Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

telefon nuamrası değişikliği

Merhabalar ben telefon hattımı değiştirdiğim için hesabıma giriş sağlayamıyorum.hesabımın bulunduğu telefon hattımı kapatıp, kendi üzerime yeni telefon hattı çıkardım. Eski hattım kapalı olduğu için eski hattıma erişmem imkansız Oyunda otp kodu lazım olduğu için hesabıma hiç bir şekilde giriş sağlayamıyorum. Hesabımın telefon numarasını güncellemek için ne yapmak lazım? hesabın sahibi olduğumu nasıl ispat edeceğim? lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Tek şansın kapattığın numaranı tekrar açtırmak.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!

E-mail ve telefon numarası değişiklik talepleri hakkında önemli duyuru;

16 Şubat 2019 tarihi itibari ile Destek Sistemi üzerinden gelen E-mail ve ICS telefon numarası değişimi talepleri işleme alınmayacaktır.

-----------

İptal ettirdiğim hattımı nasıl geri alabilirim?

​Hattınızı iptal ettirdiğiniz tarih itibarıyla bir yıl boyunca, adınıza kayıtlı hattınızı numaranız aynı kalarak geri alabilirsiniz. Bir yıl sonunda alınmayan hatlar tekrar satışa sunulur. Hattınızı geri almak için kimliğiniz ve hattınızı faturalı kullanmak istiyorsanız adınıza kayıtlı bir fatura ile Turkcell Mağazaları'​ni ziyaret edebilirsiniz.​
    Last edited by cYkParsing; 07-28-2019 at 04:33 PM.

Junior Member
    boyle saçmalık mı olur hattımı kapadım yeni numara aldım baska yolu yok mu bunun

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by dlxattack94 View Post
    boyle saçmalık mı olur hattımı kapadım yeni numara aldım baska yolu yok mu bunun
    Malesef yok kapattığın telefon numarasını 1 sene içinde tekrar alabilirsin.

Junior Member
    ..bir yolu olması lazım
    Last edited by dlxattack94; 07-28-2019 at 04:47 PM.

Junior Member
    bunun başka bir yolu olmalı ya hesabın sahibinin benim olduğumu ispat etmenin illa ki başka bir yolu olmalı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

15 Şubat tarihinden itibaren artık ICS telefon numarası değişimi kaldırılmıştır. Eski hattınızı yeniden çıkartarak hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

15 Şubat tarihinden itibaren artık ICS telefon numarası değişimi kaldırılmıştır. Eski hattınızı yeniden çıkartarak hesabınıza ulaşabilirsiniz.
    bunun mumkunatı yoktur baska hıcbır yolu yok mu zaten kendı uzerıme numara almak ıcın hattımı ıptal ettırdım hat aılemden bırının hattıydı