Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 186
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post

Krowaz Armor eşya üretimi ile Satışa kapalı pus eşyaları arasında bağlantı nedir?

Bu şahıslar Krowaz'ın kapalı olduğu bir sunucu da bu eşya/materyallere nasıl ulaşıyor ve üretimini yapabiliyor?

Kusura bakmayın ama forumlar'daki söylentilere artık inanmaya başlıyoruz, ne kadar sizin yaptığınız açıklamarın önemi olsa da , kapalı olan krowaz haritasını kontrol etmelisiniz belli ki oralar da farm yapan kişiler var, KROWAZ KAPALI OLMASINA rağmen eşyası üretiliyorsa.

Not: Unique eşyalardan düşen krowaz taşları silah için'dir, Krowaz armor yapımı eşyalar, Krowaz Map'ından çıkar buraya da Kapalı olmasına rağmen ya gm'ler giriş yapar ya da illegal kişiler.

Bu eşya üretimini (craftı) yapan kişi ve kişiler topluca tespit edilip ve giriş yaptıkları-bağlantılı oldukları tüm hesaplara gerekli işlemler yapılmalıdır.

Kusura bakmayın NTTGame , yeni serverın 1.ayına kadar saygım ve inancım sonsuzdu sizlere fakat oyuncular olarak bu tarz açıklara izin verdiğiniz için biz oyuncuların güveni sarsıldı. Bunun gibi gün yüzüne çıkan büyük bir açık varsa , gün yüzüne çıkmayan ne açıklar vardır. iyi çalışmalar.
    Bu üretimden elde edilmemiş, 7th armor pack ile elde ediliyor kırınca krowaz atıyor.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Bahsettiğiniz kişilerin eşyaları ve krallıkları geçerlidir. İstediğinizi yapabilirsiniz. Burada yer alan konu PUS'daki sorunla ilgili bu yüzden bu konu hakkında yorumlarınızı iletebilirsiniz. Krallığı kaybetmenizin PUS'da yaşanan konuyla uzaktan yakından varsayımla bir ilgisi yok. Ayrıca, sizden hala bahsettiğiniz kanıtları bekliyorum. Gelmediği taktirde forumdan uzaklaştırılacaksınız.
    Beni forumdan uzaklaştırabilirsin çokta dert değil.

Öncelikle yazılanları okuma huyu edinin. Benim krallıkla vs işim yok, postun alakasıda yok. Tahminde edeceğin üzere bu account ve forum hesabımıda kullanmıyorum. Şu her daim övündüğünüz ilintili hesap tespiti olayını yapında asıl hesabımı uzaklaştırın görelim.

Hepa materyalleri konusunda ilk bildirim yapan, koxpla ilintili hesapları her daim report eden illegalle işi olmayan beni bile çileden çıkardınız.

Oyundaki inventory bugundan biraz bahseder misin Eryudes? Servera hergün giren yüzlerce gbden biraz bahseder misin ?

Eşeklik bizde yapmadık, bildirdik. Karşılığında gördüğümüz muamelede bu oluyor haliyle...

Hadi ışık hızında sil yorumumu sonrada beni banla.. sizin olayınız bu..

diyecek birşeyim yok yazık ettiniz şu güzelim yeni umutlarla gelen insanlara...

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Bu üretimden elde edilmemiş, 7th armor pack ile elde ediliyor kırınca krowaz atıyor.
    Yeni sunucunun 2.haftasında kapalı olan krowaz haritasına ait, ksc'ler mevcut ufak bir araştırma ile sende ulaşabilirsin, bir bağlantım olmadığı için resmi forum da paylaşmaya korkuyorum açıkcası, malum bazı yorumlar ve konular silinebiliyor.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Kaldırdık dediğiniz çoğu şeyi paket ile alan kişiler oldu üst üste aynı sorunları yaşadık değil mi ?

