Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Evde 10 tane pc açık diyor ki "karakterlerim büyük ihtimal multi muamlesi gördü " aaa neden acaba ? arkadaşım şaka mısınız oyun bu oyun OYUN.

edit;

Bu mesaj editlendi.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 04-25-2019 at 10:24 AM.

Adam legal çarım ban yedi diyor. Yani illegal çarlarım ban yedi tamam da ,bir pcde format attım hile kullanmadım diğer pclerde kullandıysam kullandım size ne demeye getiriyor. İtemleri de aktarmış olabilirim, size ne diyor.Açın adamın çarını legal çara item aktarmaya devam etsin

Bu neyin kanıtını sunuyor anlamadım. Aynı ip den aynı servera sokulan ikinci karakter bann sebebi değil mi zaten ? yoksa ben mi yanlış biliyorum ? Eğer bu durum legalse bu oyunu gelir kapısı olarak gören bir kitlenin olması çok normal

Quote Originally Posted by 03Herakles View Post
    Bu neyin kanıtını sunuyor anlamadım. Aynı ip den aynı servera sokulan ikinci karakter bann sebebi değil mi zaten ? yoksa ben mi yanlış biliyorum ? Eğer bu durum legalse bu oyunu gelir kapısı olarak gören bir kitlenin olması çok normal
    Ban sebebi değil.

Hatta, ne kadar çar ve pc ile oyuna girebilirsin bunun bir sınırını söyleyen yönetici olmadı. Bu yüzden millet evine pc yığıp bu işten para kazanmaya başladı.

Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Ban sebebi değil.

Hatta, ne kadar çar ve pc ile oyuna girebilirsin bunun bir sınırını söyleyen yönetici olmadı. Bu yüzden millet evine pc yığıp bu işten para kazanmaya başladı.
    Şaka gibi gerçekten.

En azından 2 veya 3 gibi bir sınır olsun ve bunlardan sadece 1 i pazar yapabilsin. Resmen oyuncuları oyunu oynamaya değil de para kazanmaya teşvik ediyor bu olay.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeş bende de 5 pc var bende pazar yaptım ama ban yemedim. Yalnız pazar işinde çok acemisin muhtemelen de multi açmışsın. Neden mi acemisin söyleyeyim. O kadar pc tek ekranda toplanır pazar öyle yapılır. Garip geldi sistem.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Belediye ekipleri birazdan C:/DADSAD/SDAASDSA/***bot açıklaması yapar.
    Belediye çok acımasız. Dozer sürüyor direkt

Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Kardeş bende de 5 pc var bende pazar yaptım ama ban yemedim. Yalnız pazar işinde çok acemisin muhtemelen de multi açmışsın. Neden mi acemisin söyleyeyim. O kadar pc tek ekranda toplanır pazar öyle yapılır. Garip geldi sistem.
    herhalde senin kwm swichtden haberin yok 4 kasayı bir klavye maus ekrana bağlıyorsun

Senior Member
    Arkadas bide utanmadan bu oyunu oynuyorum diyorsun ya vallaha pes artik bu oyun oynamak mi ya beter ol bence bu sekilde olan herkesin banlanmasi gerekiyor. Hesaplarin kapatilma sebebininde oyun ici mataryalleri parayi vs. Gercek parayla alisveris yaptigin olabilcegi hicmi hic aklina gelmedi de illegal program kullanmadim diyorsun. Yuzsuzlugun bu kadari o kadar kasayla bilgisayarla pk atmadigin asikar oyunda gercek parayla ticaret yaptigin ortada bence video atmakla banlanmanin ne kadar dogru bir karar oldugunu kendi ellerinle istemeyerek ispatlamis oldun.