Page 30 of 34 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast
Results 291 to 300 of 334
    Senior Member
    Quote Originally Posted by jaw_WFCNJvmA View Post
    ilave olaran slotları işgal edenler yine işgal ediyor gidin luferdeki bütün slotlara bakın yine genieciler orda mı orda? solo adam görev dahi yapamıyor.
    İtemin yok eslanta geçiyorsun orda da yapamıyorsun görev. E daha neden oynasın bu oyunu oyuncu?
    o oyuncuda oynamayıversin kardeşim

Junior Member
    Quote Originally Posted by tantunali View Post
    o oyuncuda oynamayıversin kardeşim
    olur paşam hayatı senin iki dudağından çıkacak kelimelere göre yaşasınlar

Boş boş konuşacağına hiç değilse legal oynamaya çalışan oyuncuya destek ver. Emc Lufer tüm farm slotlarında yine genieli elemanlar Hani genielilere darbe vurulmuştu

Olan dediğim gibi legal solo oynamaya çalışan oyuncuya oldu.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Oyundaki multiciler forumda da multi hesaplarla isyan ediyor Çoğunun 1-5 arası mesaj sayısı var.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jaw_WFCNJvmA View Post
    ilave olaran slotları işgal edenler yine işgal ediyor gidin luferdeki bütün slotlara bakın yine genieciler orda mı orda? solo adam görev dahi yapamıyor.
    İtemin yok eslanta geçiyorsun orda da yapamıyorsun görev. E daha neden oynasın bu oyunu oyuncu?
    ya görevi bi gün yapamasssın 2 gün yapamasssın oyunu illa oynicam diyosan görevi yapıcak illaki bi zaman bulursun ben çöp slotunda kasarken görev yapanları kim bilir kaç saat beklemişimdir görev için farmı bırakan çok kişi var kardeşim herkesi bir tutma derim 8 10 pc genieli afq kişi deilim ben pk charımı dizene kadar saate 15m için elle çöp kasan birisiyim şimdi pk charımın pus ihtiyaçları için ben işteyken cardinale genie ile bırakıyodum onuda tek pc adama çok gördüler herkes ister 8 10 pcli adamalr olmasın ama eski swlerde emek veren adamı da kurunun yanında yaş yanmasın

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Oyundaki multiciler forumda da multi hesaplarla isyan ediyor Çoğunun 1-5 arası mesaj sayısı var.
    Bunu Ekim 2017 De Hesap Açmış 12 Postu Olan Birisi Mi Söylüyor
    Büyük İroni Eski Swde Dc Pre Elinde Patlamış Olanların İsyanını Hakkını Aramasını Ya Görmezden Geliyorsun
    Yada Herkesi Her İsyan Edeni Multici Sanıyorsun