1. Eslant günlük görevi geldi tekrar kaldırıldı.. kime legal oyunculara kimler kullandı illegal oyuncular hatta o npc eklenmeden önce dahi yapıldığı söyleniyor
    2. Narki npcyi kaldırdık kapattık dediniz hala kosperlar o npcye gidip devam etti..
    3. Şimdide diyorsunuzki pusta satılmayan eşyaları 10 saatliğine satın almışlar İNANALIM MI ?

Ben altarda oynuyorum ve buna inanmadım pusta sadece dragon egg ssm vb eşyalar yok orada benim gördüğüm en önemli eşya Dragon Scale'dir ve satışı kapalıdır şimdi bu eşyayı alındıysa sunucu başından itibaren bunu elbette söylemezsiniz kim olsa söylemez

şimdi soruyorum ciddi bir şekilde cevap yazın yada konuyu tamamen kapatın

hangi eşyadan kaç adet alınmış bunun bilgisini bizimle paylaşın

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HandOfG0D View Post
    Beni forumdan uzaklaştırabilirsin çokta dert değil.

Öncelikle yazılanları okuma huyu edinin. Benim krallıkla vs işim yok, postun alakasıda yok. Tahminde edeceğin üzere bu account ve forum hesabımıda kullanmıyorum. Şu her daim övündüğünüz ilintili hesap tespiti olayını yapında asıl hesabımı uzaklaştırın görelim.

Hepa materyalleri konusunda ilk bildirim yapan, koxpla ilintili hesapları her daim report eden illegalle işi olmayan beni bile çileden çıkardınız.

Oyundaki inventory bugundan biraz bahseder misin Eryudes? Servera hergün giren yüzlerce gbden biraz bahseder misin ?

Eşeklik bizde yapmadık, bildirdik. Karşılığında gördüğümüz muamelede bu oluyor haliyle...

Hadi ışık hızında sil yorumumu sonrada beni banla.. sizin olayınız bu..

diyecek birşeyim yok yazık ettiniz şu güzelim yeni umutlarla gelen insanlara...
    Söz konusu "Invertory Bug" hakkında kanıtıyla gelirseniz hesabınız açılacaktır.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yeni sunucunun 2.haftasında kapalı olan krowaz haritasına ait, ksc'ler mevcut ufak bir araştırma ile sende ulaşabilirsin, bir bağlantım olmadığı için resmi forum da paylaşmaya korkuyorum açıkcası, malum bazı yorumlar ve konular silinebiliyor.
    Bu benim savunmam değil gm yazmıştı ondan alıntı yaptım Yani neye inanacağımı bilmiyorum şuan inan ki, yukarıdaki yorum aşırı ilgimi çekti de inventory bugu falan. İçim sıkıldı şuan..
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Konu üzerinde daha önce belirttiğim gibi Gold Dragon Egg adlı PUS eşyasının kırdırılması sonucu çıkan 7th Armor Pack isimli eşyadan Krowaz set parçası elde edilebiliyor.

https://forum.nttgame.com/forum/show...ht=gold+dragon
    Ne yapsanız, ne söyleseniz boş gibi durmuyor mu? Belirli bir yaşa gelmelerine rağmen zeka seviyelerinin malesef bazı şeyleri kavrayamamasını, At gözlüklerinden arınamadıkları gibi çevresindeki at gözlüklüleri de aynı şekilde galeyana getirme çabalarını malesef böyle gözümüzün içine sokuyorlar. GB'nin ₺ karşılığının değer kaybettiğini söylerken aslında benim aylık kazancım şu kadardan şu kadara düştü diyemedikleri için gelmiş burada ahkam kesip, yanlış yönlendirme yapmaya çalışıyorlar ya Allah onlara akıl, size de sabır versin.
    Last edited by umeath23; 03-26-2019 at 02:30 PM.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Söz konusu "Invertory Bug" hakkında kanıtıyla gelirseniz hesabınız açılacaktır.
    Pes doğrusu...

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    İlgili ekran görüntülerini paylaşır mısınız?

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Bu kadar uzatmanın gereği yok konu ne kadar uzarsa 2 tarafta birbirine zarar veriyor.