Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 77
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bugün yeni bir sunucu açılsa Altar, Sirius ve Vega'dan farkı olmayacağı için bence çok gereksiz. +9 bastılar +10 deniyorlar diyorsunuz da yeni sunucu gelmiş olsa herkesin elinde +6 silah olmayacak illa ki birileri basacak. Hiç emek vermeyip her başarısız olduğunuz sunucunun sonunda yeni sunucu açılsın derseniz durumun yine sizin için değişeceğini sanmıyorum.
    +9 +10 itemler olmazsa birileri birilerinden daha güçlü ollmazsa MMORPG nin ne önemi kalır ki? bencede gereksiz öyle bir algı yaratıyorlar ki sanarsın herkesde +10 item var

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Farkında mısınız bilmiyorum ama, bahsedilen 3 sunucuda henüz Bifrost - Dark Bifrost, Krowaz ve UTC bulunmamakta. Yeni sunucu talebi yerine, bu etkinlikleri talep etmek daha mantıklı olacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Farkında mısınız bilmiyorum ama, bahsedilen 3 sunucuda henüz Bifrost - Dark Bifrost, Krowaz ve UTC bulunmamakta. Yeni sunucu talebi yerine, bu etkinlikleri talep etmek daha mantıklı olacaktır.
    Bunlar gelince ne olacak ? Farm yapabilecek miyiz ? Bence bunları düşünmen daha mantıklı olacaktır.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Beijing View Post
    Bunlar gelince ne olacak ? Farm yapabilecek miyiz ? Bence bunları düşünmen daha mantıklı olacaktır.
    Derdin farm mı? Şu andaki mevcut sunucularda farm yapamıyorsun da, yeni sunucuda mı yapabileceğine inanıyorsun? Bir spota görev için tonlarca adam yığılmışken, harika farm yaparsın haklısın.

Senior Member
    Derdin farm mı? Şu andaki mevcut sunucularda farm yapamıyorsun da, yeni sunucuda mı yapabileceğine inanıyorsun? Bir spota görev için tonlarca adam yığılmışken, harika farm yaparsın haklısın.
    Dertleri zaten farm. Yeni sunucu gelecek farmladığı ne varsa 3-5 kuruş daha çok kazandıracak yoksa amaçları oyun falan değil.

Senior Member
    Farm atmadan char mı diziliyor ? Adam onu demeye çalışıyor.
    Üstelik yeni sunucuda kıyasla daha çok farm atma şansın var bunu da belirteyim.

yılbaşında yeni server açılacağını umuyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by etelik View Post
    yılbaşında yeni server açılacağını umuyorum.
    Muhtemelen hayallerin suya düşecek
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    asıl soru abey rebert 10 oldu yeni sw lerde herkes reb 10 kastı napacaz ne edecez kro bf geldi yeni sw geldi dicekler bu yüzden rebert 15 gelmesinen yanayım

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kreuzovl View Post
    açılıp açılmaması umrumda degil de açılırsa tek server açılsın. Gerekirse 10 sunucu olsaydık altar sirius vega birlikte olsaydı mesela düşünsenize resmen sanal bi hayat gibi kral olan belediye baskanından daha fazla insana degiyor ..
    Katılıyorum. Kesinlikle tek sunucu gelsin.

Eğer 3 sunucu yerine 2 sunucu 5 kanal olarak gelseydi çok daha iyi olurdu. İlerde birleşim olurdu zaten.