View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 23 of 27 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 269
    Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Deniqro View Post
    Bu etkinlik geldiği zaman level sınırı ile mi geldi. Konuyu baltalamak gibi bir niyetim de yok. Her başınız sıkıştığında yok lv np sınırı gelsin şunlar giremesin. 3 5 ekip kafasına göre yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Neden k0xpun tamamen bitirilmesine destek olmuyorsunuz da lv sınırı olsun vb. seyler istiyorsunuz. Burada yakınılan şey hile ise buna çözüm bulunmasi lazım. Lv np kısıtlaması değil. Ben bu oyunu 10 yıldan fazladır oynuyorum.Neredeyse butun joblar hakkında bilgi sahibiyim. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum.
    Çok merak ediyorum oyundaki koxperleri nasıl bitirmek için destek olacağiz mantıklı yazmıyorsunda gene merak ediyor insan.

Senior Member
    Nickname
    IEdwardKenwayI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    AssasinsCreed
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Gm ler bu konu hakkında konuşmuşlardı.
    Rank ları her ay sonu kontrol ediyoruz illegalleri banlıyoruz diye ve rank dan da banladıkları kişiler düşmüyormuş bunu mgame bildirdiklerini söylemişlerdi, ileriki güncellemelerde bu sorun düzelecektir ve şüphelendiğiniz kişiyi report edin incelesinler bir sonraki ay listeye aynı karakter ile giremez.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    tartışmış ve fikirlerinizi karşılaştırmamışsınız. sadece draki kulesine odaklanılmış. son iki sayfada yapılan şey bu. genele yayılmamış. sıralamaya girmek için level sınırı gelirse bu durum kazanılan exp'in kıymetini arttıracak, exp partileri çoğalacak, bir nebze olsun eslant canlanacak. eskiden sıra beklenilen apostle gibi paramunda bir sıra bekleme kültürü bile oluşacak (ki var zaten öyle bir şey).
    bu konuya sığ bakılmasın, bu ödül/seviye sistemi chaos ve umarım gelirse 80+ bdw için de kazanılan exp'in kıymetini gerçekten arttıracak. exp kasmak zor değil, süreklilik isteyen bir iş.
    bu başlıkta hep illegalleri hedef almış olabiliriz ancak bu talepleri dile getirebilmenin tek yolu da bu tür tartışmalar. sadece olaya draki kulesi olarak sığ bakılması çözüm üretmez, yeni sorunlar da doğurabilir. genel olarak gözlem yapıp bu konuya (yani draki kulesine) yorum ve güncelleme getirilmesi çok daha doğru olacak. bu ödül/seviye sistemi eğer olursa kazanılan exp'in kıymetini arttıracak. aynı şey chaos etkinliği ve umarım gelirse 80+ bdw etkinliği için de çok etkili sonuçlar ortaya getirebilecek.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member
    Quote Originally Posted by IEdwardKenwayI View Post
    Gm ler bu konu hakkında konuşmuşlardı.
    Rank ları her ay sonu kontrol ediyoruz illegalleri banlıyoruz diye ve rank dan da banladıkları kişiler düşmüyormuş bunu mgame bildirdiklerini söylemişlerdi, ileriki güncellemelerde bu sorun düzelecektir ve şüphelendiğiniz kişiyi report edin incelesinler bir sonraki ay listeye aynı karakter ile giremez.
    O da bir gelişme olur tabi de 60 65 level kasması 1-2 saat. ayın son günü son 10 15dk girdiklerinde nasıl engellenecekler? Açıkçası level sınırı dışında mantıklı bir çözüm göremedim ben.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    83/5 magem var. Rebten gelen 10 statın 8'i mp verili. Normal statlarım 255mp 162int 51str gerisi hp.
    Skiller 80fr 45ice 23master
    Lkp3 dual. Fr3 dual. Lbol3. Ep3. Draki girerken mana belt +2 takıyorum lbol yerine.
    Robe-pants-boot kro8 glove holy7 helmet rons7 var. Draki girerken shell21 robe takıyorum yine mp 24 basılı.
    Achieve 100 def açık Draki girerken chaostan gelen 2nd best koyuyorum mp vereni.
    Elimde fire codex reb5 ve quest staff of +7 var.
    Hera ts basıyorum.
    9.39 şuan sıralamadaki sürem.
    Drakinin incelikleri dediğiniz şeyler tam olarak ne bilmiyorum ama youtube'daki bütün mage draki videolarını izledim izliyorum. İllegal olmayanlarda belli taktikler var. Mesela oda atlarken alan skilini mobların çıkacağı yerlere koyup tam oda değişirken el kaldırmak gibi. Veya her girişte çiftlemenin çalışması için relog atıp girmek gibi. Veya kitlemesi olmayan büyük bosslara hp pot + 56 çalışmak gibi. Bunları bende uygulamaya çalışıyorum. Bazen Doom'larda bazen harpylerden önceki el düşüren moblarda süre kaybediyorum. Biraz şansa bağlı her giriş aynı olmuyor. Çift nova değilim pk atan bir mage olarak onunda dezavantajının farkındayım. En şanslı günüm olsa bu haldeki magemle yapacağım süre 9.30. Benden iyi mage oynayan veya draki tecrübesi daha fazla birinin aynı bu magemle 9.00 yapabileceğinide öngörüyorum.

