Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 51
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    3 party mage (6'şardan 18 skill) = 1 party meleyi kesiyor. Bak hele bak bak. O 3 party dediğin mageler niye 3 party geziyor önce onu bi düşün. 3 party magenin novasına da bi zahmet ölün yani. Bufferiniz birazcık oyunu takip etse 3 party mageye bile ölmezsiniz. Hem undy kullanmayın diyen mi var? Magelerin hepsi nerdeyse undy ile oynuyor. Magelerin priesti undy atıyorsa sizinki de atsın.

Konu da ayrıca sallamasyon. Nova veya meteor ile hiçbir int priest 2 k damage yemez. Master açık olmasa bile yemez. Bırakın abartmayı. Warrior koşarak alan atmayı veya descent olmayı bıraksın undy sc gelsin. Kabul mü? Değil niye çünkü descentsiz veya koşarak skill atmayan warrior çöp.

Mage attack sc npcde 90 m, warrior attack sc 30-35 m. Hadi 3 katı para verip sc alıyor mageler, bu kadar ağlamıyor. Siz 3 partye ölünce lo lo lo

Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    asdhsadhashdhas kardeşim adam sc basıp oynayacak ne o öyle buff mı isteyecek ezik gibi.

0 resist char yapıp 2k yiyorum diyor şaka gibi. o zaman ben de asasa elf ring elf earring +10 fp full set yapayım ama damage yemeyeyim?
    Parası olup kolu olmayan insanlar, yoruyorsunuz.
    Ne boş konusuyon sen ya dual heros valor 3 dual mino 3 sash 3 takıyorum adamın nowası 1600 1800 vuruyo 1 parti gezen olsa amenna adam 3 pt geziyor minimum 2 pt geziyor 10.5k hp ile çarlar tek nowaya düşüyo boş yapma burda hem fakirsin hemde elit çar dizen adamlara kolsuz diye hitap ediyosun git 7 krowaz 7 staf tak eline gir 3 parti magenin arasına sende nowa at anca onu becerebilirsin zaten

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    3 party mage (6'şardan 18 skill) = 1 party meleyi kesiyor. Bak hele bak bak. O 3 party dediğin mageler niye 3 party geziyor önce onu bi düşün. 3 party magenin novasına da bi zahmet ölün yani. Bufferiniz birazcık oyunu takip etse 3 party mageye bile ölmezsiniz. Hem undy kullanmayın diyen mi var? Magelerin hepsi nerdeyse undy ile oynuyor. Magelerin priesti undy atıyorsa sizinki de atsın.

Konu da ayrıca sallamasyon. Nova veya meteor ile hiçbir int priest 2 k damage yemez. Master açık olmasa bile yemez. Bırakın abartmayı. Warrior koşarak alan atmayı veya descent olmayı bıraksın undy sc gelsin. Kabul mü? Değil niye çünkü descentsiz veya koşarak skill atmayan warrior çöp.

Mage attack sc npcde 90 m, warrior attack sc 30-35 m. Hadi 3 katı para verip sc alıyor mageler, bu kadar ağlamıyor. Siz 3 partye ölünce lo lo lo
    Şakamisin sen ya

3 tane mana cekme geliyor undy alsak nolcak adam 3 priestede yapistiriyo superi pat yerde pt priesttiniz oyun takip etse yazmis bide hayatinda hic mele oynamamis nerde 7 staf alip ptye giren varsa foruma yorum atmis

Konuyu şoyle bi göz gezdirdimde ne kadar ağlayan meyçcik varsa yorum yapmis elbet bu devran donecek bu nttgame yoneticileri degisecek oyun el degistirecek suanki gmler melee düşmani gibi herseyini kisitlatmaya calisiyorlar mgameye ama bilinki bu oyunu yillarca ayakta tutan melee clanlardir ortada melee clan kalmayinca birbirinize karşilikli nowa atarsiniz artik

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by serhatemre View Post
    evet kaldırdın undy sc yide noldu ?? Üçkağıtcı tokatçı pazarcılar 8 sayfa 8 sayfa stoklamış 3 er gb 4 er gb den pazarda catır cutur satıyo
    8 sayfa değil 10 hesaba da stoklamış olsan çatır çutur satıyorsa biter, kaldı ki çatır çutur satmıyor. Ben de Rogue oynayan bir oyuncu olarak undy sc kalktığında zorlananlardan, kolay kolay alışamayanlardan oldum ama Priest ile oynamaya da insan alışıyor.

