Page 49 of 290 FirstFirst ... 3947484950515999149 ... LastLast
Results 481 to 490 of 2894
    Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by DolceGABBANA View Post
    Neye değinmek istediğini anlayamadım .
    Sorduğun sorunun yada kendi beyanın ile akıl erdiremediğim diye başladığın cümlenin cevabı aslında alıntı yaptığın yorumun içinde vardı.Ama düz okuduğun için doğal olarak o akıl erdiremediğim diye başladığın soruyu hem kendine hem kamuoyuna sordun.

Reb 5 karakter ne yapar boş serverde?

Ha her türlü vakit geçirim ben o ayrı konu.Fakat gelmesi kesin ama tarihi belli olmayan bir REBIRTH 10 etkinliği var.Bulunduğum serverde bekleyeceğime , yeni serverde Reb 5 yapar orda beklerim REBIRTH 10'u.Sorduğun sorunun cevabı orda gömülüydü.

Aynı soruyu ben sana sorduğumda yeni başlangıç demişsin ama neden yeni başlangıç? Eski bitişin nedeni ne idi?

6 ayda bir yeni server geliyor algısımı ?

Maddiyatsızlıktan yada ticari çıkarlardan dolayı elindeki itemleri nakite çevirmek mi?

Son oynadığın karakterin ban yemiş olmasımı ?

Ailevi nedenlerden dolayı mı?

Askerlik okul gibi nedenler mi?

Bayan isen evlilik gibi sebepler mi?

Memleket değişikliği yada iş değişikliğimi ?

Allah muhafaza herhangi bir hastalık bir rahatsızlık mı?

Hiç bir neden yoktu canım istedi canım istedi bekliyor ve başlıyorum mu?

Benim sana sorduğum soruda beklediğim cevaplar bu seçeneklerden biriydi.Cevabını alamayacağım yada benim aklımın almadığı bir neden yok yukarıda ki seçenekler arasında.

Ama senin sorduğun sorunun cevabını aldığına göre artık akıl erdiremediğin bir sorun yok demektir.

Borisbaba sana alttaki yorum..!

Bana benim beyanım ile gelmeyecek dediğim yorumumu alıntı yap daha buraya yorum yapmayacam.

Belgesiz kanıtsız yorum yapmayınız üzülürsünüz.
    Last edited by HavaliBaal; 01-05-2019 at 04:49 PM.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Sorduğun sorunun yada kendi beyanın ile akıl erdiremediğim diye başladığın cümlenin cevabı aslında alıntı yaptığın yorumun içinde vardı.Ama düz okuduğun için doğal olarak o akıl erdiremediğim diye başladığın soruyu hem kendine hem kamuoyuna sordun.

Reb 5 karakter ne yapar boş serverde?

Ha her türlü vakit geçirim ben o ayrı konu.Fakat gelmesi kesin ama tarihi belli olmayan bir REBIRTH 10 etkinliği var.Bulunduğum serverde bekleyeceğime , yeni serverde Reb 5 yapar orda beklerim REBIRTH 10'u.Sorduğun sorunun cevabı orda gömülüydü.

Aynı soruyu ben sana sorduğumda yeni başlangıç demişsin ama neden yeni başlangıç? Eski bitişin nedeni ne idi?

6 ayda bir yeni server geliyor algısımı ?

Maddiyatsızlıktan yada ticari çıkarlardan dolayı elindeki itemleri nakite çevirmek mi?

Son oynadığın karakterin ban yemiş olmasımı ?

Ailevi nedenlerden dolayı mı?

Askerlik okul gibi nedenler mi?

Bayan isen evlilik gibi sebepler mi?

Memleket değişikliği yada iş değişikliğimi ?

Allah muhafaza herhangi bir hastalık bir rahatsızlık mı?

Hiç bir neden yoktu canım istedi canım istedi bekliyor ve başlıyorum mu?

Benim sana sorduğum soruda beklediğim cevaplar bu seçeneklerden biriydi.Cevabını alamayacağım yada benim aklımın almadığı bir neden yok yukarıda ki seçenekler arasında.

Ama senin sorduğun sorunun cevabını aldığına göre artık akıl erdiremediğin bir sorun yok demektir.

Borisbaba sana alttaki yorum..!

