Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 116
    Banned
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Biz de denemisini yaptık, açıkçası bir problem göremedik. Karaktere sağdan, soldan çeşitli açılardan bakınız.
    Her açıdan aynı neyse benim için farketmiyor o efekt kapalı şekilde oynayacağım zaten

Junior Member

Güncellemede gelen özelliği seçtiğimde neden böyle oluyor ??

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Fps sorunları çözebilecek bir önerim var bu daha önce steamkoda yapılmıştı oyuncular kanatları görmek istemedikleri için görünüme kapatılmıştı aynı şey peri, emblem, tatto pet gibi görüntü kalabalığı yapan nesneler içinde uygulanırsa moradon gibi kalabalık haritalarda rahatlama yapabilir hatta pazar kuran tüm karakterler tek tip giyerse daha rahat fps alınabilir sadece kendini göster yada en yakın 10 kişiyi göster gibi seçeneklerde eklenebilir isteğe bağlı

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Oyunu kalıntısı kalmayacak şekilde kaldırıp alternatif link üzerinden temiz bir kurulum yapabilir misiniz?
    Olmadı hata devam ediyor, oyuna giremiyorum

Smile

Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Beğenmediğiniz ve tiye aldığınız düzeltme güncellemeleri, Hata Listesi üzerinden oyuncuların bildirmiş olduğu oyun içi sorunlar. Siz memnun olmayabilirsiniz fakat birçok oyuncu bildirdiği hataların düzelmesinden memnun olacaktır.

Yalnızca sizin istediğiniz güncelleme geldiği durumda iyi, sizin isteğiniz haricinde bir güncelleme geldiğinde kötü demeniz açıkçası hoş bir durum değil.

*Grafik Güncellemeleri
    *Lunar Savaşında çıkacak olan Isiloon
    *Ölen yaratığın target düşme süresi

Bunlar çok iyi güncellemeler, elbet düzeltilmesi gereken birçok konu var fakat onlar düzeltilmediği sürece oyuna yeni hiçbir şey eklenmesin mantığı ile ilerlemek bencillikten başka bir şey değil sanırım.

**Sizde oyun içi oluşan sorunları hata listesi üzerinden bildirebilirsiniz, liste üzerinden bildirilen tüm durumlar yapımcı firma tarafından takip edilmekte ve mümkün olan en kısa süre içerisinde güncellemesi yapılmaktadır.
    Belli bir süreden sonra artık tiye alınacak bir durum olduğunu düşünüyorum. Herkesin kendi fikri vardır benimkisi de herhangi bir aşağılama veya hakaret etmeden bu şekilde ifade etmek.

Nasıl ki oyunun sadece " hata listesi " ekranı olup, talep/istek/iyileştirme ekranı yok, benim de ilk yorumumum temelinde sadece memnuniyetsizliğimi dile getirmek vardı yoksa Lunar War'a gelen isilion gayet güzel bir güncelleme, tam olarak nasıl bir şey olacak bir fikrim yok ancak savaşa katılım açışından pozitif yönde etkisi olacaktır.

Ben sadece kendi istediğim güncelleme gelsin zihniyetinde değilim, ben " İŞE YARAR " ve hakkaniyetli bir güncelleme olsun zihniyetindeyim. Eskiye oranla her 2 hafta da bir bakım yapılıyor olup en azından ilgileniliyor olduğunu görmek iyi bir şey tabi ki, lakin sürecin tam olarak verimli ilerlediğini de düşünmüyorum. Oyunun PVP kısmı için yeterli iyileştirmelerin yapılmadığı düşüncesindeyim.

Yukarıda bahsetmiş olduğum hakkaniyetli kavramı içinde en basitinden bir örnek vermek gerekirse, aylardır mage playerlara 89m'den satılmaya devam edilen AP sc için hala herhangi bir çözüm getirilmemesi, aynı oran/etkiye sahip melee sınıfı için olan sc'nin 159 cash gibi mage AP sc yanında cüzzi bir fiyata satılıyor olması..

