Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 77
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Muhtemelen hayallerin suya düşecek
    23.01.2021

Senior Member
    boş serverler birleşsin mevcut olan serverlere sahip çıkılsın yeni sw gelmesin yeni yeni eventler gelmeli

Boş boş konular

Junior Member
    Keşke eski serverlere bişey yapsalar. Üvey evlat gibi ares-diez boş boş geziniliyor, en azından bi birleşme cok iyi olur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Beijing View Post
    23.01.2021
    Cumartesi gününe denk geliyor.

Quote Originally Posted by campel1993 View Post
    Keşke eski serverlere bişey yapsalar. Üvey evlat gibi ares-diez boş boş geziniliyor, en azından bi birleşme cok iyi olur.
    Diez'de oynayıp oynamadığı bilemem ama kesinlikle Ares sunucusunda oynamadığını düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Beijing View Post
    ya kardeşim tl ile char diziyorsunuz farm yapıp item yapmaya çalısan insanlara laf atıyorsunuz. Şu beyninizi bi kullanın. O bf açılınca ittifaklar senin gibi çöpleri oraya sokacak mı ? bf krowaz geldiği zaman booro-balog farmı 2-3 ay içinde bitecek. Sonra ne yapacaksın ? Oyuna tl yatırmaya devam edecek misin ? Yoksa yeni server için konu mu açacaksın ? şuan altar sirius ve vegaya en az 5-10k yatırman lazım düzgün farm için. Pk için demiyorum bile
    BF-Krowaz gelsin diye bir şey söyledim mi? BF-Krowaz gelsin konularına bakarsan gelmesin diyenlerdenim. Oyuna PUS harici TL yatırmıyorum. FARM yapmıyorum. Neyden bahsediyorsun?

Ben emek vererek kendi kastığım karakteri oynuyorum. Yeni bir serverda neden karakter kasmak isteyesin? Ben söyleyeyim cebine daha çok girmesi için farmladığın para etsin diye. Amaç karakter geliştirmek falan filan hikaye bunlar. Kimin amacı oyun , kimin amacı TL belli oluyor.

Senior Member
    Nickname
    Blood
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Killer000 View Post
    arkadaşlar

son olarak açılan 3 server var : altar vega sirius

bunlarda açılalı 2 yıl olmuş artık yeni serverin zamanı geldi ve geçiyor bile

bu serverlarda 83 reb 5 charlar pazarda kamyonla satılıyor 4 5 gb den fiyatlar başlıyor

2 yılda bir yeni bir server gayet doğaldir ve gelmesi normaldir

gelelim yeni server gelmesin cilere

yeni server in gelmemesi için zaten yenilere krowaz bifrost utc gibi etklinlikler gelmedi daha diyorlar

efendim gelmesin zaten neden geliyor ben kendi adima bu oyunu +7 çitin setli birini gördüğümde arkasindan koştuğum zamanlarda sevdim ve benim için hala öyle dkc li raum lu baal li wirinom lu krowaz li charlar zaten görmek istemem

son olarak pandemi süreci girecek hiddetleniyor

bu süreçte yeni gelecek bir server önmüzdeki haftalarda açiklanmasi muhtemel olan sokağa çikma yasaklarinda evde kalacak ve oyunu birakmiş insanlara tekrar oyuna dönmek ve evde geçireceği zamani kendi adina dolu dolu yaşamasi demektir

lütfen ilgililer ve özellikler mod arkadaşlar konu ile ilgili düşüncelerinizi dile getirirseniz sevinirim

herkese mutlu oyunlar
    oyunda herşey pahalıyken pussta yapılan saçma bir indirim varken oyun yöneticileri bukadar ilgisizken sen hala yeni server derdindesin bende diyom bu oyun neden hiç düzelmiyor senin gibi arkadaşlarımız olduğu sürece yönetim tabi birşey yapmaz.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Biz yeni sw lerde mutluyuz, farm atmanız için yeni sw ye gerek yok, kro bf vs daha yok neresi eski, ne içtin sen birader

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Biz yeni sw lerde mutluyuz, farm atmanız için yeni sw ye gerek yok, kro bf vs daha yok neresi eski, ne içtin sen birader
    sadece su içiyorum kro bf istiyorsan ares diez olympia destan a acil bir şekilde giriş yapmanı öneririm

Senior Member
    Quote Originally Posted by Killer000 View Post
    sadece su içiyorum kro bf istiyorsan ares diez olympia destan a acil bir şekilde giriş yapmanı öneririm
    Yeni server da mutluyuz demiş adama Ares Diez diyorsun. Gerçekten su olduğuna emin misin? Sek galiba.