Page 39 of 40 FirstFirst ... 2937383940 LastLast
Results 381 to 390 of 399
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kim ne derse desin mageler yeni swde bırakıyor çar satan 1-2 m npli pazarda ful mage itemi fr 1 gb düştü herkez itemini satıyor yeni swler gg
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Ben bu oyuna yeni başlayan biri olsam ve okçu olsam ya da mage ya da farketmez uzaktan cekme skili olan her karakter uzaktan çeksem mob geri kacip canini fullese max 30 dk 1 saat içinde sıkılırım ve oynamam.

Junior Member
    mage lure finish mage buraya kadar gözünüz aydın

Senior Member
    eski serverlerda(gordıon human) alanları genişletilen mob slotları tekrar kontrol edilebilir mi. bu slotları (raven gg gibi) birleştirmek imkansız bence. bir bakın

sizden oyun yöneticisi olursa benden reisi cumhur olur mahalllemde en az 40 - 50 civarında ko oyuncusu oyunu bıraktı bunun müsebbibi nttgamedir sizin güncelleme dediğiniz olayın bir izahatı yoktur bu kadar ko oyuncusunun tepksini alıpta susmak basiretsizliktir eğer siz iyi bir yönetici olsaydınız bu kadar tepki alınca çıkıp bi düzletme yapardınız ama nerde sizde o basiret hayır anlamıyorum oyunda o kadar hata bug varken birkaç farm yaratığıyla uğraşmanız çok komik aynı zamanda bunun masumane bir güncelleme olduğunda inanmıyorum o kadar marifetlisiniz ya şu koxperlere bi çözüm bulsanız ya burda koxperlerin tepkisini alırsınız diyemi korkuyosunuz yada yapamıyormusunuz bir sürü alternatif dururken çözüm ile ilgili en dandik olan yolu seçmenin bi anlamı varmı o kadar düşünüyorumda acaba neden yapmış olabilirsiniz diye bir türlü işin içinden çıkamıyorum aklım almıyor yani 10 yıldır çözülmeyen jr bugu bir oakadar sürede koxp sorunu oyundan atma dc olma skill failed buglu görevler bazı map hataları vs. sorunları bırak bikaçtane gerizekalı nın lafıyla bir jobun tüm özelliğini elinden al LAN arkadaş olacak iş değil vallaha aklım almıyor siz nasıl bi mantığa sahipsiniz berbat ettiniz güzelim oyunu ben bu saaatten sonra oynamam mahallemde kimseyede oynatmam bugün tüm cafelerde oyunu sildirttim zaten pek oynayanda kalmamış ya arkadaşlarada tembihledim ya bi mahalle koca bi mahalle diyorum komple mage oyuncusuyuz nasıl geri döndüreceksiniz bizi tekrar başaramazsınız bu saatten sonra pvp akar uskoyada batış hayatında başarışar dilerim

Senior Member
    Artik burdan boŞ yaziyoruz . Bİzİ dİnleyen yok . Yetkİlİler Şu an oyundna ne kadar para kaldiracaklarini hesapliyorlar bİzİm magelerİn veya dİeĞr charlarin farm yapmamasi İÇÖİn daha ne yollar buluruz dİye dÜŞÜnÜp taŞiniyorlar . Yakinda magelerİn alan skİllerİnİ kaldirip elİne mkiliÇ verecekler staf kalkacak warrrİor gİbİ magelerde bosl dİplerİnde gezecekler . Defans yok halde ama ÖlÜp ÖlÜp duru daha .. Mageyİ ÖldÜrdÜk artik gÖmelİm dİyecekler .. Surdakİ mage sevmeyen 3-5 kendİnİ bİlmezde cenazesİnde halay Çekerler .

bu luring güncellemesi pahalıya patladı bunlara millet bir bir bırakıyor eserinizle gurur duyun yeni serverlerin çöküşünü izlemeye devam edin sadece mage değil burda okçuda etkileniyor bilmiyorlarki mageyi 20 k hp li karakter sanıyorlar 2.5k hp li mage nasıl warrior gibi mob kessin warriorun buff suz en kötü 6 7 k hp si var bende bırakıyorum

Senior Member NeedB's Avatar
    Lufer haritasında Hyde ile karşılaştım. Görüş alanıma girdikten sonra yürümeye başladı. 3-5 metre yürüdükten sonra direkt kayboldu
    Geri respawn olması gerekmiyormuydu bunun

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    Kim ne derse desin mageler yeni swde bırakıyor çar satan 1-2 m npli pazarda ful mage itemi fr 1 gb düştü herkez itemini satıyor yeni swler gg
    Mage çok yetersiz bir klas... Kısır bir zihniyet ile oyuna eklenmiş/ Oyundaki Takı ve item upgrade degerleri yükselirse İlk Mage ölür. Sonra Okçu ve Asas. Birde buna hiç Efor sarf etmeden peydahlanan takılar eklenirse işin iyice cılkı çıkar. Misal,
    Opal Earring ve Silver Earring 10Def / 8 Bonus itemdir. Aynı takının Priest ve Mage versiyonu yine bu klaslara hitep etmez. Oyunda Atak veren Takılar, Resist Vermez. Defansıda az olur. Resist veren takılar ise Atak ve Def yönünden düşüktür. Bu bazı takılar +0 iken bile kalite itemlerdir. +3ü 1 kişide dahi olmamalı.

Şimdi Adam Atak/HP/Def ve Element yönünden en üst seviyedeki; Ararat Ring takacak
    Ararat Takdığı için Light Mage Hariç, Flame ve Glacier den çok damage yiyecek, Gayet Doğal bir mevzu..

Sonra GM ler. Fikri bir düşünceyle Mageler Çok vuruyor. diyecek ve Magenin Atağı düşecek ki; Düşürülmüş bile
    Akıl ve Zeka gibi bulunmaz bir nimet varken, Hatta Zekanın bile 8 çeşidi varken, Fikir Hammalığı acı bir durum
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Mage çok yetersiz bir klas... Kısır bir zihniyet ile oyuna eklenmiş/ Oyundaki Takı ve item upgrade degerleri yükselirse İlk Mage ölür. Sonra Okçu ve Asas. Birde buna hiç Efor sarf etmeden peydahlanan takılar eklenirse işin iyice cılkı çıkar. Misal,
    Opal Earring ve Silver Earring 10Def / 8 Bonus itemdir. Aynı takının Priest ve Mage versiyonu yine bu klaslara hitep etmez. Oyunda Atak veren Takılar, Resist Vermez. Defansıda az olur. Resist veren takılar ise Atak ve Def yönünden düşüktür. Bu bazı takılar +0 iken bile kalite itemlerdir. +3ü 1 kişide dahi olmamalı.

Şimdi Adam Atak/HP/Def ve Element yönünden en üst seviyedeki; Ararat Ring takacak
    Ararat Takdığı için Light Mage Hariç, Flame ve Glacier den çok damage yiyecek, Gayet Doğal bir mevzu..

Sonra GM ler. Fikri bir düşünceyle Mageler Çok vuruyor. diyecek ve Magenin Atağı düşecek ki; Düşürülmüş bile
    Akıl ve Zeka gibi bulunmaz bir nimet varken, Hatta Zekanın bile 8 çeşidi varken, Fikir Hammalığı acı bir durum
    Bu biraz ağır olmadı mı?