Page 185 of 290 FirstFirst ... 85135175183184185186187195235285 ... LastLast
Results 1,841 to 1,850 of 2894
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bir sorum olucak. mgame dünya sampıyonası yaparken biz de neden yok. orn. amerika,çin,japonya ve kore arasında dunya sampıyonası var. Neden bizde yok.

Senior Member
    yeni sw ho
    sitelere haber gittiğini gb fiyatının bu yüzden yükseldiğini söyleyenler var eğer sitelere yeni sw gelmeyecek haberleri gitse siteler fiyatı dahada düşürür alabildikleri kadar ucuzdan gb alır stok yaparlardı tamamen ters etki yaratıp ellerindeki stoğu eritmeye yönelik bir hamle yapmışlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu konu altında yazdığım tüm metinleri toplayarak 16 Ocak şifresini çözebilirsiniz
    3 gün sonra Güney Kore üzerinden tüm dünyaya bir virüs salınacak ve bu virüse maruz kalan herkes orc ya da human karakterine dönüşecek ve büyük savaş başlayacak. İki ırk birbirini yok edip dünyanın sonunu getirecekler.

bu mesaj'da mesela yeni server gelicek anlaşılıyor. fakat nasıl bir server gelicek onu anlamadım

sitelere haber gittiğini sanmıyorum.Hani hem ntt game yetkili satıcısı olan ama aynı zamanda tl ile item satıp forumda adını geçirmenin yasak olduğu siteleri diyorum.Ki bide bazen utanmadan şey yazıyolar tl ile item satanlar banlanıyor bize bildirin.Ulan adamlar yetkili satıcı ismi altında piyasayla oynuyor...Neyse hiçbir şeyi doğru yapmadıkları gibi bunuda doğru yapamıyorlar zaten.Sil oyunu gitsin.Bu kadar hype ladılar milleti üstüne birde yeni server getirip sadece cz ye 3 4 tane mob eklerlerse çoğu kişinin bunu yapacağına eminim.Artık pazarcılarla farmcılar birbirlerini yerler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 3223423sdfa View Post
    yeni sw ho
    sitelere haber gittiğini gb fiyatının bu yüzden yükseldiğini söyleyenler var eğer sitelere yeni sw gelmeyecek haberleri gitse siteler fiyatı dahada düşürür alabildikleri kadar ucuzdan gb alır stok yaparlardı tamamen ters etki yaratıp ellerindeki stoğu eritmeye yönelik bir hamle yapmışlar
    Şu anda dediğin tamam yanlış yeni server gelip gelmiyeceği belli değil siteler bazıs erverlarda gb leri topluyor ki su anda itemini satmayan gb sini satmauan beklemde olan insanalr var yeni sw hemen 16 sında acılmaycak enaz 20si yada 23 arası acılacak diyecekler . öreneiğin su anda olipiada gb 29 tl den alıyor yeni server gelmez se 35 ten alacak kısaca fiyat yükselmesi yeni server gelmiyecek o server da oynayanlar oynamaya devam edecek.

bu arada offical ESN seller olan site gb de satıyor.GB satmakta yasak haberiniz olsun.Harbi bir gün patlıycam oturup doğru yapamadıkları her şeyi yazıcam.Adamlara bir cr konusu attım geri zekalıya göster de ki bak bu resime derki hile kullanıyor bu.Tahmin edin ne oldu attığım 3 kişide banlanmadı kastıkları elmalarla czde dolaşıyorlar.Yani yetkili satıcılarının bile oyun kurallarına uymadığı bir oyunun yönetici kısmının zaten macroyu örtbas etmesine şaşırmak benim hatam.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bod_LjgGNAeJ View Post
    Şu anda dediğin tamam yanlış yeni server gelip gelmiyeceği belli değil siteler bazıs erverlarda gb leri topluyor ki su anda itemini satmayan gb sini satmauan beklemde olan insanalr var yeni sw hemen 16 sında acılmaycak enaz 20si yada 23 arası acılacak diyecekler . öreneiğin su anda olipiada gb 29 tl den alıyor yeni server gelmez se 35 ten alacak kısaca fiyat yükselmesi yeni server gelmiyecek o server da oynayanlar oynamaya devam edecek.
    sana bana belli değil siteler biliyor

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu konu altında yazdığım tüm metinleri toplayarak 16 Ocak şifresini çözebilirsiniz
    çözdük merak etme sağolasın

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yıllardır oynamayan adamlar yeni sunucu gelmezse,bu saatten sonra eski sunuculara da başlamaz kusura bakmayın.

Junior Member
    Merhaba arkadaşlar bu metni sizlerle paylaşmak istiyorum 1299 kesin bilgi sistematik bir şekilde sürdürülen ger sayım devam etmektedir knigt online world aldiği karar ile nttgame nin mücadeleden geri durduğu pvp sunucular tırmanarak bir cok masum usko oyunculari uzmüştür ciddi boyut lara ulaşmış görevlerini yapmaz hale gelmişlerdir bu yüzden nttgame iş ortakliğina görevden el çektirilmiştir 16.01.2019 New luancer