Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 78
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok ama çok saçma bir sistem kesinlikle bu konuyu okumaya bile değmeyecek türden.

Banned
    Pries, tp mage, def kurian nasıl kesecek adamı partyce gelse bu seferde party girerler townda otururlar belirli süre bi anlamı kalmaz

Atross riote son vuruş yapana.

Savaşta zamanı atross ve riote hem savaş hem işgalde çeşitli yerlerde çıkabilir.

Chaos ilk %50 kısmın içinde olanlara.

Jr etkinliğini kazananlara.

Ft atros riote eklenebilir.

Günlük 2 saat sabit daha fazla süre pazar kurulması için yukarıdaki önerilere benzer şekilde materyal çıkması durumunda trade edilmeyen belirli süre pazar kurulması sağlanabilir.Yapılabilir ama yapılacağını sanmıyorum buna benzer öneriler yazdım ama iyi düşünmüşsünüz vs oyun daha iyi bir hal alması için mantıklı diyen bir tane yetkili görmedim yapacak olan o pazar çetelerinin kökünü kurutur bu çok kısa sürede yapar bu şekilde veya başka şekilde.
    Last edited by QuanTiQ; 07-05-2018 at 05:12 PM.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Eskiden Bir Soğan Vardı Oyuncular NP Kasıyor Diye Kaldırdılar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Çok ama çok saçma bir sistem kesinlikle bu konuyu okumaya bile değmeyecek türden.
    Evet senin gibi pazarcıların tezgahına incir ağacı dikecek bir sistem

Junior Member
    Quote Originally Posted by QuanTiQ View Post
    Pries, tp mage, def kurian nasıl kesecek adamı partyce gelse bu seferde party girerler townda otururlar belirli süre bi anlamı kalmaz

Atross riote son vuruş yapana.

Savaşta zamanı atross ve riote hem savaş hem işgalde çeşitli yerlerde çıkabilir.

Chaos ilk %50 kısmın içinde olanlara.

Jr etkinliğini kazananlara.

Ft atros riote eklenebilir.

Günlük 2 saat sabit daha fazla süre pazar kurulması için yukarıdaki önerilere benzer şekilde materyal çıkması durumunda trade edilmeyen belirli süre pazar kurulması sağlanabilir.Yapılabilir ama yapılacağını sanmıyorum buna benzer öneriler yazdım ama iyi düşünmüşsünüz vs oyun daha iyi bir hal alması için mantıklı diyen bir tane yetkili görmedim yapacak olan o pazar çetelerinin kökünü kurutur bu çok kısa sürede yapar bu şekilde ve ya başka şekilde.
    Priest mage kurian asas warrior hangi job olursa olsun herkes parti kurar pk ya cikar cunku karsi irktada adamlar aynı düzeyde olacak, burada amacım sadece pazar değil pkyı canlandiŕmak , cz de gücün yetmiyorsa ardreamda pt kurarsın ve hem np hem soğan kasasrsın , evet yetkilililer bencede okumalı ve degerlendirmeli artık şu oyun keyif versin bıktırmasın kendinden

Senior Member
    Artık pazarları pkcılar kurar pazarcılarda oltayla balık tutar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Artık pazarları pkcılar kurar pazarcılarda oltayla balık tutar.
    Aynen öyle kardeşim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    soğana cücüğe ihtiyaç yok buy pazarı kaldırsınlar zınk diye pazar sorunu çözülür.

Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Eskiden Bir Soğan Vardı Oyuncular NP Kasıyor Diye Kaldırdılar.
    Aynen reis arkandayız

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    3200 n-point'e dünyanın parasını verip soğan patates hee Taksim'de sallandırırlar bizi Şaka bir yana ben de pus eşyası satıyorum, yeri geliyor 3 gün yeri geliyor 1 hafta sürüyor satılması. Sen şimdi bir de bana 1 saat 2 saat limit verirsen düşün bakalım ne derim?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.