Şahsi düşüncem ki bir çok kişinin de benzer düşünceye sahip olduğunu düşünüyorum, tiye aldığım konularda birileri açısından önemli olabilir, ancak önceliklendirme konusunda sorun olduğunu düşünüyorum. Konuyu fazla uzatmaya gerek yok, oyun bize bir hizmet sunuyorsa, bende bir kullanıcı/müşteri olarak memnuniyetsizliğimi dile getiriyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    Tüm haritaları gezdim incelemede bulundum.
    Öncelikle gelen bu görsel güncellemeyi beğendim. Özellikle doda tutma yeri ve su boroya giderken suyun içinden yürüme yeri sudaki yansımalarla mükemmel bir görsel şölen sunuyor. Ayrıca eski ayarlarla beraber kullanılabilmesi böyle bir özgürlük verilmesi çok iyi bir seçenek olmuş

Ama bazı hata ve eksikler fark ettim
    Öncelikle bu videolarda vaad edilen görsel güncelleme değil ne cz'de köprüler ne de bowl videodaki gibi
    2. olarak optimizasyon sorunu tüm özellikleri fulleyip bomboş yerlerde 20-30 fps arası gezdim ki bilgisayarım kötü değildir.
    3. Su efekti uzaktan kesik siyah görünüyor ve bence güzel değil
    4. Tale'de ki Görevi olan Rift engellerin içinde kalmış kesilmiyor Atak yapamıyorsun.

Onun haricinde şöyle bir eleştirim var bu görsel güncelleme knight için önemli bir güncelleme daha fazla eventle kutlanabilirdi insanların yeni haritayı gezmek zorunda kalacağı güzel eventler
    Selam,

Ronark Land haritası için güncelleme henüz getirilmedi ve belirli bir tarih henüz bulunmuyor. Su efektinin uzaktan belirttiğiniz şekilde görünme durumu bende de mevcut ve herkes bu durumu yaşamıyor. Muhtemelen sürücüler ile alakalı olabilecek bir durum diye düşünüyorum, konu ile alakalı bir çözüm sağlayabilirsek bilgi aktaracağım. Son olarak Shadow Rift durumu ekibin bilgisi dahilindedir.

Senior Member
    bdw den cok cektik ama değer miydi o günlerimizi geri verin afedelim

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WiLdChimpyNuts View Post
    Yukarıda bahsetmiş olduğum hakkaniyetli kavramı içinde en basitinden bir örnek vermek gerekirse, aylardır mage playerlara 89m'den satılmaya devam edilen AP sc için hala herhangi bir çözüm getirilmemesi, aynı oran/etkiye sahip melee sınıfı için olan sc'nin 159 cash gibi mage AP sc yanında cüzzi bir fiyata satılıyor olması..

Şahsi düşüncem ki bir çok kişinin de benzer düşünceye sahip olduğunu düşünüyorum, tiye aldığım konularda birileri açısından önemli olabilir, ancak önceliklendirme konusunda sorun olduğunu düşünüyorum. Konuyu fazla uzatmaya gerek yok, oyun bize bir hizmet sunuyorsa, bende bir kullanıcı/müşteri olarak memnuniyetsizliğimi dile getiriyorum.
    Sanıyorum ki mage oyuncususunuz ki böyle bir yorum yaptınız. Bahsettiğiniz 159 npointlik scroll Wolf yerine kullanılıyor. 89 M değerindeki scroll ise 62 yeteneğiyle beraber kullanılarak ekstra hasar artışı sağlıyor. Aynı şeyler değiller ve mage sınıfının güzel hasarlar görmesini sağlıyor. Belirli bir süre verilmeden geldiği için ilerde PUS üzerinde satılır mı ya da tamamen kalkar mı bilemiyorum. Sonuç olarak adaletsizliğe uğratan bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ekstra hasar için isteğiniz üzerine alıyorsunuz.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Etkinliklerde görememe bugu çalışmanız inşallah sonuç verir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Etkinliklerde görememe bugu çalışmanız inşallah sonuç verir.
    akşam jr sinde anlıycaz Simdide moblar gözükmez heralde gerçi bu bugda vardı