Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Tek isteğimiz şu lagın düzelmesi lütfen.

Kaç gündür ne eventlerde düzgün oynayabiliyoruz ne birşey , sürekli yürürken dc atıyor , lütfen bi çözüm gelsin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hangi sunucuda oynuyorsunuz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hangi sunucuda oynuyorsunuz?
    Ya Allah aşkına Rhales de yayında böyle bir lag yok diyor şakamı yapıyorsunuz anlamadım 1 aydır o1 de akşam 20:00 01:00 arası lagdan hiçbirşey yapılmıyor hiçbir etkinlikten verimli sonuç alınamıyor.Eğlenelim diye girip küfür ede ede çıkıyoruz oyundan ayıptır yahu 1 aydır böyle....

Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    lag sorunu sadece türkiyede degil yurtdisinda oyniyan arkadaslar icinde ayni sorun gecerli. Cozum bulunsun su lag olayina.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Parentalx View Post
    Ya Allah aşkına Rhales de yayında böyle bir lag yok diyor şakamı yapıyorsunuz anlamadım 1 aydır o1 de akşam 20:00 01:00 arası lagdan hiçbirşey yapılmıyor hiçbir etkinlikten verimli sonuç alınamıyor.Eğlenelim diye girip küfür ede ede çıkıyoruz oyundan ayıptır yahu 1 aydır böyle....
    Neden soruyorum çünkü ben de aynı oynuyorum ve lag sorunu yaşamıyorum. Eğer sunucu kaynaklı bir durum varsa bildirim yapabiliriz ancak Türkiye'deki internet kısıtlaması ile ilgili ya da kişisel internetinizle ilgili bir sorun varsa ISS müşteri hizmetlerinizi arayarak destek alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Neden soruyorum çünkü ben de aynı oynuyorum ve lag sorunu yaşamıyorum. Eğer sunucu kaynaklı bir durum varsa bildirim yapabiliriz ancak Türkiye'deki internet kısıtlaması ile ilgili ya da kişisel internetinizle ilgili bir sorun varsa ISS müşteri hizmetlerinizi arayarak destek alabilirsiniz.
    Hayır dostum hayır sadece o1 de bellirttiğim gibi her akşam 20:00 ile 01:00 arasında oluyor ve herkeste oluyor..

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hayır dostum hayır sadece o1 de bellirttiğim gibi her akşam 20:00 ile 01:00 arasında oluyor ve herkeste oluyor..
    O1'i bildirim geçiyorum, teşekkürler.

Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    DIEZ Serverinide bildirim olarak gecerseniz seviniriz.Ayni sorun Diez Serverindede var lagtan oyun oynanmiyor :S araliklarla lag giriyor oyuna 3 4 saniye araliklarla.Lütfen ilgilenin.

Senior Member Rhales's Avatar
    Geçen hafta canlı yayında Olympia 1'de Düello etkinliği yaptık ve etkinlik 20:30'da başlayıp 22:00'da bitti. Ancak herhangi bir lag sorunu yaşamamakla birlikte oyun içerisinde şikayet almadık.

Lag sorununun her gün olduğuna ve belirttiğiniz saatlerde olduğuna emin misiniz?

saatlerde bi yanlışlık olmuş olabilir lag jureiad mountain etkinliği ile birlkite oyunu esir alıyor ve juraid etkinliği bitene kadar kesinlikle devam ediyor ve juraidde genelde benim karşılaştığım 2. odada dc atıyor şimdi internetle alakalı durum değildir çünkü başka hiç bir saatte olmuyor bu olay çünkü son güncellemeye kadar böyle bi durum söz konusu değildi . internetle alakalı olsa sadece arkadaşın belirttiği saatlerde olmaz ve bunu tüm olympia serverı yaşıyor test etmek isterseniz bu akşam jrye girin bi karakterle anlarsınız durmu