Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 48
    Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Ilgili yetkililere duyurulur patheoz dene gm adli sahis insanlara hakaret edip ve sebepsiz yere ban atiyorlar bunun icin onlen almanizi rica ederiz ve arz ederiz ........

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Ne demessiniz nede sifir a indirmisiiniz ya hadi gosterin bana o zaman neden ban attiginiz bakalimm madem oyle

Hercules kanıtlarını discorddan bana iletebilirsen sevinirim ChnBzkrt

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Kanit derken ne gibi kanit onlar gostersin bana kullandigima dair kanitlari bakalim

hakaret ettiler diyorsun ya hakaret ettiklerinin kanıtı yolla bana bak bir önceki sayfayı okursan anlarsın neden istediğimi

Junior Member
    Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!
    Bak bundan emin değilim Char yeni açıldı. Preminium alındı ve sadece shard buy kuruldu 4 günde hapis hadi flood atıyorum desem ewy günün 15 saati işteyim o kadar macrocu sayabilirim ki bize gelene kadar neyse

2456. kişi içinde ne hikmetse bahçe farmı yapan ekiplerden ceza alan kimse yok. 14 aydır kasıyorlar macro ile ama hala ordalar

Junior Member
    İyi çalışmalar NTTGAME ekibi. Uzun zaman sonra tekrar Knight Online oynama hevesiyle 3200 Kc satın alarak yeni bir karakter açıp oyuna girdim. Altar 1 camp2 Brahman slotunda genie ile günlerdir kasmaktayım. Karakterimin dc olduğunu gördüm ve tekrar oyuna giriş yaptığımda Xozha isimli karakterimin Jail de olduğunu gördüm. Hiçbir hile kullanmamama rağmen tamamen legal bir şekilde oyun oynarken ve bu kadar yatırım yapmışken karakterimin hapse düşmesi anlamsızdır. Gerekli incelemelerin ACİLen yapılmasını istiyorum. Karakterimin sebepsiz yere şuan exp premiumu boşa gitmektedir.

Ticket a çabucak cevap geldi fakat kullandığım yönünde kesin bir dille atılan bir mesaj. Ben bu tür programları kullanacak olsam bu parayı niye yatırayım bu oyuna. Ayrıca brahmanda normal bir şekilde partimle beraber 4-5 gündür kasıyorum genie altı makro açmam için bir sebep yok. Daha önceden oynadığım pvp server clientleri bilgisayarımda mevcut bu yüzden böyle bir ceza ile karşılaşmış olabilir miyim ?

Junior Member
    3 GÜN OLDU SIFIRDAN CHAR AÇTIM PREMİUM ALDIM FAMR SVE EXP KASMAK İÇİN DAHA PWERDAN ALDIKLARIMI BİLE SATAMADIM 72 SAAT SÜRESİ 72 BİTMEDEN MARADONDA PAZARDAYSKEN HAPİS YEDİM İLLEGAL HİÇ BİR ŞEYİM YOK İNELEYEBİLRİSNZ HİÇ BİŞE ZATEN İİLAGEL Bİ ŞEYİM OLSA DNDN RPEMİUM AIP CHARI RİSKİ ATIYIM PARMAI ÇÖPE ATAYIM

SUNUCU:ALTAR NİCK : IBaybLonI
    Last edited by LO_KROO; 02-20-2020 at 04:52 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ooooo. ben dün konu açmıştım ceza alan oyuncular sayısı gelir 1/2 güne gelir demiştim de 5 dakkada konumu silişlerdi