Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    İŞTE BUNU ANLAMAYACAK KADAR ACİZLER. YENİ SERVERİN ASIL TADI İLK 24 SAAT ZATEN Bunu hala anlamamakta ısrar ediyorlar. Herkesi bu zevkten mahrum bırakıp paranın peşine düştüler. YAzık günah yav.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Ben yorumuna güldüm bende aynı fikir e sahibim seninle ama yorumundan ötürü günah keçisi olabilirsin beceremeyenler geç kalanlar sana saldırabilir.
    Bak mesela yeni serverle ilgili sabit konular var. Bütün bilgiler orda mevcut. Ama açılan konulara bakıyorsun zahmet edip o konuları okusalar cevaplarını bulacaklar. Herşeyi herkes hazır bekliyor.

bak güzel savaş kardeşim OZMAN YAYINDA DİYECEKLERDİ DURUMA GÖRE 3 4 SERVER AÇILABİLİR DİYE sadece dengeyi sağlamak amacıyla belli bir kota koyduk server dengesi için dediler ama halen ne çıkarın var anlamadım devam ediyorsun savunmaya . @SAVAS3725

Quote Originally Posted by BouraQue83 View Post
    bak güzel savaş kardeşim OZMAN YAYINDA DİYECEKLERDİ DURUMA GÖRE 3 4 SERVER AÇILABİLİR DİYE sadece dengeyi sağlamak amacıyla belli bir kota koyduk server dengesi için dediler ama halen ne çıkarın var anlamadım devam ediyorsun savunmaya . @SAVAS3725
    Peki 3. serveri açmayacaz dediler mi ?

Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Peki 3. serveri açmayacaz dediler mi ?

Vallahi komik adamsın dostum vahiymi gelcek bize ya açarlarsa diye 2 server açılıyor dediler ona göre iş yaptık Lütfen kendine daha fazla güldürme insanları yalakalık yaparak.

Quote Originally Posted by BouraQue83 View Post
    Vallahi komik adamsın dostum vahiymi gelcek bize ya açarlarsa diye 2 server açılıyor dediler ona göre iş yaptık Lütfen kendine daha fazla güldürme insanları yalakalık yaparak.
    Komik adam sensin, 3. serveri açabiliriz demeden açtılar diye kızıyosun ama 3. serveri kesinlikle açmayacaz diye bişey de demediler. Mesela sözleşmelerin çoğunda kurallar yazar, bide falan filan şirket hiçbir açıklama yapma gereği duymadan falan filan şeyleri değiştirebilir diye bir madde olur. Bu da ona benzer birşey.

Yani bugün 2 server daha açsalar, 6 ay sonra 1 server daha açsalar kimseye hesap vermek zorunda değiller.
    Last edited by Savas3725; 01-20-2019 at 02:57 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by dreadzonee View Post
    24 saat geçince ön kayıt yapanlar oyunu mu bıracak? Ne alaka yoğunluk 24 saat sonra başlar bu sefer ne değişecek?
    İlerleyen saatlerde oynamakta olan oyuncuların elbet bir kısmı oyundan çıkmış olur, beklemek durumunda kalanların da illaki bir kısmı fikir değiştirir ve beklemek yerine girme imkanına sahip oldukları sunucuya yönelirler. Bu sayede ilerleyen saatlerde yoğunluk aynı kalmaz, azalmış olur.

Sabit konularda çok net açıklamalar zaten yapılmış da, biraz detayına inersek benim tahminim bu yönde.

Junior Member
    arkadaşlar limit dediğiniz topu topu 24 saat isteyen gene istediği servera geçecek bunu boşuna olduğunu sizde biliyorsunuz.
    Teamleri bölmenin mantığı yok.. boşu boşuna 24 saat oyuna giremeyecek başkada bir şey olmayacak.

tek temennimiz bu uygulamanın kaldırılması. en azından erken önkayıt yapan arkadaşlara serverlar arası geçiş hakkı tanınması.
    p15e önkayıt yaptım 4g ye geçmek istiyorum. 4g den p15e geçmek isteyende vardır muhakkak. lütfen oyuncuları üzmeyin.

Junior Member
    Kardeşim 24 saat geç erişim sağlayın teamınız sızı ıstıyorsa s4 gecin zor bısı deıgl su dakkıkadan snra 24 saat erken erısım kalmalı herkeze haksızlık olcak

Junior Member ldestannnnnnl's Avatar
    Nickname
    NEO
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Çok güzel bir fikirmiş. Bunu kimse düşünememişti.
    artık sal şu forumu kardeşim yeter