Page 1 of 34 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 334
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue

[Bakım Notları]12.10.2017

Merhaba Şövalyeler!

Bu hafta yapılan sunucu bakımıyla birlikte yapılan işlemler ve gelen güncellemeler aşağıda listelenmiştir;

- Rutin sunucu bakımları yapıldı.
    - Üzerinize giydiğinizde kilitlenen eşyaların envanterde çerçeve görüntüleri değiştirilmiştir.
    - Belirtilen yaratıklarda drop oranlarında ve yaratıklardan düşen coins miktarlarında düzenlemeler yapıldı.

Drop oranları azaltılan yaratıklar:

- Half Troll Warrior
    - Half Troll Captain
    - Half Troll Berserker
    - Half Troll Curandero
    - Burning Stone
    - Manticore
    - Death Wizard
    - Doom Knight
    - Satiros
    - Ironclaw
    - Nightmare
    - Apostle of the Storm
    -Cardinal Jewel - Asga Fruit

Noah değerleri azaltılan yaratıklar:

-Hornet
    -Dragon Tooth Soldier
    -Stone Golem
    -Giant Golem

Bahsi geçen yaratıklarda droplar tamamen kapatılmamış olup, düzenleme yapılmıştır.

Keyifli Oyunlar!

NTT Game || Knight Online Ekibi
    Last edited by Khenarth; 10-13-2017 at 09:25 AM.

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Elinize sağlık!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sonunda oyun olması gerektiği gibi oldu. Teşekkürler ellerinize sağlık.

Member
    Nickname
    ExoticNatzuka
    Class
    Mage
    Clan
    VendeTTa
    Server
    Gordion
    Race
    El-Morad

Member SwaneLucky's Avatar
    Nickname
    SwaneLucky
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Diğer mobları anladımdaa neden cardinaller ? Herşeyi matematiksel yorumlayan arkadaşlara sesleniyorum hadi bu cardinal olayınıda matematiğe yatırın.

Senior Member
    Nickname
    EINSZETTDAPURPLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BloodReligion
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    STEAMKO sayfasındaki açıklamada:
    "Drop Rate Decrease for Specific Monsters:

- Half Troll Warrior
    - Half Troll Captain
    - Half Troll Berserker
    - Half Troll Curandero
    - Burning Stone
    - Manticore
    - Death Wizard
    - Doom Knight
    - Satiros
    - Ironclaw
    - Nightmare
    - Apostle of the Storm

Noah Amount Decrease:

-Hornet
    -Dragon Tooth Soldier
    -Stone Golem
    -Giant Golem"

yazılmışken burada "düzenleme" kelimesinin kullanılması gülünç durmuş, hatta ileri giderek şöyle örneklendiriyim: Ülkenin refahını artırmak adına vergileri yükseltme mantığı bu yapılan. Şu dakikaya kadar aldığım duyumlar çok üzücü... Şu güne kadar TL ile item almamış, farm yaparak çarını dizmeye çalışan bir mage olarak, yapılan şeyi görmek beni üzdü. Yapılan hamle premiuma para veren (direkt veya dolaylı) oyuncuları cezanladırmakta ve eminim ki TL ile item satan "Resmi" sponsorların yüzünü güldürmektedir. TBL, Makro gibi programları engellemeye yönelik çalışmalar yapmak yerine oyuna yeni başlamış veya başlayalı bir süre olmuş, farm yaparak itemini kasmaya çalışan oyunculara NTTGAME tekrardan yazık etmiş... Şuan üzerinde Disc Premium aktif olan birilerinden daha geniş bilgi alana kadar, üzerimdeki bulunan Disc Premium paketini şimdilik Inn'e atacağım.

