Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

DKC'nin iki özelliği vardır.

1. özelliği patladığında yeşil efektin gözükmesidir. Bu efekt göründüğü vakit rakibe scream tutmuş oluyor. Karakter kitlenmiyor veya donmuyor, hareketi ağırlaşıyor bu nedenle town da atabilir.

2. özelliği ise fazladan 777 hasar vermesidir. Bu özellik denk geldiği vakit efekt çıkmaz.

Efektin gözükmemesi o anki range ile alakalı olabilir veya görüntünün yüklenmesi ile alakalı olabilir.

Bir örnek vereyim. Mesela lup basılı, rakip sana yakın ama görünmez olan bir oyuncuyu göremiyorsun, başka bir arkadaşın görebiliyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Despot ayaklı sözlük gibisin samimi söylüyorum iyisin dostum

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

1. özelliği patladığında yeşil efektin gözükmesidir. Bu efekt göründüğü vakit rakibe scream tutmuş oluyor. Karakter kitlenmiyor veya donmuyor, hareketi ağırlaşıyor bu nedenle town da atabilir.

2. özelliği ise fazladan 777 hasar vermesidir. Bu özellik denk geldiği vakit efekt çıkmaz.

Efektin gözükmemesi o anki range ile alakalı olabilir veya görüntünün yüklenmesi ile alakalı olabilir.

Bir örnek vereyim. Mesela lup basılı, rakip sana yakın ama görünmez olan bir oyuncuyu göremiyorsun, başka bir arkadaşın görebiliyor.
    Efekt görünmediği halde karakter sorun yediğini yazıyorlar yorumlarda.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Efeckt çıktığı vakit scream aktif oluyor. Yani yeşil efektin gözükmesi fear özelliğinin karaktere işlediği anlamına geliyor.

Efeckt gözükmüyorsa yukarıdaki durumlar meydana gelmiş olabilir.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hocam cevap için sagolun.
    Scream'da rakip aşırı yavaşlıyor, 777 damage efektsiz oluyor. Uzaktan dondurma tam olarak nedir ? Normal ice tutmuş gibi rakip hareketsiz öylece bekliyor. Başta sadece ice tuttuğu için sandım fakat sayısız denemeler sonucu her tür skill ile tutabildigini farkettim.
    Rakip uzak olduğu için Fear efekti bize görünmüyor olduğu fikrini kabul edersek, tamamen donmuş gibi görünmesi de uzaklık ile alakalı bir bug olabilir mi ?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Rica ederim. Scream tuttuğu zaman zaten karakter donmuş gibi görünüyor. Ancak dikkatle bakıldığında mikrometrik hareket ediyor. Uzaktan donmuş gibi veya hareketsiz gibi gözükebilir. O da aradaki mesafeden kaynaklıdır diye düşünüyorum.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Rica ederim. Scream tuttuğu zaman zaten karakter donmuş gibi görünüyor. Ancak dikkatle bakıldığında mikrometrik hareket ediyor. Uzaktan donmuş gib veya hareketsiz gibi gözükebilir. O da aradaki mesafeden kaynaklıdır diye düşünüyorum.
    Tekrar teşekkürler. Cevabınız konuyu açıklıyor. Hatta milimetrik hareket konusuna hiç dikkat etmemiştim. Direk donuyor sanıyordum. Bu vesile ile sayenizde onu da öğrenmiş olduk.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Rica ederim tekrar. Konuyu görmüştüm ancak bu kadar uzamaz diye düşünmüştüm. Baktım işin içinden çıkılmamış, dahil oldum.

Yardımcı olduysam ne mutlu...

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu dkc patlama oranı ile çok hurafe var.Geçen 1 okçuya kesmye çaliştiğimda üst üste 7 kere patladı.
    Ama dkc patlama oranına baktiğimizda bu olayin yaşanması milyonda bir olması gerek.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    %4 patlama oranı var. Tek okta tutma şansı %4'tür.

3'lü ile %12.
    5'li ile %20 oranında patlama şansı artmaktaktır. Üst üste 7 kere patladıysa o da sizin şansınızaymış. Ben de o şekilde üst üste patladığı anlar oldu.

Tags for this Thread