Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member Ajann's Avatar

Lightbulb Chaos Etkinliğini Bir Süre Askıya Alıp, Eski Etkinliğin Getilmesi Sizce Nasıl Olur ?

Öncelikle merhabalar arkadaşlar bildiğiniz gibi yaklaşık 2 aydır artan Chaos illegallerinden hepimiz ama hepimiz şikayetciyiz. Chaosta otomatik sistemli karakterler son 3 haftada kendini inanılmaz şekilde gösterdi kendi kendine oynıyan illegal karakterler sürekli ilk 4'e girerek herkesi kanserliyor..

Benim önerim ise sonuç olarak bu bir etkinliktir ve bir süre askıya alıp Ronark Land ve Ardream bölgesine 2016'da açılan '' Olympia '' Sunucusundaki etkinliği Update yapmak. Peki nedir bu etkinlik;

RonarkLand bölgesindeki resmi bulamadığım için kabalama resim yükledim tek fark Mori adası yerine '' RonarkLand '' bölgesinde çıkmasıdır. Bu ağacı daha fazla can Update yaparak veya Boosun üzerinde oynama yaparak getirebiliriz. Olympia sunucusunda bu ağaç çıktığında birazcık kolay ölüyordu Yani arkadaşlar bütün serverlardaki oluşucak o anki kalabalığı bir hayal edin derim. Herkesin keyif alıcağını düşünüyorum. Ağaç öldüğünde ise belirli bir aladaki herkes kutunun sahibi olabiliyordu.

Son 1.5 Seneye baktığımızda ise NTTGame öncülüğünde Free farm ve İllegal oyunculara darbe olması için hangi güncellemeleri getirdiğini hepimiz biliyoruz. Şuandada bana göre bu Chaos etkinliğinin en iyi çözümü bu ! Kısacası Karakterini Güçlendir ve Kutunun Sahibi Ol !

Konu hakkında herkes kendi görüşlerini ve fikirlerini yazarsa olumlu olumsuz daha fazla kitlelere ulaşırız.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Chaos, patch adı olduğundan mıdır nedir yöneticiler bu kadar talebe rağmen kaldırmıyor. Umarım kaldırırlar. Alternatif her şey bence uygundur.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Geçtiğimiz yıllarda kurban bayramı etkinliğinde buna benzer bir etkinlik yapılmıştı. Mora adasında çıkan tavşanı kesince etrafındaki oyunculara 1 adet troopy flame kutusu veriyordu. Açıkçası ben bu tarz etkinlikleri beğeniyorum. Öneri güzel fakat gel gelelim mgame bizim derdimizi gerçekten biliyor mu?

Member AssasinsBaci's Avatar
    Nickname
    Pikaçu
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    QuintoElemento
    Race
    El-Morad
    Güzel etkinlik
    Neler neler var bu Dünya'da

Gmler chaosa gİrİyomu kİ acaba normal oyuncu gİbİ bİ gİrseler

Junior Member
    +++++++++++++

Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Geçtiğimiz yıllarda kurban bayramı etkinliğinde buna benzer bir etkinlik yapılmıştı. Mora adasında çıkan tavşanı kesince etrafındaki oyunculara 1 adet troopy flame kutusu veriyordu. Açıkçası ben bu tarz etkinlikleri beğeniyorum. Öneri güzel fakat gel gelelim mgame bizim derdimizi gerçekten biliyor mu?
    Mgame bu sağı solu belli olmaz

Member
    Nickname
    Byreflex
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    onada bir şey bulunur illaki . bnce şerif sistemi tarzı bişey getirilmeli chaosa

Senior Member ELFSANE's Avatar
    Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Ok gibi doğru olsam,Yay ile atarlar beni
    Yay gibi eğri olsam,elde tutarlar beni
    Eğride aç görmedim,doğruda tok
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Quote Originally Posted by ByReflexive View Post
    onada bir şey bulunur illaki . bnce şerif sistemi tarzı bişey getirilmeli chaosa
    Bu sistem tamamiyle farklı bro