Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

8 Bilgisayar ile chitin kassam, Gm görüp incelemeden multi hesap diye banlar mı?

Yetkili cevap verirse sevinirim. Karakterlerimizin yan charlarını kasıp chitinlerini alacağız. 7 Tane warrior açtık, 82 lvl magemle onları kasacağım. illegal hiç bir şey yok tabi ki. 8 Ayrı bilgisayar. Gm direk kontrol etmeden ban atmaz değil mi?

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Indilaaaa View Post
    Yetkili cevap verirse sevinirim. Karakterlerimizin yan charlarını kasıp chitinlerini alacağız. 7 Tane warrior açtık, 82 lvl magemle onları kasacağım. illegal hiç bir şey yok tabi ki. 8 Ayrı bilgisayar. Gm direk kontrol etmeden ban atmaz değil mi?
    ama neden ? bence banlamalı.

Hayır kardeşim ban yemiyorsun.
    8 değil 38 pc ile de kasıyor olsan en fazla oyuna zarar verirsin eskiden kafeciler için (Premium cafe) sistemi vardı ama ev kullanıcısı isen ip sınırlaması mevcut idi şuan öyle bir sınır yok legal olarak kaç pc ile ne yaparsan yap zaten oyunun yarısından fazlası bu sistem ile oyunu mahvediyor seninde yapmanda bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Quote Originally Posted by OWPW View Post
    ama neden ? bence banlamalı.
    Bu sefer ince yi sen bozuyorsun bizde biliyoruz bu ip sınırlaması olmamasının oyunu ne berbat hale getirdiğini ama anlatamazsın ANLAMAZLAR.

Quote Originally Posted by SapkaliDayi View Post
    Hayır kardeşim ban yemiyorsun.
    8 değil 38 pc ile de kasıyor olsan en fazla oyuna zarar verirsin eskiden kafeciler için (Premium cafe) sistemi vardı ama ev kullanıcısı isen ip sınırlaması mevcut idi şuan öyle bir sınır yok legal olarak kaç pc ile ne yaparsan yap zaten oyunun yarısından fazlası bu sistem ile oyunu mahvediyor seninde yapmanda bir sorun olacağını düşünmüyorum.
    premium bitti hocam napayim. Bende 2 saat onla uğraşmaya bayılmıyorum. 3200 cash 150 lira olmuş öğrenciyiz nerden bulupta vereceğiz?

Banned
    8 yetmez 88 tane açman gerekli o zaman bir şey demezler.

İP sınırlaması şart yetkililer görün bunun gibi ve daha fazla pc ile çoğu sadece ticari amaç için oynayan oyun dengesini alt üst eden kişilere daha ne kadar müsaade edilecek?

Quote Originally Posted by IRsc View Post
    8 yetmez 88 tane açman gerekli o zaman bir şey demezler.

İP sınırlaması şart yetkililer görün bunun gibi ve daha fazla pc ile çoğu sadece ticari amaç için oynayan oyun dengesini alt üst eden kişilere daha ne kadar müsaade edilecek?
    ne ticareti arkadasım,yine chitinleri pus itemi alacağım diyorum.

Senior Member
    İşsizlik kokusu alıyorum.

Senior Member
    part time işe gir çalış. daha çok zevk alırsın. umarım ban yersin gm tarafından incelenmeden :d

Quote Originally Posted by Indilaaaa View Post
    premium bitti hocam napayim. Bende 2 saat onla uğraşmaya bayılmıyorum. 3200 cash 150 lira olmuş öğrenciyiz nerden bulupta vereceğiz?
    1. 8 tane pc nereden ve nasıl temin ettin.
    2. Bu 8 pc sadece senin mi senin ise premium bitene kadar nerde ne kasıyordun.
    3. Keşke ip sınırlandırması geri gelse de oyun rahatlasa.