Daha önce açılmış konular vardı, Warrior master'ı yandığında Gab Adamant takarak kendini kurtarabiliyor ya da haritanın diğer ucuna sizi bu halde peşine takabiliyor. Yanında birileri varsa zaten descent olup kurtuluyor. Scorpion Shield konusuna zaten girmeye gerek yok, pk alanlarında bu silahın kesinlikle aktif olmaması gerekiyor zira yakınında bir mob olduğu sürece size denk bir Warrior'u kesmeniz mümkün değil.

Warrior kalkan takmasın demiyorum ama bir sınırlandırma getirilmesi gerekiyor. Tüm bunlar için çözüm bulunduğunda vay be bu Mage sınıfı neymiş deme hakkın doğuyor bana göre.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sero4434 View Post
    Ne boş konusuyon sen ya dual heros valor 3 dual mino 3 sash 3 takıyorum adamın nowası 1600 1800 vuruyo 1 parti gezen olsa amenna adam 3 pt geziyor minimum 2 pt geziyor 10.5k hp ile çarlar tek nowaya düşüyo boş yapma burda hem fakirsin hemde elit çar dizen adamlara kolsuz diye hitap ediyosun git 7 krowaz 7 staf tak eline gir 3 parti magenin arasına sende nowa at anca onu becerebilirsin zaten
    asdhsadhsadhsa adamın övündüğü şeye bak elit çar dizmek ashdashdashdhashdahas. Hayattaki tek başarın bu değil mi itiraf et. Oyuna para bağlayıp keyfine oynayan adamlara öldükçe çıldırıyorsun elindeki tek şey alınıyor. 10.5k hp ile 5x1600+1k lr mageyi eklesen 9k damage yapıyor aynı saniyede müthiş kordinasyonla vurdukları an. Heal gelmese bile ölmüyorsun. Niye 2 parti geziyor çünkü 1 partinin kesme şansı yok. Bunlar daha atak sc olduğu senaryo. Neyse sana bir şey anlatmaya gerek yok. Sus ve 2k scye devam et.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    8 sayfa değil 10 hesaba da stoklamış olsan çatır çutur satıyorsa biter, kaldı ki çatır çutur satmıyor. Ben de Rogue oynayan bir oyuncu olarak undy sc kalktığında zorlananlardan, kolay kolay alışamayanlardan oldum ama Priest ile oynamaya da insan alışıyor.

Daha önce açılmış konular vardı, Warrior master'ı yandığında Gab Adamant takarak kendini kurtarabiliyor ya da haritanın diğer ucuna sizi bu halde peşine takabiliyor. Yanında birileri varsa zaten descent olup kurtuluyor. Scorpion Shield konusuna zaten girmeye gerek yok, pk alanlarında bu silahın kesinlikle aktif olmaması gerekiyor zira yakınında bir mob olduğu sürece size denk bir Warrior'u kesmeniz mümkün değil.

Warrior kalkan takmasın demiyorum ama bir sınırlandırma getirilmesi gerekiyor. Tüm bunlar için çözüm bulunduğunda vay be bu Mage sınıfı neymiş deme hakkın doğuyor bana göre.
    Haluk abi seni seviyorum saygilar

Fakat abi yetmezmi abi stokcuları zengin ettikleri bu stok bitmiycek belli

Dedilerki undy sc kalkimca 3 party gezen olmaz ne değisti sc kalkti hicbirsey hala 3 pt gezio terör estiriyorlar tüm serverlerda bu boyle

Warriorlara daha napacaklar abi gab adamant blessing takmalarinimi yasaklicaklar ee onuda yasaklasinlar jobu tamamen kaldirsinlar niye warki allah askina

Ekoyu bozdular red potu kaldirdilar undy scyi kaldirdilar daha ne yapacaklar rezil ettiler iyice meleyi ama bu devran donecek şuanki nttgame yoneticileri warrior duşmani gibi birsey tamamen mage oyununa cevirdiler oyunu ama bilinki çok pisman olacaklar bu oyunda mele kalmayinca naptik biz diyecekler ama is isten gecmis olacak..

Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    asdhsadhsadhsa adamın övündüğü şeye bak elit çar dizmek ashdashdashdhashdahas. Hayattaki tek başarın bu değil mi itiraf et. Oyuna para bağlayıp keyfine oynayan adamlara öldükçe çıldırıyorsun elindeki tek şey alınıyor. 10.5k hp ile 5x1600+1k lr mageyi eklesen 9k damage yapıyor aynı saniyede müthiş kordinasyonla vurdukları an. Heal gelmese bile ölmüyorsun. Niye 2 parti geziyor çünkü 1 partinin kesme şansı yok. Bunlar daha atak sc olduğu senaryo. Neyse sana bir şey anlatmaya gerek yok. Sus ve 2k scye devam et.
    Aslan parcasi birbirinize nowa atar durursunuz meleeler oyunu birakmaya başladi eski serverlarda yillardir oynayan clanlarin hepsi birakti inanmayan girer bakar ve kalanlarda birakacak sizde boş czde saga sola nowa atarsiniz hic biriniz oyuncu degilsiniz oyuncu olsaydiniz aglamazdiniz azicik oynamasini bilen magelerin hic biri aglamadi yillardir var bu oyunda undy sc neyse bos yapmaya devam edin yakinda bos czlerde sinek avlarsiniz 3200 cash olmus 300 tl tabi senin icin bi sıkıntı yok bastigin bi sw sc oda 5 tl

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yoo tam tersi Mage düşmanı diyorlar çünkü bugüne kadar Warrior nerf almadı diye biliyorum. Hatta şu anda yere vurma eskisine göre çok daha iyi.

Oyundaki etkinliklere baktığımızda Mage sınıfı için bir düzenleme gelmesini ben de isterim ya da etkinliklerin yeniden düzenlenmesini çünkü çoğu Mage ekiplerine göre tasarlanmış gibi. En basitinden JR'ye girdiğinizde partinizde ne kadar Mage varsa çok hızlıca bitirip kazanabiliyorsunuz. Krowaz, FT, UTC gibi yerlerde de Mage sınıfının çok büyük avantajları var. Ama PK konusuna gelirsek Mage sınıfı için aklıma bir şey gelmiyor. 2-3 parti gezmelerinin sebebi dedikleri gibi sınıfın özelliğinden kaynaklanıyor. 1vs1 yapamaz, hp yok, defans yok, yakalarsan en fazla 2 skill vurursun çoğu teke gidiyor.

Undy sc stok konusunda dediğim gibi aklı olan 4-5 gb vermez. O yüzden sürekli pazarda görüyorsun ve bu çok normal.

İyi dileklerin için de teşekkürler, sevgiler karşılıklıdır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yoo tam tersi Mage düşmanı diyorlar çünkü bugüne kadar Warrior nerf almadı diye biliyorum. Hatta şu anda yere vurma eskisine göre çok daha iyi.

Oyundaki etkinliklere baktığımızda Mage sınıfı için bir düzenleme gelmesini ben de isterim ya da etkinliklerin yeniden düzenlenmesini çünkü çoğu Mage ekiplerine göre tasarlanmış gibi. En basitinden JR'ye girdiğinizde partinizde ne kadar Mage varsa çok hızlıca bitirip kazanabiliyorsunuz. Krowaz, FT, UTC gibi yerlerde de Mage sınıfının çok büyük avantajları var. Ama PK konusuna gelirsek Mage sınıfı için aklıma bir şey gelmiyor. 2-3 parti gezmelerinin sebebi dedikleri gibi sınıfın özelliğinden kaynaklanıyor. 1vs1 yapamaz, hp yok, defans yok, yakalarsan en fazla 2 skill vurursun çoğu teke gidiyor.

Undy sc stok konusunda dediğim gibi aklı olan 4-5 gb vermez. O yüzden sürekli pazarda görüyorsun ve bu çok normal.

İyi dileklerin için de teşekkürler, sevgiler karşılıklıdır.
    Yere tiklayamayip macroyla eko vuran kolsuz warriorlar icin iyi oldu evet fakat eski eko kat kat daha iyidi alani daha genişti ve istedigin noktaya vurabiliyorduk

Mage bisi yapamiyo diyonda abi 2 pt mage nin yanina hicbirsekilde yaklaşamiyoruz adamlar ufledimi oluyor çarlar cok buyuk bi adaletsizlik var ve bu meleenin bitmesine sebep olcak.

Ekoyu anlarim , undy sc niye kalkar onu anlamiyorum valla parasi olan adam basiyo undy scyi teror estiriyo aliyo pazardan 4 gb den 5 gbden hic ole gorundugu gibi degil valla belli bi kismi stokculari nttgame zengin etti ev araba cektiler altina 4 gbden bi undy sc satiyi 200 tl allah bereket versin.

İnşallah çok gec olmadan tüm meleler oyunu birakmadan undy scyi geri getirler..