Bana benim beyanım ile gelmeyecek dediğim yorumumu alıntı yap daha buraya yorum yapmayacam.

Belgesiz kanıtsız yorum yapmayınız üzülürsünüz.
    Şimdi senini gibi boş yapmıyacam bir dahada sana cevap yazmıycam ;

Yukarıda yazdığın boş kelimelerine tek tek cevap vermek isterdim ama vaktim ve zamanım yok buna . 2013 yılında Askerlikle başlayan oyun bırakışımın ardından işimizi elimize alalım dedik sonra işimiz tamam evlenelim dedik çok şükür her şey yolunda düzenimiz oturdu ve sonra oyuna tekrar başlayabilirim dedim . Oldu mu istediğin cevap ? Tatmin ettimi seni ? Lütfen benim mesajlarıma alıntı yapıp cevap verme üzülürsün .

Şimdi senini gibi boş yapmıyacam bir dahada sana cevap yazmıycam ;

Yukarıda yazdığın boş kelimelerine tek tek cevap vermek isterdim ama vaktim ve zamanım yok buna . 2013 yılında Askerlikle başlayan oyun bırakışımın ardından işimizi elimize alalım dedik sonra işimiz tamam evlenelim dedik çok şükür her şey yolunda düzenimiz oturdu ve sonra oyuna tekrar başlayabilirim dedim . Oldu mu istediğin cevap ? Tatmin ettimi seni ? Lütfen benim mesajlarıma alıntı yapıp cevap verme üzülürsün .
    Bak benim anlamadığım akıl erdiremediğim bir durum yokmuş.Senin kaldıysa akıl erdiremediğin bir soru seve seve yanıtlayabilirim.Ayrıca senin beni üzebilecek bir pozisyonun maalesef bulunmamaktadır.

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Bak benim anlamadığım akıl erdiremediğim bir durum yokmuş.Senin kaldıysa akıl erdiremediğin bir soru seve seve yanıtlayabilirim.Ayrıca senin beni üzebilecek bir pozisyonun maalesef bulunmamaktadır.
    Bak arkadaşım benim orada akıl erdiremediğim diye kullandığım kelime ; İnsanlar diyorsa piyasa alt üst oldu itemlerin değeri gitti bilmem ne diye tan tana yapanlar var ya benim lafım onlara . Bu lafın nesi senin kafana takıldı anlamadım ? Ben üzmek istersem üzerim onun için rica ediyorum boş yapma . Seninle burada sidik yarıştıramıycam O pozisyon bulunur mu bulunmaz mı o zaman görürsün .

Senior Member
    @ScORp_LiON forumda biz bu konuda paylaşılan fikirleri, görüşleri görmek istiyoruz, ikili tartışmaya sebebiyet veren oyuncular için gereğini yapar mısın? Uyarına rağmen dinlemiyorlar.

Bak arkadaşım benim orada akıl erdiremediğim diye kullandığım kelime ; İnsanlar diyorsa piyasa alt üst oldu itemlerin değeri gitti bilmem ne diye tan tana yapanlar var ya benim lafım onlara . Bu lafın nesi senin kafana takıldı anlamadım ? Ben üzmek istersem üzerim onun için rica ediyorum boş yapma . Seninle burada sidik yarıştıramıycam O pozisyon bulunur mu bulunmaz mı o zaman görürsün .
    Adam olan sözünde durmalı hani cevap yazmayacaktın?

Eminim yaparsın.Ben ne feriştahlar gördüm gelirken erkek gibiydi , giderken de nüfus kağıdını çıkarıpta cinsiyetim ne yazıyor diye kontrol edenlerdendi.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Adam olan sözünde durmalı hani cevap yazmayacaktın?

Eminim yaparsın.Ben ne feriştahlar gördüm gelirken erkek gibiydi , giderken de nüfus kağıdını çıkarıpta cinsiyetim ne yazıyor diye kontrol edenlerdendi.
    Geliyorum gidiyorum hep sen sal adamları kanka sal artık

Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    Geliyorum gidiyorum hep sen sal adamları kanka sal artık
    Elimide öpsün bırakcam

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Belki bu sayaç kurianın kaldırılma süresidir.Dimi HavaliBaal.

Junior Member
    yeni heycan gelıyor beyler...