Results 1 to 8 of 8

Unhappy Bir şey yapmamama rağmen hesabım bloke edildi

Hesabım (TPT) yazılı sebeple bloke edildi 4 gündür bekliyorum cevap için herhangi bir şey yapmadım ticket numaramda bu : IUA-580-56127

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Kurban bayramı dolayısıyla hesap desteğinde gecikmeler yaşanması normal bir durum. Eminim ki birkaç gün içerisinde cevap gelecektir, bu süreç içerisinde yeni bir bilet atmanız işleminizi hızlandırmayacaktır.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu sebeple buradan bir sonuca ulaşmanız mümkün değildir. Gönderdiğiniz bilete yanıt gelmeden yeni bir bilet göndermeyin ve var olan biletinizi güncellemeyin, lütfen sabırla biletinize gelecek olan yanıtı bekleyin.

İyi forumlar.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Haklıysan çözülür zaten sıkıntı etme

Senior Member enezx's Avatar
    Bir kaç gün sonra bilete gelen yanıt tatmin etmedi ben suçsuzum diye ikinci bir konu göreceğiz diye düşünüyorum
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Bir kaç gün sonra bilete gelen yanıt tatmin etmedi ben suçsuzum diye ikinci bir konu göreceğiz diye düşünüyorum
    Kesin moradonda otururken ban yemiştir.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by PLea View Post
    Kesin moradonda otururken ban yemiştir.
    Olay aslında hiç öyle değil biliyormusun ? bende senin gibi düşünüyordum taki pazar yaptığım yan bilgisayarım hapse gönderilene kadar.

Bu arada bilgisayarda Knight Online harici hiçbir uygulama yok zaten sadece pazar yapmak için sıfır olarak satın aldım ve KO kurdum birğün pazar charıma girdiğimde hapiste olduğunu gördüm 2 defa ticket attım ama yapılan işlemde herhangi bir yanlışlık olmadığını söylediler ve bende çıkarmadım hala hapiste

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    Olay aslında hiç öyle değil biliyormusun ? bende senin gibi düşünüyordum taki pazar yaptığım yan bilgisayarım hapse gönderilene kadar.

Bu arada bilgisayarda Knight Online harici hiçbir uygulama yok zaten sadece pazar yapmak için sıfır olarak satın aldım ve KO kurdum birğün pazar charıma girdiğimde hapiste olduğunu gördüm 2 defa ticket attım ama yapılan işlemde herhangi bir yanlışlık olmadığını söylediler ve bende çıkarmadım hala hapiste
    Stall kurmak için sıfırdan pc aldıysan hapisteki karakterinide kurtarmalısın ki pc bir işe yarasın. Hem belki karakterinde seni özlemiştir.