Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Quote Originally Posted by musakka26 View Post
    oturduğum apartmanda aynisi benim başıma geldi ip den dolayi benimde karakterim tpt yedi macro ve illegal yazılım kullanmama rağmen direk düz mantık tpt yapıştır geç illegal yazılım kullansam karakterime item alıp charin üstünde 4gb para bırakırmıyım yaptıklari birseyde yok kontrol açısından yazık verdigim emeklere.
    benimde başıma geldi geçmiş olsun 83/4 okçum gitti dönüşte aynisi oldu banada çözüm yok AF ETMELERİNİDE BEKLEME ZATEN
    Last edited by BulasmaSakinim; 04-02-2021 at 11:33 AM.

Junior Member
    [QUOTE=esy_jkSRWxsh;2314618]kullanmama rağmen yazarsan kullanmış olduğunu ifade edersin
    Kullanmamama rağmen diyeceksin..

Geçmiş olsun[/QUOT
    saolasin reis yazdık 2 ticket attim ikisindede farklı cevaplar geldi adam ip üzerinden kullandı diye bizde gittik boş yere verdiğim emeklere yanıyorum uğraş dur item yap boş yere gitsin ufak bir umudum vardi ama bunlar onuda bitirdi :S

Junior Member
    Quote Originally Posted by BulasmaSakinim View Post
    benimde başıma geldi geçmiş olsun 83/4 okçum gitti dönüşte aynisi oldu banada çözüm yok AF ETMELERİNİDE BEKLEME ZATEN
    son ticketta anladımki knight online bırakma vakti geldi verdiğin emekler böyle boşa gidiyor 2 ticket cevabida farkli zaten

Junior Member
    Benim karekter zwk5314815252 tpt banned yedi ve hiç-bir illegal program kullanmadım zaten hem premium yüklüyoruz ve o kadar para harcıyoruz sizden ricam tekrardan hesabımı aktif hale getirin aksi halde sizi mahkemeye vermek zorunda kalacağım ilginize..

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Zekixan View Post
    Benim karekter zwk5314815252 tpt banned yedi ve hiç-bir illegal program kullanmadım zaten hem premium yüklüyoruz ve o kadar para harcıyoruz sizden ricam tekrardan hesabımı aktif hale getirin aksi halde sizi mahkemeye vermek zorunda kalacağım ilginize..
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Lütfen bilet gönderin. Buna ek olarak dilerseniz adli süreç tabii ki başlatabilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Merhabalar,
    Eskiden kalan bu çarımın hapis görevini yaptım yanda duran diğer çarlarda nası oldu ise hapiste. Tek tek hepsini mi çıkarmam gerekiyor hapisten? Hapisten çıkardığım çara da giremiyorum artık. Yardım edecek var mı acaba ne yapmam gerekiyor? yan çarların 2 side hapiste.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by talapret View Post
    Merhabalar,
    Eskiden kalan bu çarımın hapis görevini yaptım yanda duran diğer çarlarda nası oldu ise hapiste. Tek tek hepsini mi çıkarmam gerekiyor hapisten? Hapisten çıkardığım çara da giremiyorum artık. Yardım edecek var mı acaba ne yapmam gerekiyor? yan çarların 2 side hapiste.
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.
    Lütfen bilet gönderiniz.

Destek Sistemi ve Bilet Oluşturma
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

neden ban yediğimi öğrenebilirmiyim

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by baspiskopos08 View Post
    neden ban yediğimi öğrenebilirmiyim
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Cezanız hakkında itirazınız var ise bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    böyle bir saçmalık olamaz tickete gelen cvp ilegal program kullandınız diyor.tamam eger böyle bir kanıt elinizde varsa neden hesap sahibine gösterilmiyor bilgilendirilmiyor ? bu benim en dogal hakkım bana kanıt gösterin charımın banlanılmasını talep edecem.