Page 16 of 73 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 151 to 160 of 722
    Junior Member
    Gerçekten şaka gibisiniz. İnsanların eve kapandığı ve boş vakitlerinde oyun oynamak istediği şu günlerde bizleri çok mağdur ettiniz. Tebrikler.

bir iş yerınde 10 gun degıl 1 gun boş çalışırsan işinden bile olabiliyorken burada baya baya alibabanın çiftliği olmuş

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NorthShield
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu yazılanları izleyip gülüyormusunuz üzgünmüsünüz tahmin etmek çok zor değil lakin sayın gm arkadaşlar daha oyunun O sunu bilmezken biz bu oyunu oynuyorduk iyisiyle kötüsüyle tüm yönetimle aile gibi olduk bir oyun düşünün yönetimden önce oyuncular müdahale ediyor senelerdir her neyse gelelim asıl konumuza biz bu oyunda senelerdir ne sıkıntılar gördük 2004 de bifrost dupesi cıkmıstı hatırlayan dostlar vardır tam 4 gün kapalı kaldı oyun siteyide kapattılar bir çok oyuncu oyun acıldıgında oyundan bi haber unutup sallamadı o zamanki yönetim hatasını anlayıp bundan snra olacak bakımlarda olabildiğince bilgilendirme yaptılar ki oyuncu kaybetmeyelim bunun gibi bir çok örnek verebilirim ki vermeyede gerek duymuyorum çoğu kişi benim gibi eski oyuncu şimdi özet geçmek gerekirse DİSCORD kanalı genel tartışma ve konu dışı gruplarını hangi akla hizmet kapatıyorsunuz ne güzel muhabbetler dönüyor arada cıvıtanı banlayın geçin çok zor birşey değil ve banlamak da sizin göreviniz hep ucu açık konuşmalar bilgilendirmeler köklü bir clan lideri olarak oyuncu arkadaşları zor tutuyorum bizler sizin tahmin ettiğiniz gibi 20 25 yaşında kişiler değiliz açıklama ve ilgi istiyoruz iş ahlakına uygun hareket etmenizi söylemlerinize dikkat etmenizi istiyoruz. sorun neyse bu kadar ciddi ise bizlerinde bilmesi gerektiğini düşünüyorum bilmem artık bu yazımı okurmusunuz ama okursanız bilin ki kopma noktasındayız.

bu zmana kadar neler düzeltildi yazsanız ona göre bilelim bizde

Abi zaten corona var dışarıya çıkmak sıkıntı evde ne yapalım diyoruz, şurda hoşumuza giden bir oyu var onunla vakit geçirelim diyoruz onlarda bizi tınlamıyor. bari 5 saatte felan açıklama yapın şu kadar ilerledik bir 5 saat daha açılmaz gibisinden, saat başı oyuna girmeyi deniyorum sürekli foruma bakıyorum acaba açıldı mı diye. bu kadar insanı madur ederek sadece kendi güvenirliliğinizi zedeliyorsunuz bizden çok kendinize zarar veriyorsunuz. bakın ben illa oyunu hemen açın şunu yapın bunu yapın demiyorum haddime de değil zaten. sadece bir oyuncu olarak bilgilendirilmek değer verildiğimi hissetmek istiyorum birçok kullanıcı arkadaşım gibi. kolay gelsin belli bir şeyler yapıyorsunuz en azından tahmini süre verin 5 saat açılmaz 10 saat açılmaz diye bizde boş veye sürekli kafamız burada kalmasın acaba açıldı mı diye.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

27 Mart 2020 - 18:00'da başlayan sunucu bakımı ile ilgili çalışmalar devam etmekte. Bakımın tamamlanacağı süre ile ilgili henüz kesin bir süreç bulunmamaktadır.

Olası bir güncelleme durumunda gerekli bilgileri gerek buradan, gerek discord sunucumuz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Süreç boyunca gösterdiğiniz sabır için teşekkürler,

NTTGame||Knight Online Ekibi
    [Sunucu Bakımı] 27/28 Mart 2020
    böle yazmışsınızda bari konu başlığını değiştirinde insanlar gelip bugun açılcak sanmasın.
    önerim: 27Mart 2020 de başlayaan ve ne zaman bitirceğimizi bilmediğimiz bakım diye yazsanız daha iyi olur

Junior Member HELDROVF's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    discordu açmama sebebiniz nedir? bırakın insanlar bari muhabbetini etsin. kuzey kore gibi yönetiyorsunuz oyunu maşallah. herkes sussun. açıklamalar eksik ve şeffaflıktan tamamen uzak yapılsın.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Bu kadar beklemenin sonucunda alt yapısal olarak ya köklü bir değişim var kimse bu kadar ciro kaybetmek istemez yada çözülemeyen datacenter taraflı problemler var.

İnşallah bu kadar zararı karşılayacak iyi bir 2.planınızı geçince en azından etkinlik vs olarak yeni data ile gelirsiniz.Değişiklik iyidir her zaman.

Şu oyuna yeni itemden ziyade yeni moblar ve maplar etkinlik alanları koysanaz daha iyi.

Senior Member
    evde kalmamız istenen bu günlerde bu kadar offline kalmamız can sıkıcı, bir an önce açılsın lütfen.

Junior Member
    kral şu yazdığına bakıp gülüyolardır cevap vermiyolar çünkü. Kimse kimseye soru soramıyor discord zaten neden var onuda anlamış değilim.