Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Exclamation CR kaydı KSC alma Hk.

Laptopda olduğumdan - tuşu ksc almıyor. printscreen ile goruntu alıp cr kaydı açabiliyor muyum ?
    Ksc almak için başka bir yol var ise söyler misiniz şahsıma küfür edildi banlanması için cr açacağım.

Senior Member enezx's Avatar
    PrtSc tuşu ile de ksc alabilirsin
    dışarıdan alınan görüntü kabul edilmez
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Evet print screen tuşuyla da ekran görüntüsü alıp paint üzerinden kaydedebilirsin.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Print Screen tuşuna 2 defa basmayı unutmayın. (Sağ altta, tarih ve saat ibaresinin görünmesi için)

Junior Member
    laptopdayim printscrren tuşu da ksc almıyor malesef. Başka nasıl alabilirim ? Adamın benzer nickli 2 çarı var ve diğer ırktan da çarı var yada ittifak yaptığı kişi var kendisi genie de olmasına rağmen dokunmuyor ben ve diğer kullanıcıları kesiyor. Ustune de bekliyoruz gel diyor küfür ediyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Evet print screen tuşuyla da ekran görüntüsü alıp paint üzerinden kaydedebilirsin.
    Malesef klavyedeki o tuşla da denedim olmuyor. ksc alınmıyor ve sağ tarafta tarih görünmüyor. Komut yada başka bir tuş var mıdır başka nasıl ksc alabilirim ?

Ksc alamazsam bu durumda bildirim yapamıyor muyum yardımcı olur musunuz ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by jhsjkdks View Post
    Malesef klavyedeki o tuşla da denedim olmuyor. ksc alınmıyor ve sağ tarafta tarih görünmüyor. Komut yada başka bir tuş var mıdır başka nasıl ksc alabilirim ?

Ksc alamazsam bu durumda bildirim yapamıyor muyum yardımcı olur musunuz ?
    Merhaba,

Sağ tarafta yer rakamların köşesinde yer alan çizgi (-) tuşu ile de ksc oluşturabilirsiniz. Arkadaşımızın da belirtiği gibi,lütfen tarih gözükmesi için 2 defa tıklayınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Sağ tarafta yer rakamların köşesinde yer alan çizgi (-) tuşu ile de ksc oluşturabilirsiniz. Arkadaşımızın da belirtiği gibi,lütfen tarih gözükmesi için 2 defa tıklayınız.
    Sağ tarafta (-) tuşu yok numpad olmayan bir sürü laptop var. Numpad için ekran klavyesi açarak ordaki (-) tuşu ile ksc alıp cr açtım. Başka yapabileceğim bir şey yok çünkü.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by jhsjkdks View Post
    Sağ tarafta (-) tuşu yok numpad olmayan bir sürü laptop var. Numpad için ekran klavyesi açarak ordaki (-) tuşu ile ksc alıp cr açtım. Başka yapabileceğim bir şey yok çünkü.
    Harici progam vs. kullanmadan 2 şekilde ekran görüntüsü alabiliyoruz. 1. Si Prnt tuşu diğeri de yukarı belirttiğim -- tuşu. Ekran klavyesini ek olarak belirmemiştim ama siz halletmişsiniz. Geriye raporun takibini yapmak kalıyor.

Junior Member
    Teşekkür ederim yardımlarınız için ekranda klavye görüntüsü var umarım sorun olmaz. Kişinin benzer nickte 2 karakteri var, diğer ırktan bir karakter gelip bunlara dokunmadan diğerlerini kesiyor ya ittifak var yada o da kendi karakteri. Sonra bana kufur ederek diğer ırktaki karakterle slotta beklediklerini falan söylüyor olay ardreamda geçiyor. Umarım bir işlem yapılır genie altı macro da kullanıyor ama video alamadım codec hatası aldıım için.

Tags for this Thread