Results 1 to 9 of 9

NTTGAME in iyi bir karar vermesi dilegi ile

Yeni acilan sw lerde cok ivedi cz de bahce farminin kaldirilmasi bunun yerine bf nin acilmasi oyunun ilerisi icin aydinlik olacagini dusunuyorum.

Cz de bahce farmi oldugu surece, ittifaklarin devam edecegini ve alt sinirdaki oyuncularin oyundan sogutulmasina neden oluyor.

Konu kapanmaz ise, zaten aleyhime birsuru yazi yazilip cizilecektir.

Umurumda bile degil ama 16 yildir devam eden ve nerede ise dunyada rekorlara damga vuran bir oyunun pk alaninda farm yapilmasi son derece yanlis bir uygulamadir.

İnsallah game master arkadas yazimi okurda belki dusunceleri degisirde birkac yazi yazip ustduzey yetkililere bilgi verir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIamArcherII View Post
    Yeni acilan sw lerde cok ivedi cz de bahce farminin kaldirilmasi bunun yerine bf nin acilmasi oyunun ilerisi icin aydinlik olacagini dusunuyorum.

Cz de bahce farmi oldugu surece, ittifaklarin devam edecegini ve alt sinirdaki oyuncularin oyundan sogutulmasina neden oluyor.

Konu kapanmaz ise, zaten aleyhime birsuru yazi yazilip cizilecektir.

Umurumda bile degil ama 16 yildir devam eden ve nerede ise dunyada rekorlara damga vuran bir oyunun pk alaninda farm yapilmasi son derece yanlis bir uygulamadir.

İnsallah game master arkadas yazimi okurda belki dusunceleri degisirde birkac yazi yazip ustduzey yetkililere bilgi verir.
    biff gelınce sen mı kasacaksın orada. Yine aynı ittifak daha fazla slotu ele gecırecek. Buna başka bir yol bulunması lazım. Gm ekıbı gucu yeten alır dıyor. Zaten her serverda en saglam clanlar ıttıfak halınde solo takılan adamın gucu nasıl yetsin. Ev geçindirmeye devam ederler bu şekilde sana bana hiç bir şey kalmaz

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Eski bir dies oyuncusu olarak, bu ittifak 2006'dada vardı 2020'dede var . Sadece ne için olduğu durumlar değişti eskiden csw için ittifak yapılırdı ( Eski sw'lerde hala vardır ) Şimdi ise yeni sw 'lerde farm amaçlı var . Cz pk haritasıdır evet fakat kurallarda 2 ırk birbirini cz'de gördüğünde saldıracak diyede bir kural yok . Cz'den farmın kaldırılması olası bir durum değil sebebi ise hiç bir şekilde mmorpg tabanlı oyunda rahat rahat karakterini geliştirmen sağlanmaz zor koşullarda emek harcaman gerekli .

Quote Originally Posted by 1453a View Post
    biff gelınce sen mı kasacaksın orada. Yine aynı ittifak daha fazla slotu ele gecırecek. Buna başka bir yol bulunması lazım. Gm ekıbı gucu yeten alır dıyor. Zaten her serverda en saglam clanlar ıttıfak halınde solo takılan adamın gucu nasıl yetsin. Ev geçindirmeye devam ederler bu şekilde sana bana hiç bir şey kalmaz
    Bf enazindan 1 saat suruyor. Ben sadece frmtr de acilan ittifak konulari icin bir nebze dile getirmeyi istedim. Benim isim olmaz ben nttgame in bahcede calisan maasli iscisi degilim.

Ama bahce farmina cozum bulunmazsa bu isin sonu kotu oyuna dokunacaktir.

Senior Member
    Bro oyunda sadece moradon da oturup Pazar kurma olayı olsa. Başka hiç bir şey yapılmasa bile full pus alıp oturur insanlar. Ko asla bitmez merak etme öyle bir bağımlı kitlesi var bu oyunun.

Pk atılmayacaksa cz haritasını kaldırsınlar. Farklı 2 ırkın ittifak yapması kadar saçma bir olay yok.

Sonuçta Battle dediğimiz olayın döndüğün tek harita ve orc human ittifağını savunuyorsunuz.

İttifak yapan oyuncular hapis cezası almalıdır. Bunu yanı sıra yaratıklar random olarak alelade bir yerde doğmalıdır. Pride mı kestiler, glutton aşırı saçma bir yerde doğmalı mesela. Keza kesilen pride da öyle.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Biforst geldiği vakit Pride de bile kastırmazlar. Çok kordineliler adamlar Surius, Altar iki sunucunda eminim Bifrost geldiğinde kim nerede kasacağını, krowaz geldiğinde kim nerede kaç saat kasacağını bölmüşlerdir. Bu konuda iyi oldukları için onları tebrik etmek gerek. Oyunu kuralına göre oynuyorlar.

Junior Member
    Bence bu duruma en güzel edit şu şekilde olur şahsi fikrim, teleport gate ler ırklara özel kalmamalı , her ırktan her kişi dilediği zaman karşı ırkın haritasınada girebilmeli, npc kesip np kasma durumları kaldırılmalı , npc ler tüm nation'a ittifak olmalı , şayet böyle birşey getirilir ise , o vakit ittifak çıtaları çatlar dayanakları kalmaz ve düşer. Çünkü bir clanın cz de ki pt si güçlü olabilir fakat exp slotlarındaki pt leri o kadar güçlü olamaz, aynı yerde bir den fazla yerde olamazlar, farklı stratejiler doğar , bence harita sınırlandırmaları kaldırılmalı , easy oyuncular için , ( solo ) ek bir server açılmalı , sadece belirli bir premium sahibi kişiler o serverlarda PK-OFF sistemi ile exp kasabilmeli , diğer sunucularında harita sınırları ve PK serbest bırakılmalı. O vakit oyunun ilerlediği yön çok değişecek ve bir çok yeniliğe Fikir babalığı yapacaktır.

Bunlar nacizane fikrim. Elbetteki sadece cepler düşünülecekse bırakın olduğu gibi kalsın. Neticede dönen para Uyuşturucu parasına eş değer. Bir resim parçası olmuş 7 bin tl .