Ama adını sanını pk alanlarında duymadığımız npsiz 80 altı krowaz7 seti bile olmayan magelerin 6'lı dakikalarda bitirmesini içime sindiremiyorum.
    Ben ödül için sınırın 83/5 yapılmasını bile ciddi ciddi düşünüyorum. Artık oyuna eventlere bakışım legaller nasıl en az zarar görür şeklinde. Elitist olabilir bu görüş ama illegalden bıktım.

İyi forumlar
    Last edited by qerbelaiqerbelai; 05-05-2019 at 07:47 AM.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Dostum bilmeden konuşuyorsun gerçekten. Benim 83 lv magem var +0 oldu crystal set +2 fr +7 quest staff +7 Ron set. Eminim bu saydiklarimdan daha fazlası sende vardır. Drakiden 4 kutu aldım ve 16. İdim bu itemlerle. Hatta inanmazsın 72 lv magem kastım. Sadece 83 magemdeki takıları aktardım ve trol armor ve 103aplik staff la az önce drakiyi 15 dk da bitirdim. Evet 10 yılilk tecrübem var ve benim bilgimi sinayamazsin. Asil karakterim asas 83/1. Yan karakterim mage ve daha çok mage oynamaktan keyif alıyorum. 83 lv mage ile hera ts basmadan oynuyorum ve drakinin inceliklerini de az çok biliyorum. Sıralamada su an 2 .yim. derecem 10.09. Bu hileci mageler benim serverimde yok ya da bana hic denk gelmedi. Her gun 3x draki giriyorum magemle o kadar da aktifim.Hala söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim. Öncelikle hilecileri bloklasinlar oyundan onun haricinde hiçbir işlem yapmalarına gerek kalmaz biz de rahat ederiz. Sende siralamaya girersin.
    Merak ettiğim için soruyorum hangi server'dasın? Tahminim en az user'in olduğu serverlardan birindesin veya Draki kutusunun değerli olmadığı serverların birindesin ki hiç illegal kullanana denk gelmemişsin bu kadar aktif olmana rağmen. 16. olduğun sıralamada ne kadar süre yaptın ve önündeki 15 kişiyi de tanıyor musun, hepsinin legal olduğuna emin misin? Sıralamaya girme konusuna gelecek olursak Nisan ayını Rosetta'da 2. bitirdim ve en değerli ödülleri aldım ama ben biliyorum ki 1. olan kişi ve arkamdakilerin birçoğu illegaldi. Öncelikle hilecileri bloklasınlar demek kolay eğer konunun tamamını okursan baştaki sayfalarda hilecilerin ban yemesi için kaç yıldır uğraştığımın farkında olurdun. Her ay üşenmeden CR'ye konu açıyorum ben bu kişilerle ilgili. Ama CR sistemi anlık çalışmadığı için ayın son günü sıralama yapan adamlar ödüllerini alıp hemen TL'ye çeviriyorlar. Kanıtını da yine Nisan ayında aldığım SS'ler ile yapayım sana.