Member SwaneLucky's Avatar
    Nickname
    SwaneLucky
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EINSZETT25 View Post
    STEAMKO sayfasındaki açıklamada:
    "Drop Rate Decrease for Specific Monsters:

- Half Troll Warrior
    - Half Troll Captain
    - Half Troll Berserker
    - Half Troll Curandero
    - Burning Stone
    - Manticore
    - Death Wizard
    - Doom Knight
    - Satiros
    - Ironclaw
    - Nightmare
    - Apostle of the Storm

Noah Amount Decrease:

-Hornet
    -Dragon Tooth Soldier
    -Stone Golem
    -Giant Golem"

yazılmışken burada "düzenleme" kelimesinin kullanılması gülünç durmuş, hatta ileri giderek şöyle örneklendiriyim: Ülkenin refahını artırmak adına vergileri yükseltme mantığı bu yapılan. Şu dakikaya kadar aldığım duyumlar çok üzücü... Şu güne kadar TL ile item almamış, farm yaparak çarını dizmeye çalışan bir mage olarak, yapılan şeyi görmek beni üzdü. Yapılan hamle premiuma para veren (direkt veya dolaylı) oyuncuları cezanladırmakta ve eminim ki TL ile item satan "Resmi" sponsorların yüzünü güldürmektedir. TBL, Makro gibi programları engellemeye yönelik çalışmalar yapmak yerine oyuna yeni başlamış veya başlayalı bir süre olmuş, farm yaparak itemini kasmaya çalışan oyunculara NTTGAME tekrardan yazık etmiş... Şuan üzerinde Disc Premium aktif olan birilerinden daha geniş bilgi alana kadar, üzerimdeki bulunan Disc Premium paketini şimdilik Inn'e atacağım.

ağzına sağlık !

Junior Member
    Hepsine okeyimde cardinal zaten kötüydü

Daha 2 Gün Önce Genie İle Farm Yaparak Char Dizicem Diye 450 TL Masraf Yapıp Cardinale Başladım Yapılan Gerçekten Ayıptır Pus İtemleri Ateş Pahası Zaten
    İndirim Yapılması Gerekmekte Emeğimizin Karşılığını Alamıcaksak Paramın İadesini Talep Ediyorum Gidip Pazar Yaparım O Parayla Cardinal Zaten Kötüydü

Sabah Oturdum Slota Gelen Jewel Sayısı İçler Acısı Dc Preyi Genieyi Neden Aldık Birisi Bana Açıklasın Bu Drop Olayını
    Foruma Bi Bakıyorum Droplar Deişti Yazıyor Bende Dc Pre Bozuldu Sandım Flasha Baktım 10 Kafayı Yiyorum Şuan
    Farm İçin Yatırdığım Parayı Düşünüyorum Hornet Yapıcaktım İlk Gün Yeşil Peri Almıştım Orası Çok Kötü Diye 79 LwL
    Charımla Cardinale Geçtim Daha İyidi Şimdi İse Ölü Dc Preyi Neden Alıyoruz Ben Charımı Nasıl Dizicem
    Nttgame Böle Oyun Düzenlemeyi Nerden Öğrendi Ben Parayı Sokaktamı Buluyorum Babam Böle Pasta Yapmayı Nerden Öğrendi
    Last edited by BahtsizBedevi33; 10-12-2017 at 05:02 AM.

Senior Member ALT4iR's Avatar
    Nickname
    PatuPaiarehe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    AKYD
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Keşke herşeyi kapatacağınıza birazda denetimleri daha iyi yapsaydınız, denetimini yapamayınca kapatmak kolayınıza geliyor evet bazıları ile ilgilenilmesi gerekiyordu ama tamamen kapatmak nedir ? Dc pre almayı düşünüyordum pk+farm için ama dc pre tamamen ölmüş durumda maden konusu zaten ayrı bir olay 10 gündür maden yapıyorum boş vakitlerimde, küçülme topu kasıp pkda kullanmak için, içler acısı 50 tane bile zor geldi yazık vallaha yazık önce hareketli npc geldi olmadı drop oranları düşürüldü saçma sapan itemleri atmaya devam etti denetlemeyi yapamayacaksanız ilgilenebileceğiniz seviyelere çekip server sayısını, durmadan server açıp durmasaydınız.
    Last edited by ALT4iR; 10-12-2017 at 05:00 AM.
    Tanımadığım insanların sözüne itibar etmem, tanıdığım insanların da itibarı kadar sözlerine itibar ederim...

AKYD
    Ardream Koruma ve Yaşatma Derneği