Page 6 of 48 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 477
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Herhangi bir sorun bulunmuyor. Kodu kullanabilmen için SMS'in geldiği telefon numaranının o hesapta SMS onayıyla kayıtlı olması gerekiyor. Kodu farklı bir hesapta kullanma şansınız bulunmamaktadır.

Hem ön kayıt sayfasında hem forum üzeriden bu konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştı. Keşke önce kontrol etseydiniz.
    Telefonum Doğru Hatalı Uyarısı Veriyor Bir Önceki Mesajda Erduyes Genel Bir Sorun Var Demişti.

Junior Member
    Merhaba,

Yeniden oyuna dönmek için Ön Kayıt yaptım, NTTNOW uygulaması ile gereken işlemleri tamamladım, promosyon kodum da geldi fakat promosyon kodunu girdiğimde 'Please activate your mobile phone number first! Check it on the portal site!' hatası alıyorum.
    Portaldan telefon numaramı tanımlamak istediğimde de : 'Bir telefon numarası maksimum 3 hesap için kullanılabilir. Bu telefon numarası için limiti doldurmuş bulunmaktasınız.(-7)' hatası alıyorum.
    Bu sorunu nasıl çözeceğim yardımcı olur musunuz ?

Sistemde tel 0530 die ntt now da +90. Sist en +90 koyuyor oluyor mu +900 uyusmazlik

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Telefonum Doğru Hatalı Uyarısı Veriyor Bir Önceki Mesajda Erduyes Genel Bir Sorun Var Demişti.
    Kelime hatası olmuş. Gözükmemektedir olacaktı o

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Orada yazmak istediği herhangi bir sorun gözükmemektedir. Kodu kullandığın zaman çıkan bildirimi bana özel mesaj ile gönderir misin?

Quote Originally Posted by manfredV View Post
    Merhaba,

Yeniden oyuna dönmek için Ön Kayıt yaptım, NTTNOW uygulaması ile gereken işlemleri tamamladım, promosyon kodum da geldi fakat promosyon kodunu girdiğimde 'Please activate your mobile phone number first! Check it on the portal site!' hatası alıyorum.
    Portaldan telefon numaramı tanımlamak istediğimde de : 'Bir telefon numarası maksimum 3 hesap için kullanılabilir. Bu telefon numarası için limiti doldurmuş bulunmaktasınız.(-7)' hatası alıyorum.
    Bu sorunu nasıl çözeceğim yardımcı olur musunuz ?
    Promo kod sistemde kayıtlı olan promo kod numaranıza göre işlem yapmaktadır. Yani promo kodu sadece daha önceden SMS onayı yapmış olduğunuz hesapta kullanabilirsiniz.
    Last edited by CluTaah; 01-19-2019 at 11:43 AM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Benim sms onayim yeni aldigim hattima bağli
    ama ics falan filan herşey kendi numarama bagli ve benim no ma 3 adet kod geldi
    ama hiç biri olmuyor şu numaraya gelen kodu girin diyor yani, yeni aldigim hattimin numarasini veriyor
    o hattimi telefona takinca mesaj gelmedi nttnow suan benim telefona bagli bana gelen kod geçerli olsun
    , neden onunla uğraşiyorum

There is no mobile phone number associated with this coupon.[coupon phone:90553******* your phone :90554*******] iki hatta benim .. biri sms onayı ics - diğeri nttnow yani benim asıl kullandıgım numara ( buna 3 kod geldi girdiğimde sms onayı olan numaraya geleni gir diyor sanırım anlamadım
    Last edited by canksk1995a; 01-19-2019 at 11:47 AM.

Junior Member
    There is no mobile phone number associated with this coupon. 0 la kayıt olanların telefon numaraları promo kodları aktifleştirdiğimizde uyuşmuyor yetkili arkadaşlar bir el atarsa seviniriz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Anlamadığım olay şu nttgame panelinden kullanıcı adım zgrd**** forum adım zgrdnzz birinde 773 npoint var diğerinde 0 oluyor bu yüzden de 2 ayrı hesap sanıp promo kodumu onaylatamıyorum?

Bu kod daha önce kullanılmıştır diyor banada

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xNeoyc View Post
    Bu kod daha önce kullanılmıştır diyor banada
    Kod tek kullanımlık hesabınızda aktif hale getirdiyseniz eğer tekrar kullanım yapmazsınız.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn