Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 49
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Alt Tarafi Troll Ailesi Ve Haganti Questler , Yapilcakti Konu Nereye geldi

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    boş verin ya mage zaten oynanıcak bi jop deil warior a geçin uğraşmayın

Junior Member
    Artıları;

1) Cr ye lure reportlaması azalacaktır bu güncellemeyle.

2) Cr de daha etkin ban ve hapis uygulaması olur.

3) Millet charım yattı mı diye zombi olmaz geceleri.

4) Canım sıkıldı milleti yatırayım diyen ergenler biter.

Eksileri;

1) Güncelleme hesaplandığı gibi işlemiyor, buglu, hatalı veya her koşulda denenmemiş, amatörce.

2) Magenin zevki kalmaz, kasılamaz ve çöp olur.

3) Oyunu bırakan çok olur.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Evet mage var, varda bu char raven harpy kesmek için yapılmadı. Bunu bi anlayın artık.

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Bence herkes protesto etmek için oyunu bıraksın. Toplum için en yararlısı bu olur. Hep zararını gördüm bir tane yararını görmedim şu oyunun...

Senior Member
    şuraya bak , mazeretim var diyorsun konu açıyorsun troller basmış . dikkate alan yok , çözüm öneren yok , fikri olan bile yok yazıyor boş boş çoğunluk. 19 yılın sonunda mage artık direnemedi . kişisel olarak duraklama dönemine girmiş bulunuyorum . inşallah bu guncellemenin sıkıntılı olduğunu kabullenip bu düzenlemeyi revize ederler . iyi forumlar

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Evet mage var, varda bu char raven harpy kesmek için yapılmadı. Bunu bi anlayın artık.
    "Bi" anlarız da, sen de şunu anlamalısın: Mage sadece farm için lure yapmıyor. Exp partiler de lure ile keser, uzaktan çeker. Görev için lure yapar. Golem raven vs. olsaydı sadece sıkıntı, alanları 2 katına çıkarıldı dendiğinde durulurdu ortalık. Sen de "bi" bunu anla artık.

Dark/Dread Mare Eslantın en az kesilen en gereksiz yaratığı. Bıraktım lureyi melee bile pot harcayıp kesmez, onu geçtim yanına yaklaşan yok. Titanda okçu kasmadığına göre, agresif olsa ne olur olmasa ne olur.

Balog alanla kesilen bir moob değil, görev ve rebirth kasan melee ler dışında kullanan yok. Bu da agresif olsa ne olur olmasa ne olur.

Boro ve TB/TC yi dönen mageler var bunları da lure yapılabilir şekilde ayarlasalar sıkıntı çıkarmayacak.

Quest desen zaten karma partilerle kesiliyor.

Boss desen lure durumunu geçtim ilk değiştiğinden beri zaten melee işi oldu, olmasa da olur yani geç gitsin.

Yani sayılı yaratık var bu "luring" için kullanılan. Bunları düzeltmek yerine komple alan daraltıp, 2-3 farm slotunu da "alın 2 kat yaptık" demek ne kadar doğru? Bi anlatabildim mi acaba?
    Last edited by NocturnalCreature; 05-17-2019 at 06:04 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member SlytherinKingdom's Avatar
    Nickname
    Slytherin
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    MoonLight
    Server
    Kingdom -> Krasha
    Race
    Karus
    Yazdıklarının hiç bi anlamı yok.

Bende yazıyorum güncellemeden bu yana hiç bişey değişmeyecek.

Bu durumun neden getirildiğine dair doğru düzgün bir açıklama da yok çünkü yapılacak açıklamada çok kolay oyun içindeki mageler tarafından bu teoriler çürütülecek ve bu riski göze almamak adına biz bunu yaptık bu kalacak slotlarıda 1 kere canlı yayında kestik ve test edilmiş oldu konu kapanmıştır.

1 kere slot keserek hiç bir sorun diyecek kadar rahat bir yönetim anlayışı ile oyun kendi karakterini çekebildiği kadar dibe çekiyor zaten.

Bu güncelleme bu kadarla da kalmayacaktır.

Job silme imkanım olsa mageyi silerdim.

Boşuna tartışıyorsunuz tekrar ediyorum HİÇ BİŞEY GERİ ALINMAYACAK VEYA HERHANGİ BİR DÜZENLEME YAPILMAYACAK OLUMLU OLARAK o yüzden mageye yavaştan veda edin ve kesinlikle dizmek gibi hataya düşmeyin.
    <a href=http://hizliresim.com/pg64Zz target=_blank><a href=http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg target=_blank>http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg</a></a>
    Forever Rebel

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Mobların ağresifliğini kapatıp (CZ'deki gibi cz towna mob çekince afklere dalmıyor?) çözmek varken bu tarz bir yol izlemek tamamen mage'yi oyundan soğutup,azalmasını sağlamaktır. PK'da bilene 1 parti iş yapamaz olan mage'ler artık pve kısmından da siliniyor.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.