Page 147 of 182 FirstFirst ... 4797137145146147148149157 ... LastLast
Results 1,461 to 1,470 of 1818
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    No rebith sc ve karekter silmeyi gelmiceni bilksekde , sabırla bekliyoruz.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Protagonist View Post
    Çok güzel özellikler var, şimdi belki bazı kişiler kızacaktır ama şahsen uskoya spell stone powder ile skill açtırma gelmesi taraftarı değilim. Oyuna para yatıran biri değilim yanlış anlaşılmasın, yüksek miktarda para yatıranlar önce açacaklardır ama bence skill açtırmanın zorluğu olması güzel.
    Zorluk olmalı ama alternatifte olmalı. Yani isteyen gitsin takısını versin açsın, takı elde edemeyenlerde czdeki kuyu köşe yaratıklardan 1000x filan kessin vakit harcasın o şekilde açsın.

Aksi halde ardream çetecilerinin eline düşülüyor skill açmak için, yada monster summona (yeni serverlarda) milli servetten yüzlerce binlerce lira uçup gidiyor

Member
    Nickname
    Shadowstorm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    ortak oynadığını net olarak gösterip kanıtlayabiliyorsanız ceza alabilir.
    Net olarak video da kanıtladım gösterdim Cr şikayet ettim kaç gün oldu bir işlem yapılmadı ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Arkadaşlar konu güncellenmiştir ve USKO tarafına eklenen özellikler listeden çıkartılmıştır.
    Last edited by Death_Stroke; 09-28-2018 at 09:37 PM.

Senior Member
    Şu multi char olayı iyimiş 2 ile sınırlandırılması koşullu ile

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Lightbulb

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Arkadaşlar konu güncellenmiştir ve USKO tarafına eklenen özellikler listeden çıkartılmıştır.
    Thx Man Aslında Gelen Güncellemeleri, Konunun 2'inci Postuna Yazabilirdin Sileceğine.

2-Karakter Silme (item kilitleme şifresi ile silinmektedir)
    3-Letter Sistemi
    4-Özel İsimli Karakter isimleri ( _ : ) şeklinde açılabilmektedir.
    7- Multi Client
    8- EXP Seal Sistemi

Bunlarında USKO'ya Geleceğini Düşünmüyorum.

Geriye Kalan Güncellemeler, Kesinlikle Kısa Sürede Gelmeli.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Thx Man Aslında Gelen Güncellemeleri, Konunun 2'inci Postuna Yazabilirdin Sileceğine.

2-Karakter Silme (item kilitleme şifresi ile silinmektedir)
    3-Letter Sistemi
    4-Özel İsimli Karakter isimleri ( _ : ) şeklinde açılabilmektedir.
    7- Multi Client
    8- EXP Seal Sistemi

Bunlarında USKO'ya Geleceğini Düşünmüyorum.

Geriye Kalan Güncellemeler, Kesinlikle Kısa Sürede Gelmeli.
    Exp seal dışındakilerin geleceğini bende düşünmüyorum.

Senior Member
    Bize gelen güncellemeler genelde dandik olan aslında işe yaramayan güncellemeler oluyor genelde diyorum ama çünkü bazen şaşırtıyorlar mesela presiz item kilitleme açma gibi özellikler son derece güzeldi.
    Ama bize yakın zamanda gelecek olanlar kesin şunlar olur :
    Karaker üzerine not yazma
    Moradon ırk sıralama tablosu
    Güçlerine göre renklendirilmiş yaratık isimleri
    Eslantta klana alma
    Tek el silah alınca diğer slotun kapanması falan gelir bakın görün.
    Oyunu ve pk yı canlandıracak en iyilerden birisi aylık sıralamaya göre gelen kutu ve bundan krowaz +5 +7 armor atması. Bu bir nebze de olsa pk yı canlandırır. Biz de verdiği ödül ise 250k coins
    Jr lerde dark kinght materyalleri atması
    **************************** EN ÖNEMLİ GÜNCELLEME******************************** Günlük questlerde mytril +4- +7 atması random olarak. ( bu da cz yi cok aktif hale getirir Nedeni bazı insanlar oyuna TL yatırmak istemiyor ve ne yazık ki şu an sistem öyle bir halde ki TL yatırıp çarı belli bir seviyeye getiremeyen adam farm yapıp carı elit seviyelerine getiremiyor bundan dolayı da insanlar binlerce TL yatırıp çarı dizmek istemiyor ya da bütçesi olmadığından dizemiyor. Sen eğer böyle görevler getirirsen insanlar baskasına muhtaç olmadan 3-4 ay o mytrilleri yapar +8 mytril setini dizer eline de bişiler alır gelir cz de ufak caplı da olsa pksını atar adam gidip olympia gibi bi sw de 2 bin liraya kro set mi alacak. Hatta bana göre quest silahlar da +4-+7 arasında atmalı ki insanlar bu oyuna geri dönsün pvp leri bıraksınlar. ) Benim gözümde en kretik oyunun geleceği için en önemli güncelleme budur.
    *************** AYRICA EN ÖNEMLİ 2. GÜNCELLEME *************** Rental oyuncu item kiralama sistemi. Adam belki hayatı boyunca HB +9 alamayacak ama gidip kiralayacak adam sırf hayalleri gerçekleşiyor diye oyundan zevk alacak ve o itemlerle farmını yapıp kendi itemini dizecek . Adam itemsizlikten pk atamıyor gidip raptor +9 kiralayacak pk atacak oyundan zevk alacak oyuna geri dönecek. Siz bu 2 güncellemeyi yapın da görün oyuna nasıl user geliyor.
    Yok isimlerde özel karakter olsun yok Letter çalışsın tamam bunlar da olsun ama bunlar olmasa da cok onemli değil. Asıl güncellemeler yukarıda soylediğim 2 güncellemedir. Aylık Np sıralamasına da daha güzel hediyeler verilirse tadından yenmez.
    Boş güncellemeler ile uğrasmayalım asıl yapılması gereken güncellemeleri yapın o küçük olmasa da olur güncellemeleri daha sonraya bırakalım.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Karekter silme

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Karekter silme
    Aynen karakter silme de cok gerekli zamanında çar açmışım şimdi ardream oynamak istiyorum gidip 78 lwl çar için yüzük basıp o slotu boşaltıp 59 lwl çar mı kasayım. Yazık günah sözde ücretsiz oyun ama her işlem ücretli.
    Karakter silme de gelmeli.