Bak burdaki SS, 22 Nisan 2019 tarihinde alındı sağ altta sen de görebilirsin. Bu sıralama ayın sondan bir önceki günü olan 29'una kadar aynı şekilde kaldı yani ilk 5'te hiç değişim olmadı. Sıralamada değişen kişi olmadığı için aradaki bir haftada yeni SS almadım ama inanmadıysan Rosetta'da mage oynayan ve Draki girenlere sorabilirsin herkes listenin son günde nasıl değiştiğinin farkında zaten.

Bu SS ise ayın son günü akşamı benim aylık girişimden hemen sonra aldığım SS. Keşke girmeden önce de alsaydım diye hayıflandım çünkü ben listeye girmeden önce 5. olan kişi ben 2. liği aldığım için 6. lığa kaydı ve maalesef gözükmüyor burda ismi. Şimdi sana sorum şu: Benim her ay banlattığım bu insanlar bi sonraki ayın son günü 60 level karakter kasıp illegal kullanarak aldıkları bu derecelerle insanların hakkını yemiyor mu? 6. lığa düştüğü için listede adı gözükmeyen hileci gibi bir sürü hilecinin burada adı gözükmediği için her ay düşük level karakterlerle ödül alması sence doğru mu? Sıralamaya girmek için 80+ veya 83+ şartı getirilse bi kere ban yedikten sonra sence tekrar bu kadar kısa sürede bu kadar çok karakteri kolayca kasabilirler mi?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Merak ettiğim için soruyorum hangi server'dasın? Tahminim en az user'in olduğu serverlardan birindesin veya Draki kutusunun değerli olmadığı serverların birindesin ki hiç illegal kullanana denk gelmemişsin bu kadar aktif olmana rağmen. 16. olduğun sıralamada ne kadar süre yaptın ve önündeki 15 kişiyi de tanıyor musun, hepsinin legal olduğuna emin misin? Sıralamaya girme konusuna gelecek olursak Nisan ayını Rosetta'da 2. bitirdim ve en değerli ödülleri aldım ama ben biliyorum ki 1. olan kişi ve arkamdakilerin birçoğu illegaldi. Öncelikle hilecileri bloklasınlar demek kolay eğer konunun tamamını okursan baştaki sayfalarda hilecilerin ban yemesi için kaç yıldır uğraştığımın farkında olurdun. Her ay üşenmeden CR'ye konu açıyorum ben bu kişilerle ilgili. Ama CR sistemi anlık çalışmadığı için ayın son günü sıralama yapan adamlar ödüllerini alıp hemen TL'ye çeviriyorlar. Kanıtını da yine Nisan ayında aldığım SS'ler ile yapayım sana.

Bak burdaki SS, 22 Nisan 2019 tarihinde alındı sağ altta sen de görebilirsin. Bu sıralama ayın sondan bir önceki günü olan 29'una kadar aynı şekilde kaldı yani ilk 5'te hiç değişim olmadı. Sıralamada değişen kişi olmadığı için aradaki bir haftada yeni SS almadım ama inanmadıysan Rosetta'da mage oynayan ve Draki girenlere sorabilirsin herkes listenin son günde nasıl değiştiğinin farkında zaten.

