Page 58 of 80 FirstFirst ... 848565758596068 ... LastLast
Results 571 to 580 of 792
    Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bu kişilerin ortak özelliği: Okuduklarını anlamamak, sanki kullandıkları kendi dilleri değilmişçesine yaptıkları imla hataları

Aksine GMler ulaşılır ancak bunun sebebi oyunun iyi olması ve iyi yönetilmesi değil, iletişim çağında olmamız diyorum.
    Aynen biraz sıkıntı var sende.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Eğer bu oyuna her saat tek tık giriş olsa oyun koxperden geçilmez. Birşeyi eğer önemsiyorsan ona değer verdiğini hissettirmelisin. Bunun için de bir premium alarak hem oynadığın oyuna değer verdiğini gösterirsin hem de oyunun gelişmesine yardımcı olursun. Eğer alamıyorsan yoğun olmadığı saatlerde oyuna girebilirsin, zorla kimseye oyuna girmek zorundasın diyen yok.
    Knight online ve gelişmek mi. yönetimlerin böyle bir amacı olduklarını sanmıyorum. onlar gün akşam olsunda nasıl olursa olsun derdindeler.
    şu son yapılan quest görevi güncellemesi dışında ileri atılmış bir adım göremiyorum.
    etkinlikler desen her geçen sene geriye gidiyor
    hiçbir yılbaşı ewenti gül şovalyesinin tadını vermedi. 5 senemi geçti 6 senemi geçti bak hala unutamıyorum.

Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    Knight online ve gelişmek mi. yönetimlerin böyle bir amacı olduklarını sanmıyorum. onlar gün akşam olsunda nasıl olursa olsun derdindeler.
    şu son yapılan quest görevi güncellemesi dışında ileri atılmış bir adım göremiyorum.
    etkinlikler desen her geçen sene geriye gidiyor
    hiçbir yılbaşı ewenti gül şovalyesinin tadını vermedi. 5 senemi geçti 6 senemi geçti bak hala unutamıyorum.
    Etkinlikten beklentin ne ? +7 kro set mi versinler ne bekliyosun? Undy sc mi versinler ?

O kadar para kazanılıyor ama bant genişliği olmuyor?? Hadi onu geçtim 1er tane fazladan sw getir?? Destan 3 de olsun? Manes 3 olsun? Ares 2 olsun? Bunlar yapılmayacak şeyler mi? Değil.. Anca olmmayan userr saysın girerken oyundan soğutulsun sonra millet neden pvp kayıyor? Yeni user neden başlamıyor (Yeniden kastım oyunu hiç oynamamış olan kısım 5 yıl oynamayıp dönen zaten bin pişman)

Çözmek isteseler çözerler..Neymiş oyuncu sayısı yüksekmiş Ayda yılda bi girek stress atalım diyoruz stres olup çıkıyoruz... Yönetim acilen bu diktatörlüğü bırakmalı..Zaten pre alan bol free userı oyundan soğutacağınıza direk oyunu indirmek paralı yapın yada wow pubg misali keyle girsin millet nası mantıktır bu?

Senior Member
    Eğer bu oyuna her saat tek tık giriş olsa oyun koxperden geçilmez. Birşeyi eğer önemsiyorsan ona değer verdiğini hissettirmelisin. Bunun için de bir premium alarak hem oynadığın oyuna değer verdiğini gösterirsin hem de oyunun gelişmesine yardımcı olursun. Eğer alamıyorsan yoğun olmadığı saatlerde oyuna girebilirsin, zorla kimseye oyuna girmek zorundasın diyen yok.
    Hiç güleceğim yoktu güldürdüğün için çok teşekkür ederim.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    malum partinin seçmeni gibisin, Mevlananın sözü geliyor aklıma, sana iyi oyunlar @Savas3725 , daha fazla seninle tartışmak istemiyorum.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Quote Originally Posted by Damii View Post
    malum partinin seçmeni gibisin, Mevlananın sözü geliyor aklıma, sana iyi oyunlar @Savas3725 , daha fazla seninle tartışmak istemiyorum.
    Sen de gereksiz bir üyesin.

Senior Member
    Etkinlikten beklentin ne ? +7 kro set mi versinler ne bekliyosun? Undy sc mi versinler ?
    e bi zahmet yılda bir yapılan bi etkinlikten daha fazla oyun içi faydalanılacak bişeyler versinler kime zararı var. 30lu vermesin 5li 10lu versin ama versin.
    ben demiyorum 30lu pus paket verin ama oyuncunun ihtiyacı doğrultusunda bir şeyler verebilirler sen bana gelişme illegaller suistimal eder diyerek legalleri sömürmeklemi oluyor sen bana onu söyle.
    gelişme buysa kalsın.

Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    e bi zahmet yılda bir yapılan bi etkinlikten daha fazla oyun içi faydalanılacak bişeyler versinler kime zararı var. 30lu vermesin 5li 10lu versin ama versin.
    ben demiyorum 30lu pus paket verin ama oyuncunun ihtiyacı doğrultusunda bir şeyler verebilirler sen bana gelişme illegaller suistimal eder diyerek legalleri sömürmeklemi oluyor sen bana onu söyle.
    gelişme buysa kalsın.
    Bu oyunu yıllardır oynayıpta mantığını hâla çözememiş insanlar var. Sanırım sen de onlardan birisin.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    acaba bu yorumlar mod değil de yetkililer tarafından okunuluyor mu sonuçta forumda hit almış bir konu. merak ettim

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.