ve asas olduğum için party bulabiliyorum ve eğer savaşı kazanırsak kasıyorum ki sağ tarafım öyle ucuk bir şey değil 8k,sol tarafımda 31k.Eğer inanmıyorsan şimdi oyuna girip foto alabilirim...
    Sağ taraf 8k mı istiyorum foto.
    IamBALZAC