Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Bahsettiğin yetenek manan azaldığında master yanıyor ve mananın pasif olarak kendi kendine hızlı dolmasını sağlıyor. Bunun nedeni, zor anlarında bile TP yapabilmek veya gate atabilmek içindir. TP ve Gate yetenekleri çok az mana istiyorlar. Ayrıca hasar alınca, gelen hasarın mananın bir kısmından gitmesini sağlayan yetenek ile de etkileşim gösteriyor. Öldürmediği sürece 1 hasar, 1 hasardır. Bir tane 10K gelse o süre içinde hayattasın.

Geçende video izlerken uyandım duruma... Mage çok zor durumdaydı. Kalkan takıp sürekli can potu basıyordu ve manası çekiliyordu sürekli. Ama o hâlâ zor durumda iken master pasifi sayesinde TP yapıp yanına priest çekebiliyordu. CZ'de mana çekme yetenekleri çok. Bu yetenek işlevsiz değil ama daha efektif bir şeyler olabilirmiş...
    Usta bir mage oyuncusundan destek görmek ne güzel. Bir "mage sorunları" başlığı açıp en deneyimli mage oyuncularıyla konsensüs oluşturup içini doldursak çok iyi olur. (Mümkünse makul hemen kabul edilebilir-uygulanabilir maddeler içeren mageler için can suyu olabilecek bir konu)

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben de bildiğini öğreten oyunculara bayılıyorum,
    'bildiğini öğretirsen sana bilmediklerini öğretirler' sırrını bilen çok az.
    Evet skilin açıklamsında da yazıyor zaten.

Geçen steamde priestsiz partyde böyle tecrubeli bir PK mage e denk geldim, lvlim ezik diye bana yeni başlamış gibi tek tek herşeyi açılıyordu sagolsun ))
    Ama bone ları zehir atmadan kesebildik, 2 odada da 8 bone tek zehir atmadı, priest yoktu, zehir attı mı herkes alt f4
    Ben sadece buz attım, o yakından manes, okçu fln yoktu ya da doomlarla meşgulde olabilir. 2 mage böyle keserse zehir atmıyor.
    Başkaları karısınca alt f4
    Ben hep sorarım ne kullndın fln diye, söylerse tabii bazısı ilmi kendi malı sanıyor malum.
    lich çekmek için de mesela flame 27 ideal, light 27 de fena değil, mana silmiyor, yıllar önce sormuştum
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Bahsettiğin yetenek manan azaldığında master yanıyor ve mananın pasif olarak kendi kendine hızlı dolmasını sağlıyor. Bunun nedeni, zor anlarında bile TP yapabilmek veya gate atabilmek içindir. TP ve Gate yetenekleri çok az mana istiyorlar. Ayrıca hasar alınca, gelen hasarın mananın bir kısmından gitmesini sağlayan yetenek ile de etkileşim gösteriyor. Öldürmediği sürece 1 hasar, 1 hasardır. Bir tane 10K gelse o süre içinde hayattasın.

Geçende video izlerken uyandım duruma... Mage çok zor durumdaydı. Kalkan takıp sürekli can potu basıyordu ve manası çekiliyordu sürekli. Ama o hâlâ zor durumda iken master pasifi sayesinde TP yapıp yanına priest çekebiliyordu. CZ'de mana çekme yetenekleri çok. Bu yetenek işlevsiz değil ama daha efektif bir şeyler olabilirmiş...
    tp skilli 5 mana istiyor pasif devrede yada değil hiçbir etkisi olmuyor. mana yenilenmesi 5snde bir gerçekleşen bir olay, ve işte o muhteşem etkisi;

gördüğünüz gibi mana doluşu %20 oranında artmış
    böyle muhteşem mekanikleri olan, mana shield ile uyumuyla adeta devreye girdiğinde czde kartları yeniden dağıtan bir skill yerine keşke warrior yada roguedeki m0 yeteneğinden olsaydı magelerde de, mage nerflemeyi seven arkadaslara duyrulur.
    consume & adapt

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Görevler kısmı çok doğru. Bkz. Cz Quest görevi

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    tp skilli 5 mana istiyor pasif devrede yada değil hiçbir etkisi olmuyor. mana yenilenmesi 5snde bir gerçekleşen bir olay, ve işte o muhteşem etkisi;

gördüğünüz gibi mana doluşu %20 oranında artmış
    böyle muhteşem mekanikleri olan, mana shield ile uyumuyla adeta devreye girdiğinde czde kartları yeniden dağıtan bir skill yerine keşke warrior yada roguedeki m0 yeteneğinden olsaydı magelerde de, mage nerflemeyi seven arkadaslara duyrulur.
    İşte mana sınırın ne kadar fazlaysa o kadar fazla doluyor. 9 değil de 50 arttığını düşün. Tabi işlevi düşük. Yorumda belirttim zaten ama işlevsiz değil yine de.

Senior Member
    İşte mana sınırın ne kadar fazlaysa o kadar fazla doluyor. 9 değil de 50 arttığını düşün. Tabi işlevi düşük. Yorumda belirttim zaten ama işlevsiz değil yine de.
    Mage Vs mage de iş yapar. Belki 1 staff skill fazla vurursun sayesinde. Çoğu mage oyuncusu skilli biliyor zaten. Diğer classlardaki passiveleri düşününce oldukça boş diyoruz.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    valla 7718 mana var, daha fazlası da olamaz zaten takılar 3 ve hb takıyorum, etkisi de bu kadar gördüğün gibi, gidip de mana için garip takılar takmıyacaksan int magede etkisi bu kadar oluyor.
    consume & adapt

Moderator NightOwl's Avatar
    Bu yeteneğe düzenleme getirilmesi gerektiğini düşünüyorum, son vuruş atması sorun olabiliyor.

Tags for this Thread