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HeRoCoMeBaCK55 View Post
    Bunu Ekim 2017 De Hesap Açmış 12 Postu Olan Birisi Mi Söylüyor
    Büyük İroni Eski Swde Dc Pre Elinde Patlamış Olanların İsyanını Hakkını Aramasını Ya Görmezden Geliyorsun
    Yada Herkesi Her İsyan Edeni Multici Sanıyorsun
    Ben farmer değilim. TL'ci değilim. Multici de değilim. Eski oyuncusu olduğum oyuna aradan bir süre geçtikten sonra solo olarak geri dönmüş biriyim. Hayatımın geri kalanından vakit buldukça bu oyunu oynuyorum. Ne büyük paralar yatırdım oyuna ne de ek gelir olarak gördüm. Önceki tecrübelerime dayanarak bu güncellemeyi ve sonuçlarını destekliyorum. Oyun cidden rahatladı. Slotlar gün yüzü gördü. Gerçek oyunculara kaldı. Forumda ağlamaya gelen tiplerin hepsinin TL'ci ve Multici olup da algı yönlendirip bu durumdan solo oynayanların, emek verenlerin etkinlendiğini söyleyip durması asıl ironik olan. Kendileri ölmüş ağlayanları yok. NTT Game sizi ne de güzel def etti.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Ben farmer değilim. TL'ci değilim. Multici de değilim. Eski oyuncusu olduğum oyuna aradan bir süre geçtikten sonra solo olarak geri dönmüş biriyim. Hayatımın geri kalanından vakit buldukça bu oyunu oynuyorum. Ne büyük paralar yatırdım oyuna ne de ek gelir olarak gördüm. Önceki tecrübelerime dayanarak bu güncellemeyi ve sonuçlarını destekliyorum. Oyun cidden rahatladı. Slotlar gün yüzü gördü. Gerçek oyunculara kaldı. Forumda ağlamaya gelen tiplerin hepsinin TL'ci ve Multici olup da algı yönlendirip bu durumdan solo oynayanların, emek verenlerin etkinlendiğini söyleyip durması asıl ironik olan. Kendileri ölmüş ağlayanları yok. NTT Game sizi ne de güzel def etti.
    Merak Ettim Bi Nokta Var Char Dizdin Mi Pk Attın Mı Yaptınsa Farm Yapmadan Sermayeyi nerden buldun pazar yaptını var sayarsam oyunda pk atmıcaksan pazarı neden yapıyorsun buda ayrı bi soru herkes tlcide sen deil msin derler adam oyunda char dizip yeni sw geçiceği zaman sitelerde satmayan mı var
    herkes tlci o zaman peki sen bu oyunu neden oynuyosun neden pazar yapıyosun pk char dizmek için kimisi pazarı sevmez yaratıkları keserek item dizerdi şimdi ya itemin olucak ya pt ya clan pk alınında hangi slot yeticekse artık o kadar farmcıya neyse olay bu deil senki eğer pk attığın charının itemlerini çöpe atıp bırakıyosan sadece zevk oynuyosundur ama bu itemleri saatlerce pazar yapıp yada farm yapıp dizen kim çöpe atabilir o zaman herkes tlci yalnışım var mı oyunda tl ilede item alsan farmlada item yapsan pazarlada yapsan itemleri çöpe atıp tek bi tl amacı gütmeden oynuyorsan helal olsun ben bu oyunda 1 kişi bile görmüyorum ne olur adam upqrade yapar item geçmez çok ama çok zengindir ali ağa oğlunun bilmem nesi felan youtube video atar gösteriş amaçlı bende böle zenginim istedim olmadı bende herşeyi siler atarım muhabbeti yapıp 9 ları felan çöpe atar oyunu bıraktını söler bana
    bana şunu söle pk çıkabilicek bi char yaptın artık nasıl yaptın sana kalmış 0 tl amacı gütmeden o charı bırakırım diyen var mıdır
    saatlerce farm yapıcak pazar yapıcak uykusundan feragat edip günlük etkinliklere giricek bos kovalayacak chaos stone beklicek delos sahipleri boss sürelerini beklicek isilon beklicek felankor beklicek bunları sadece item dizmek için yapsanda herşeyi çöpe atıp yeni sw ye geçmedin sürece yada oyunu bölece bırakmadın sürece herkes oyundan bi beklentisi vardır illa sölettiniz bu oynda tl amacı gütmeyen 1 elin parmaklarını geçmez çok zengin fabrikatör olmadı sürece
    ha şu tipler vardı yamuk bowlu hiç item dizmeden sadece gb yapıp satanlar ama o yamuk bowlu elle legal yapıyosa onada ayıptır ama 3 5 in peşindne gidip yamuk bowla jr ft bdw girip zehir ediyor bazıları onlarda var yok deil 8x 10x leri hiç saymıyorum bile
    Ve Bana Sizden Kurtulduk Diyosun Ben Aresteyim Dc Preyi Orda Kırdım Sence O Yamuk Bowlu 8x 10 x Pc m Olsaydı Yeni Sw Beklemez Miydim Her Yerde Yeni Sw Gelicek Denen Bi Ortamda Soruyorum Sana Ben Neden Areste Dc Pre Kırdım

Şunu Diyen Kesin Çıkar Yeni Sw İçin Farmla Sermaye Peşindesindir Dicekler Not

Sermaye Zati Var Ben Dc Pre Oto Loot Alıcak Kadar Yamuk Bowlada Farm Yapılıyor Çünkü Dimi

Bana Yeni Sw İçinde Sermayeci Diyebilcek Var Mı ?
    Last edited by HeRoCoMeBaCK55; 10-16-2017 at 06:54 AM.

Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Görev sifirlanmâsi konusunda çalışıyorsunuz anladık ta; 13. Yıl etkinlikleri ne zaman gelecek acaba. 15. Yılda mı ? Yayınlarda o kadar da söylediniz . Çok güzel olacak, şaşıracaksınız, eğleneceksiniz, kapsamlı olacak, farklı olacak diyerek. Hani nerdaaa

Senior Member
    lwl 85 açilsin hatta lwl 90 acilsin yeni skiller eklensin !!! oyun kısır döngü ye girmiş !!!

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllpeacecitylll View Post
    Görev sifirlanmâsi konusunda çalışıyorsunuz anladık ta; 13. Yıl etkinlikleri ne zaman gelecek acaba. 15. Yılda mı ? Yayınlarda o kadar da söylediniz . Çok güzel olacak, şaşıracaksınız, eğleneceksiniz, kapsamlı olacak, farklı olacak diyerek. Hani nerdaaa
    Bir aksilik olmazsa Oyuna Giriş Etkinliğinin ardından eklenmesi planlanıyor.
    The games we play are deadly, aren't they?