Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Mp verip etkinliğe girmek ban sebebi mi?

Elimde mp verip etkinlikte yuksek alan vurma durumum var ama hiç yapmadim. Yapanlari report etsek banlanir mi veya serbestse herkes yapsin?

Banned
    Quote Originally Posted by Acir View Post
    Elimde mp verip etkinlikte yuksek alan vurma durumum var ama hiç yapmadim. Yapanlari report etsek banlanir mi veya serbestse herkes yapsin?
    Ne alaka ister hp ver ister mp oyunun kuralı bu zaten.

Quote Originally Posted by Kralmami1995 View Post
    Ne alaka ister hp ver ister mp oyunun kuralı bu zaten.
    umarım bug kullanımından hapsi boylarsın veya ban yersin. Şu zihniyetteki adamları gerçek hayatta uzaktan yakından yanıma yaklaştırmıyorum.

Oyunun bir hatası olduğu düşünüldüğü için mgameye bildirilmiş oyunun kuralıymış. Ben milletin hakkına girmeyeceğim senin gibi insanlar girerse girsin. Baktım keyif alamıyorum alt f4 denetim masası program ekle kaldır unistal knight.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    adam sana oyunda olan birseyi soylemis ne alaka varda ban hapis muhabeti yapiyorsun,birde üstüne zihniyetten bahsediyorsun.komedisin gercekten
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member enezx's Avatar
    umarım bug kullanımından hapsi boylarsın veya ban yersin. Şu zihniyetteki adamları gerçek hayatta uzaktan yakından yanıma yaklaştırmıyorum.

Oyunun bir hatası olduğu düşünüldüğü için mgameye bildirilmiş oyunun kuralıymış. Ben milletin hakkına girmeyeceğim senin gibi insanlar girerse girsin. Baktım keyif alamıyorum alt f4 denetim masası program ekle kaldır unistal knight.
    gerçekten bunun yüzünden birinin hapse girip ban yiyeceğini umuyor musun
    verdiği hasarın yüksek olduğunu nasıl ispatlayabilirsin ki ben tek atamıyorum o tek atıyor video on
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

İmkan olsa incelesem, hepsi tek tek bu bugu kullanmıştır yukaridakilerin. Neyse ki board kapatıldı. Artık elinizle emeğinizle oynamak zorundasınız. Bir de ban yeseniz 3-5gün tadından yenmez.

geçmiş zamanda draki bugu oldu bugu kullananların şuan nerdeyse full charı var siriusta herhangi bir ceza almadılar. en azından benim tanıdıklarım. Muhtemelen sizde almayacaksınız olurda alırsanız bir oyuncu olarak firmaya saygım %100 artar

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    İmkan olsa incelesem, hepsi tek tek bu bugu kullanmıştır yukaridakilerin. Neyse ki board kapatıldı. Artık elinizle emeğinizle oynamak zorundasınız. Bir de ban yeseniz 3-5gün tadından yenmez.

geçmiş zamanda draki bugu oldu bugu kullananların şuan nerdeyse full charı var siriusta herhangi bir ceza almadılar. en azından benim tanıdıklarım. Muhtemelen sizde almayacaksınız olurda alırsanız bir oyuncu olarak firmaya saygım %100 artar
    bana gore senin bu yazilarindan anladigim sen oyuncu degil icguzarsin kardesim,birde ustune sana karsi yorum yapana iftira atabilecek kadarda bazi seylerden yoksunsun.
    devam et boyle
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus

Senin için en hayırlısı.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ya arkadaslar dün magin biri dedi 1200 gem kastım bu id den diye, yaklaşık 80 süper box eder, diezde bile 16gb eder.

Bu bug abuse yani, piyasayla fln işim olmaz ama bana adil gelmiyor.
    tamam oyuncuların suçu yok twitchte bile mgame karar vercek dendi, yasak yapmayın fln denmedi, hadi ban atılmaz da bari aşırı kutular fln silinmesi gerek değil mi?
    Ben mesela warriorumla 174 gem kastım 3 seferde, 1 süper box, mageler alıyordu içeri mecbur, nova atmıyoz filan diyorlardı ama kavga edip partyden çıkanlar olduğuna göre. Ben öyle 3ü beşi hesaplamam takıldım.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Ya arkadaslar dün magin biri dedi 1200 gem kastım bu id den diye, yaklaşık 80 süper box eder, diezde bile 16gb eder.

Bu bug abuse yani, piyasayla fln işim olmaz ama bana adil gelmiyor.
    tamam oyuncuların suçu yok twitchte bile mgame karar vercek dendi, yasak yapmayın fln denmedi, hadi ban atılmaz da bari aşırı kutular fln silinmesi gerek değil mi?
    Ben mesela warriorumla 174 gem kastım 3 seferde, 1 süper box, mageler alıyordu içeri mecbur, nova atmıyoz filan diyorlardı ama kavga edip partyden çıkanlar olduğuna göre. Ben öyle 3ü beşi hesaplamam takıldım.
    1200 gem 8 superior box ediyor reis.