Bu SS ise ayın son günü akşamı benim aylık girişimden hemen sonra aldığım SS. Keşke girmeden önce de alsaydım diye hayıflandım çünkü ben listeye girmeden önce 5. olan kişi ben 2. liği aldığım için 6. lığa kaydı ve maalesef gözükmüyor burda ismi. Şimdi sana sorum şu: Benim her ay banlattığım bu insanlar bi sonraki ayın son günü 60 level karakter kasıp illegal kullanarak aldıkları bu derecelerle insanların hakkını yemiyor mu? 6. lığa düştüğü için listede adı gözükmeyen hileci gibi bir sürü hilecinin burada adı gözükmediği için her ay düşük level karakterlerle ödül alması sence doğru mu? Sıralamaya girmek için 80+ veya 83+ şartı getirilse bi kere ban yedikten sonra sence tekrar bu kadar kısa sürede bu kadar çok karakteri kolayca kasabilirler mi?
    Gordion sw de oynuyorum. Listede görünen bütün karakterler biline elit karakterler her job için söylüyorum bunu. Geri kalanını göremediğim için bir şey diyemem. Old draki box da su an 10m den satiliyor.Ugrassan belki 1 2 m fazla satarsin o da zaman alir baya.Ben 16. Sırada bitirdim ve 10.44 dk sürdü.Şu an mp Ron set yapıp girdim 10.04 e düştüm ve 2. Sıradayım. Elbetteki ay sonuna doğru millet bastırıyor ilklere girebilmek için o yüzden sıralama da gerilere düşüyor. Sunu da soyleyim siralamada derece yapanlar legal elle mi kasiyor yoksa makro mu yapiyor onu bilemem.Benim kendimi bilirim legalim kardesim. Bilegimin hakkiyla birseyler yapmaya calisiyorum ve hakkimin yenmesine de izin vermem.Ben kesinlikle hilecileri savunmuyorum. Hepimizin hakkina giriyorlar. Ustelik bir de pişkinler. Hele ki chaosta karşıma çıktığında sinir oluyorum.Chaostan sonra bi ofKe ile pm atıyorum hileci yazıyorum adam ana avrat düz gidiyor. Hem benim hakkımda giriyor hemde küfrediyor. Boylelerinin neyini savunacağım ben. Benim yakinmam şu ki sen 1 veya 2 karakter ile sıralama yapmak için uğraşıyorsan. Ben 7 8 tane karakterimi sıralamaya koymaya çalışıyorum. Emin ol senden daha fazla ugrasiyorumdur. Drakiye kurian ile girdiysen az çok anlarsın beni. Zulüm resmen. Şimdi ben o kadar char kastım draki için. Siz diyorsunuz ki illegallerin önüne geçmek için sınırlama getirelim . Peki biz legallerin ne suçu var. Neden başkası yüzünden benim onca emeğim boşa gidecek. Ben bunu anlatmak istiyorum.
    Last edited by Deniqro; 05-05-2019 at 12:28 AM.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Gordion sw de oynuyorum. Listede görünen bütün karakterler biline elit karakterler her job için söylüyorum bunu. Geri kalanını göremediğim için bir şey diyemem. Old draki box da su an 10m den satiliyor.Ugrassan belki 1 2 m fazla satarsin o da zaman alir baya.Ben 16. Sırada bitirdim ve 10.44 dk sürdü.Şu an mp Ron set yapıp girdim 10.04 e düştüm ve 2. Sıradayım. Elbetteki ay sonuna doğru millet bastırıyor ilklere girebilmek için o yüzden sıralama da gerilere düşüyor. Sunu da soyleyim siralamada derece yapanlar legal elle mi kasiyor yoksa makro mu yapiyor onu bilemem.Benim kendimi bilirim legalim kardesim. Bilegimin hakkiyla birseyler yapmaya calisiyorum ve hakkimin yenmesine de izin vermem.Ben kesinlikle hilecileri savunmuyorum. Hepimizin hakkina giriyorlar. Ustelik bir de pişkinler. Hele ki chaosta karşıma çıktığında sinir oluyorum.Chaostan sonra bi ofKe ile pm atıyorum hileci yazıyorum adam ana avrat düz gidiyor. Hem benim hakkımda giriyor hemde