Page 111 of 290 FirstFirst ... 1161101109110111112113121161211 ... LastLast
Results 1,101 to 1,110 of 2894
    Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Aslına bakacak olursaniz mgame knight onlineden ortalama olarak hesaplarsanız aylık 150 bin dolar kazanıyor seneye vurduğunuz zaman 1,8 milyon dolar yani bir oyun şirketi için büyük bir para sayılamaz yani nttgameye oyunu satmasında bir sorun görünmüyor.Nttgame lisans haklarının tamamını almış olabilir.
    http://www.thegames.co.kr/news/artic...l?idxno=195951 otomatik çeviri baktır ilk 13günlük satışı yazmış adamlar bak

Senior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Bu forumda gb lerin alışı satışı sitelerin zararı karı gibi konuların ve konuşmaların geçmesi bile bizim gibi eski oyuncuların sorununu ve usko ya tekrardan dahil olmayışımızın kanıtı gibi.

Ben oyuncu olarak oyuna başlamak için gb lerin çıkması inmesi zarar etmiş etmemiş ona bakmam umurumda daği olmaz bizim sorunlarımız belli PUS daki priest skillerin olması haliyle buffer priestı öldürdünüz daha çok neden var sırayla yazacağım daha doğrusu zamanla.
    Kesınlıkle katılıyorum. %60 SC YANİ UNDY BUF pus da varsa toplu 10k tekli 1920 gibi heal skıllerınıde koysunlar red pot gıbı 3-5 cashe satılsın 1dk bekleme süresi felan olsun. Hatta utanmayın parazitide koyun lütfen 10 cash olsun oda

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu forumda gb lerin alışı satışı sitelerin zararı karı gibi konuların ve konuşmaların geçmesi bile bizim gibi eski oyuncuların sorununu ve usko ya tekrardan dahil olmayışımızın kanıtı gibi.

Ben oyuncu olarak oyuna başlamak için gb lerin çıkması inmesi zarar etmiş etmemiş ona bakmam umurumda daği olmaz bizim sorunlarımız belli PUS daki priest skillerin olması haliyle buffer priestı öldürdünüz daha çok neden var sırayla yazacağım daha doğrusu zamanla.
    kesinlikle, undy sc, red pot blue pot gibi p2w içerikleri kaldırılmalı ve oyunun dengesini bozan eşyalar bunlar, 18xx versiyon sonrası buffer priestler exp hariç çöp resmen bi de pt cc hariç

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    http://www.thegames.co.kr/news/artic...l?idxno=195951 otomatik çeviri baktır ilk 13günlük satışı yazmış adamlar bak
    o Akara&Manes açıldıktan sonraki 13 gün yalnız

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    o Akara&Manes açıldıktan sonraki 13 gün yalnız
    arkadaş senelik yazmışya 1.8 diye ondan ötürü yazdım

Senior Member
    arkadaş senelik yazmışya 1.8 diye ondan ötürü yazdım
    Kore borsasında mgame i incelemenizi tavsiye ederim ,

Bu oyundan

Yayımcı NttGame Şirketi Pay alıyor ,
    - Çalışanların Maaşları , Primler , Ofis Giderleri (Polarisde kiralar az buz değil - Cisco da arkadaşım var ordan biliyorum.)
    - Sunucu barındırma Giderleri
    Yapımıcı MGame & NoahSystem Şirketleri,
    - Benzer maddeler tekrar tekrar yazmaya gerek yok ,

Son döneme bakacak olursak crpyto paradan darbe yemiş bir firma 2 yıl öncesinde ise çok uzun emek ve yatırım yaparak geliştirdikleri kingdom online oyunu servisleri kapatılmış bir firma,

Yulgang projesi 3. dünya ülkelerinde estek köstek gidiyor, Hero online ise geliştirilmeyi bile bıraktılar artık ...

Ellerin de kala kala bir knight Online kaldı , bence bunu korumak yerine son bir işleme hazırlanıyorlar, farklı cümleler kurup ithamda bulunmak istemiyorum, başlayacak arkadaşlar iyi tartsınlar gelen yeniliklerin bu kadar insanın geri dönmesine yetip yetmeyeceğini 16 ocak ta hep birlikte göreceğiz...
    -

Senior Member HavaliBaal's Avatar

Bu saatten sonra satış siteleri için bir şey yapılamaz.

Satış sitelerinin reseller olanlarda dahil neden KKTC faaliyetli olduğunu biliyorsundur.

Nttgame size kod yok bayimiz değilsiniz dese bile artık o sitelerin sadece bu oyuna bağımlı olmadıkları açık.Her türlü faaliyetlerine devam edeceklerdir.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Sonuç olarak yeni server açmadıkları vakit ki 2 yıldır açmıyorlar yıllık kazançları 1,8 milyon dolar yuvarlarsan 2 milyon dolar cirosunu hesaplamak için giderleri bilmek gerekiyor yukarıda arkadaş nereye masraf gittiğini yazmış yani yeni server in ilk haftalarinda illaki yüksek rakamları kazanacaklar.Ama masraflari çıktığında elde birsey kalmadığını söylemek yalan olmaz o yüzden yeni girişimlere imza atmak zorundalar.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrF View Post
    Konuyu eski oyunculardan baya takip eden olduğunu düşünüyorum. Bir faklılık olsun diye paylaşıyorum istemeyen okumasın
    UYARI: Mani yarışması için acemice yazılmıştır.

2004-2010 OYUNCULARINA

Pk atalım dedik yüzümüze bulaştı
    İstediğimiz Far' lar hep yatarken ulaştı
    TS ve Discord, yeni nesil bunlara alıştı
    PM ve Chatler artık maziye karıştı

Zombide iki party KS'leşir dururdu
    Harpy' de Rogue' lar sw dağıtır otururdu
    Nova atan Mageler adeta kral olurdu
    "Des ol vur yere" tabiri çok sonradan bulundu

Parlıyor diye elimize stiletto takardık
    +5 claever' a posion damage basardık
    Uniq eşya görünce ağzımız açık bakardık
    Boss kesince hemen parti disband atardık

Dersler yerine Lunar War' a girdik
    Warderlar, Keeperlar karşımızda dimdik
    Bizde, zamanında ata bindik
    Bu oyunu neredeyse hayat bildik
    Tokatı yeyince kendimize geldik
    Süper

09.01.2018 Bu sabah an itibari ile İSTANBUL-Cevizlibağ Tramvay Durağın'da Görüp çekmiş bulunmaktayım. Yeni server falan değil bu çok büyük bir şey. Fire Drake gibi ama DataBase değişecek olsa böyle reklam yapmazlar. Sadece 1299 Patçh dışında. Yeni Bir Irk gelecek olabilir. Ya da V1098 buda şudur. Önceden EMC VE LÜFER YOKTU. Breth-Piana vardı. Keşke öyle olsa tekrar Hadi bakalım. :Şaşkın: :Şaşkın: :Şaşkın: