Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 49
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Lightbulb Yeni chaos hakkinda

Merhabalar,

Yeni chaosu öncelikle hiç beğenmediğimi belirtmek isterim. Nedenine gelecek olursak ; chaosun en azından bana göre bir kaç stratejisi vardı. Örneğin duvarların varlığı ve oyuncunun arkasında duvar olduğunda daha güvenli bir şekilde atack yapıyor olması (arkadan gelebilecek damagelere karşı önlemini almış olması gibi). Şimdi bir macro chaosa girip sadece karşıdakinin üzerine doğru yürüyüp, tıklayıp macro click'i yapıyor. Mouse kullanmasını bilmeyen adamlar chaosta 1. liğe oynuyor. Neden mouse kullanmasına gerek olsunki '' Duvar yok, dümdüz ova ? '' Önünde hiç bir engel yok. Eğer bu hareketteki niyet illegallerin önüne geçemeyip de, illegal ve legal oyuncular arasındaki duvarı kaldırmaksa bu yönetim tarafından yapılmış küçük düşürücü bir hareket bana göre. Madem illegal ve legal oyuncular arasındaki duvar kalktı, yerdeki o testereleri de kaldırın, çünkü illegaller ordan damage yemiyor. Macrosunu açan artık chaosta liderliği sırtlasın ne diyeyim... Knight online bence mouse, kombo ve strateji odaklı bir oyun yeni chaos şuandan itibaren bu odağa biraz ters düşen bir etkinlik olmaya başladı.

Diğer arkadaşların da yorum ve görüşlerini belirtmelerini isterim.
    İyi forumlar.
    Last edited by oflu44; 05-09-2019 at 11:14 AM.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Chaos hakkında macro goygoyu yapanların chaosdan anladığını sanmıyorum. Skill kullanım ve combolarının bu kadar önemli olduğu bir mapte rr2 ile ilk 3'e girebileceğinizi sanmanız komik.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Macroya ya acımasız yaptırım uygulanmalı yada salınmalı herkes kullansın. Legal oyuncuyu iki arada bir derede bırakma anlayışından vazgeçin.

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Bu güncelleme ile birlikte chaos etkinliği adına biraz daha uygun oldu, lightning nova skilinide fire yapıp ortadan şans faktörüde kaldırılsa tam olur.

Senior Member
    Chaos da makroyla oynayanlar üstünlük sağlayamaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by theKILLJOY View Post
    Bu güncelleme ile birlikte chaos etkinliği adına biraz daha uygun oldu, lightning nova skilinide fire yapıp ortadan şans faktörüde kaldırılsa tam olur.
    kesinlikle oyundan anlamıyolar 5 tane skill var seri kullandığın her kapışmanın skill timingleri farklı bunu macroya ayarlamak mümkün değil.
    Sadece rr2 combosuyla ilk 3 e değil ilk 10 a zor girersiniz. Ama oynamayı öğrenmedikleri sürece ne kadar anlatsanda anlamıcaklar.
    Macro chaosta bir b*ka yaramaz.

Macro chaosta şöyle yarar baya kolsuzsundur sonuncu oluyosundur macro açar 10. olmaya başlar. Anca bu.

Yeni chaos mapi harika olmuş tam bir chaos olmuş. Koxperların dezavantajına olmuş duvardan geçmeyle kazandıkları damage yememe ve zamandan kazanma üstünlükleri kalktı.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Chaosta macronun üstünlük sağlamadığını düşünenler namı diğer DomenicoMacroo' nun chaos videolarına baksın 90 dan aşağı kill aldığı chaos çok nadir. Adam bunu canlı yayında oynuyordu, yanlış anlaşılmasın Yani ne bir Allah'ın kulu anlıyor ne de başka bir şey her şey tıkırında.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Veya eski Vega kralı WOOOOOON ' un rezil olduğu videoyu açıp sağ tuşa macroyu nasıl ayarladığına şahit olabilirsiniz. 5 adet skillden bahsediyorsunuz ve emin olun chaosu çoğunuzdan iyi oynuyorumdur. Benim belirtmek istediğim sadece macronun sağ tuşa ayarlanabiliyor olması. Yani şu ki ; Ben skillerimi kullandıktan sonra sağ tuşa bastığımda macroyu devreye sokuyorum ve 1 k + R kombomu paşalar gibi yapıyorum. He bir de ilk 4 teysem aldığım light Pit ile dolanıp bir güzel doğruyorum...

Senior Member
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Chaosta macronun üstünlük sağlamadığını düşünenler namı diğer DomenicoMacroo' nun chaos videolarına baksın 90 dan aşağı kill aldığı chaos çok nadir. Adam bunu canlı yayında oynuyordu, yanlış anlaşılmasın Yani ne bir Allah'ın kulu anlıyor ne de başka bir şey her şey tıkırında.
    ya komiksiniz gerçekten, domenico macrocu ama adam iyi oynadığıda gerçek. Çoğu kişide macro var ama çok az kişi domenico gibi iyi oynayabiliyo. Ama herkeste aynı macro var. Domeniconun pk larda kullandığı minor macrosuyla chaosun ne alakası var?
    Sen elmayla armutu kıyaslıyon resmen.
    Chaosta en fazla rr2 combosu yaparsın onada domeniconun ihtiyacı yok. bide chaostaki zehir skillerini macro tuşuna atamıştır onunda elle basmaktan farkı yoktur avantajı olmaz.

Herkes domenicoya adam legal çok iyi minor çıkartıp aynı zamanda combo yapabiliyo derken biz macrocu diyoduk.

millete görede ben koxperım her chaos çıkışı 5 kişi pm atıyo koxpersın diye.
    sende o millet gibisin uzanamadığın ciğere çamur atıyon.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Sanırım ortada bir yanlış anlaşılma var duvarların yok oluşunu ben düzgün mouse kullanımının ortadan kalktığını ve stratejinin kalmadığını ayrıca da macro kullanan kolsuzlara fazladan avantaj sağladığını belirttim. Ayrıca tekrar belirteyim chaosu çoğunuzdan iyi oynuyorumdur oynamayı bilmiyorsun gibi yakıştırmalar yapılması bence komik. Bu konu yeni chaostaki duvarların kalkmasıyla alakalı bir konu