küfrediyor. Boylelerinin neyini savunacağım ben. Benim yakinmam şu ki sen 1 veya 2 karakter ile sıralama yapmak için uğraşıyorsan. Ben 7 8 tane karakterimi sıralamaya koymaya çalışıyorum. Emin ol senden daha fazla ugrasiyorumdur. Drakiye kurian ile girdiysen az çok anlarsın beni. Zulüm resmen. Şimdi ben o kadar char kastım draki için. Siz diyorsunuz ki illegallerin önüne geçmek için sınırlama getirelim . Peki biz legallerin ne suçu var. Neden başkası yüzünden benim onca emeğim boşa gidecek. Ben bunu anlatmak istiyorum.
    Gordion'da oynadığını anlamıştım hem en az user'in olduğu hem de Draki kutularının gerçekten epey ucuz olduğu bi server olduğu için hilecilerin dadanmadığı tek server olarak kalmış heralde. Senin yaptığını yapan (bir sürü karakterle her ay Draki giren) bir sürü insan var ve gerçekten hiçbir suçunuz yok o yüzden savunmanı anlayabiliyorum. Gordion harici bir server'da oynasaydın isyanımızı anlardın çünkü bu adamlar her ay onlarca karakter sokuyorlar sıralamaya ve bizi inanılmaz bezdirdiler. Warrior, priest, rogue ve kurian sınıflarında hile kullansan da mobları kesebilmek için item gerekliliği yüksek olduğundan bu job'larda kolay kolay hile kullanmıyorlar o yüzden bu sıralamalarda hileci görmen çok zor. Ama mage öyle değil canavara yaklaşmadan uzaktan kesebildiğin için hileyi en çok mage sınıfında kullanıyorlar. Önceki sayfalarda yine SS'ini attığım bi fotoğraf vardı 60 level karakterin Draki'de ilk 5'e girişini iş üstünde basıp SS almıştım. O SS maalesef her ay onlarca kişi tarafından (benim tahminim hepsi aynı kişinin hesabı yani tek bir insan 10-15 karakteri dereceye sokuyor) gerçekleştiriliyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Gordion'da oynadığını anlamıştım hem en az user'in olduğu hem de Draki kutularının gerçekten epey ucuz olduğu bi server olduğu için hilecilerin dadanmadığı tek server olarak kalmış heralde. Senin yaptığını yapan (bir sürü karakterle her ay Draki giren) bir sürü insan var ve gerçekten hiçbir suçunuz yok o yüzden savunmanı anlayabiliyorum. Gordion harici bir server'da oynasaydın isyanımızı anlardın çünkü bu adamlar her ay onlarca karakter sokuyorlar sıralamaya ve bizi inanılmaz bezdirdiler. Warrior, priest, rogue ve kurian sınıflarında hile kullansan da mobları kesebilmek için item gerekliliği yüksek olduğundan bu job'larda kolay kolay hile kullanmıyorlar o yüzden bu sıralamalarda hileci görmen çok zor. Ama mage öyle değil canavara yaklaşmadan uzaktan kesebildiğin için hileyi en çok mage sınıfında kullanıyorlar. Önceki sayfalarda yine SS'ini attığım bi fotoğraf vardı 60 level karakterin Draki'de ilk 5'e girişini iş üstünde basıp SS almıştım. O SS maalesef her ay onlarca kişi tarafından (benim tahminim hepsi aynı kişinin hesabı yani tek bir insan 10-15 karakteri dereceye sokuyor) gerçekleştiriliyor.
    Burdaki sıkıntı yeni sw lerde GB daha değerli olduğu için bütün hilecilerin oraya yonelmesi. Ben her jobla drakiye giriyorum. BP pri warrior kurian mage okçu asas ve hepsindede kutu alıyorum. Bu karaktersiz hileciler yüzünden hakkıma girilmesini istemiyorum. Size de hak veriyorum. İnanılmaz can sıkıcı bir durum. Onca emek ver gelsin itemsiz bı mage ilk 5 e girsin. Gerçekten bu işin üzerine gidilse de legallerin hakkı yenmese ki malesef öyle de olmuyor. Gerek draki gerek chaos olsun hakkımızı yiyorlar.

Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    merhaba
    Drakide illegalite büyük bir sorun 60lwl magelerin sıralamaya girmesi artık can sıkmaya başladı ben full item full sc ile ranka zor girerken adamlar k0xp ile 6 7dakika bitirebilir draki sıralamasına +80lwl şartı getirilmesi gerekli diye düşünüyorum bakın Drakiye giriş degil Draki sıralamasına şart getirilsin diyorum.Bu sayede k0xperlere bir darbe vuracagız ben inanıyorum ki magenin drakisinde büyük bir çogunluk k0xper ve bunlar banlansa bile draki sıralamasından düşmüyorlar bu yüzdendede biz ya bi kaç kutu yada hiç kutu alamadan ay bitiyor örnek verecek olursak

bu vega ve rosettanın ilk beşinin karşılaştırılması full itemin oldugu bir serverdan yeni serverdeki old takılı yada +1 +2 takılı magenin 80lwl magelerden daha kısa sürede bitirmesi saçma degil mi?
    Alttaki yorumlarda arkadaşımızın biri bir örnek paylaşmış bende konun başında görünmesini gerektigini düşündüm sizdede bu çok şaçma degil mi

63lwl bir mage full scli full itemli 83lwl bi mageden daha kısa sürede drakiyi nasıl bitirebiliyor bu kişi büyük bir ihtimal k0xper artık bir çözüm gelmesi gerekmiyor mu?
    Mageler kolay öldürüyor diye sadece orda hileciler yok. Mesela kurian oyuncusu az diye orada da donsuz lwli düşük karakterler ilk 5 e giriyor. İlk 5 harici listede görünmeyen kısımlarada karakteleri sokup bunu iş haline getirmişler. Yeni serverlar daha açılmadan önceydi. Ay sonuna doğru ismini ilk 5 te gördüğüm 8-9dk arasında drakiyi bitiren 72 level bir kurian donsuz itemsiz levelsiz bir şekilde elinde bir kazmayla 0 npyle moradonda kazma sallıyordu. Belli ki mageler için bu işi yapanlar kurianlarada yapıyorlar. 35 lwl bi char kasıp her serverda görebilirsiniz. Bakın arkadaşın attığı rosetta mage sıralamasında Faerless diye biri var. Fruitless lerde onun mesela. Bu adam sadece mage ve roestttada değil, Tüm serverlarda kurian ve mageyle hile yapmakta. Yeni serverlar gelmeden önce 4-5 serverdaki sıralamada isim yakınlıkları, itemsiz ve levelsiz halde aldıkları yüksek dereceler, diğer serverlardki farklı klastaki karakterleri dahil hepsi ve tüm anormal durumlar cheat-reportsa bildirildi. Ama herşey normal bulunmuşmuşmuşmuş olacak kki yaptırım uygulamadılar. İşte bir fotoğraf. Mart ayı gordion kurian sıralamasında 4. sıraya iyi bakın. Bu fearless nasılda fırlıyor aradan . Fruitless cary curtda onun zaten. Aadamların işi hile hurda ve nttgame ekibi göz yumuyor kardeşşşim.

Allahım o da ne . Aresde evet evet yanlış duymadınız Areste bu Faerless Fruitlessgiller gene türemiş ve ARES Mart Ayı Kurian Draki Sıralamasında tekrar birinciliğe oturmuş. 52 level bir karakterle bile ezik potlarla alınan şu skora bakın . 97. olmuş krakter. Bu işi ciğersizliğe döküp hile hurda yapanlar 50 levele karakteri kasıp hile ile 20-30 karakteri niye sokmasın. Zaten sokuyorlar

Şimdiiii. Hiç kimse bize bu tarz adamların rosettada magesi var. Sıralamaya girecek kadar leveli itemi kasıp ayarlamış. Diğer karakterleride satın almış, Areste ve Gordionda gene aynı adam Kurian karakterini 83 levele kasıp itemlerini koyup legal bir şekilde sıralamya girmiş demesin. Ama malesef cheat-report atılan ÇOK AYRINTILI KANIT KERE KANITLI rapora rağmen bu yüzsüzlere imkan vermiş bir bakıma bunlar legaldir demiştir. Kldı ki bu ciğersiz tayfa işi sürümden götürüyor. Hangi klasta olursa olsun ilk 5 te 1 karakterin varsa ilk 30 a ilk 50 ye 10 tane sok çok daha karlısın. Böylesine tüm serverlarda organize olmuş hilebaz gruplara yol verilirse her ay bi kaç bin tl yağmalayıp hakkıyla oynayanların emeğini sömürecekler.
    Last edited by apinakitosti; 05-05-2019 at 09:06 AM.