Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 155

Thread: Captcha Hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Zaten bu dogrulama sistemine anlam veremiyorum. Mob keserken bile karsima cikiyor. Dogrulama yapmadan atakta yaptirmiyor. Hadi onlineyken gectim, geniede afk olanlarada cikiyorsa, onlar nasil devam ediyor. Ya da afk birakabiliyorlarmi acaba

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by MireLTR View Post
    Zaten bu dogrulama sistemine anlam veremiyorum. Mob keserken bile karsima cikiyor. Dogrulama yapmadan atakta yaptirmiyor. Hadi onlineyken gectim, geniede afk olanlarada cikiyorsa, onlar nasil devam ediyor. Ya da afk birakabiliyorlarmi acaba
    Selam,

Genie kullanımı sırasında Captcha ekranı ile karşılaşmıyorsunuz. Aşağıdaki konudan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

[Güncelleme Notları] 30.09.2020

Senior Member
    Etkinliklerde çıkması can sıkmaya başladı . Bunu daha kolay bişey yapsanız güzel olurdu. Steamko'da hiçbir işe yaramamıştı burada ne kadar etkili merak ediyorum tpt/bot charlara karşı.

Senior Member
    Diren diren nereye kadar direnebileceksiniz bilemiyorum. Daha önce de belirttim Captcha'nın CZ,UTC,JR,FT,MS,Lunar War gibi alanlarda çıkmaması gerekiyor. EMC,Luferson,Delos ve Moradonda aktif olması lazım. Hadi çıkardınız şu anki Captcha sisteminin aynen sitedeki de öyle tam anlamıyla iğrenç ötesi. Tamam kabul ediyorum gözlerimin şaftı biraz kayık 3,5 derece miyop ve az miktarda astigmatım gerçi gözlüğüm de var ama bu durumun gözlerimden kaynaklandığını düşünmüyorum sizin Captcha sisteminizden kaynaklandığını düşünüyorum. Captchalar da çıktı karşıma sadece bir kısmını kaydettim. Bir bakın bakalım sorun benim gözlerde mi?

Kesinlikle tavsiyem bilgisayar ürünleri satan firmanın sitesindeki Captcha sisteminin oyuna entegre edilmesi. Onda tek denemede 100% sonuç alıyorsunuz tabi ilkokul 1 e gitmek şartıyla.

Last edited by NightOwl; 02-02-2021 at 07:46 PM.

Member
    Nickname
    HeiHaCiro
    Class
    Warrior
    Clan
    10ur
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    kimsenin üşendiğini sanmıyorum canım çıkan şeyler anlaşılır olsa kimse bir şey demezdi sorun "o0O" sence bunlar ne sıfırmı harfmi küçük harfmi anlaşılmıyor üstelik bende premium var yine çıkıyor

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Heihaciro View Post
    kimsenin üşendiğini sanmıyorum canım çıkan şeyler anlaşılır olsa kimse bir şey demezdi sorun "o0O" sence bunlar ne sıfırmı harfmi küçük harfmi anlaşılmıyor üstelik bende premium var yine çıkıyor
    Selam,

Sistem aşağıdaki gibidir;

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Draki de, cz de, jr de, UTC de aksiyonun tam ortasında çıkıp oyuncuları çıldırtan bu sistemi kaldırın lütfen. Ya şurada yorum yapanların hesaplarını bir inceleyin hangisi illegal oyuncu da bu duruma itiraz ediyor. Hemen hemen hepsi normal oyuncu, zevk mi alıyorsunuz eziyet etmekten normal oyunculara anlamıyoruz ki.

Senior Member NeedB's Avatar
    Captch çıktıktan 8 dk sonra tekrar çıktı. Basılan def'in 22 dk süresi vardı daha. Relog falan atılmamıştı sadece harita değiştirip morodon'a geçmiştim. Bari çıkınca yarım saat 1 saat rahat bıraksın bizi.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Uzun zamandır herhangi bir oyun oynamıyorum. Oynadığım dönemde hiç oyunun ortasında çıkan güvenlik kodu görmemiştim. Çok enteresan. Kod yerine mouse ile sürükleyerek captcha yapılabilir. Puzzle gibi. Örn;
    Gayet mantıklı bir öneri bravo

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Sistem aşağıdaki gibidir;

Bu sabahki güncellemeden sonra otp olmasına rağmen sunucu ekranında kod istedi, canlarını sıktığımız yetmedi daha da sıkalım mı dediler