Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Eslant ve Cz Farm Spotları için Çözüm ?

Evet arkadaşlar yeni sunucular bütün ihtişamı ile açıldığı günden beri hem Eslantta belli spotlarda (aoc,dm,sg,gg) delos hem de Czde özellikle bahçe farmında bazı sözde “ittifak”lar tarafından yerleşilmiş durumda.

Ben artık buraların bu oyunu “gerçek amacına hizmet edecek şekilde” gerçek ko oyuncularına bırakılmasını ve özellikle afk farm ve bahçe farmının önüne geçilmesini istiyorum.

Bu konuya görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

bahçe farmını feloyu kaldıracaklar czde ittifak falan kalmaz muhtemelen.
    olursa bile bunlar gibi 50 kişi 100 kişilik ittifaklar olmaz.

Junior Member
    bahçe farmı ya da feloyu kaldırmak değil ki olay. olayın özü bütün slotlardan memur maaşı civarında her ay düzenli olarak gelir elde edenler. her slota veya her farma yönelik konuşmamak lazım belli başlı slotlar var ve bunların drop rate lerini düşürmek veya örnek veriyorum eslant aoc tan bus drobunu kaldırmak. bahçe farmı bambaşka bir şey ve cz de bowl bölgesinin hareketliliğini sağlayan bir olay. bu yüzden bahçe farmına herhangi bir şey yapacaklarını sanmam. ittifak falan ne yapmış olurlarsa olsunlar o anlamda oyun sahiplerinin işine gelen bir durum. günlük quest görevlerinin günlük mythril görevlerinin cz taşınması pk nın artmasını sağlamak içindi zaten bu kapsamda cz ile ilgili bir düzenleme yapmazlar yapsalar bile cz kullanımının daha aktif hale gelmesi için yaparlar. bahçe farmında kimmiş neymiş ittifakmış değilmiş kimse umursamaz. slot olayı güçlüysen sen alırsın mantığında yürüyen bir olay. cz haricinde diğer bölgelerdeki bu slotun sahibi benim diyerek rest çekilen slotlara müdahale edilmeli bence.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Haritanin heryerine slotları yaymaları lazım

Junior Member
    Ayrıca bus drobunun kaldırılması çözüm olabilir nasıl olsa Bf gelecek yeni sunuculara da.

Senior Member
    eski köye yeni adet getirmeyin şu bilinen "SLOT" u "SPOT" olarak değiştirmeye çalışmayın

Ortalık karışık Eslant ve bahçeye ne yapılacak görücez

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    eski köye yeni adet getirmeyin şu bilinen "SLOT" u "SPOT" olarak değiştirmeye çalışmayın
    Doğrusunun spot olduğunu bende yeni öğrendim sayılır. Yabancı oyuncularda spot diyorlar.

Senior Member
    geniayı kaldırırsalar AFK farmın AFK expin önüne geçilir