Page 12 of 24 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 232
    Senior Member
    otp olduğu halde captha soruyor

Sayın yetkililer öncelikle güncelleme hele bf yaratıkları on numara olmuş x ekibi nttgame dalga geçiyordu bizim işimize yaradı diye harika oldu tebrikler

sorum şu felo yüzde atamayacak asaslar ama abyss fire atılacak mı bunu da fixlerseniz daha iyi olur aksi halde abysfire satanlar köşe oldu
    Last edited by DonJose; 09-24-2020 at 11:17 AM.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by INirvana View Post
    otp olduğu halde captha soruyor
    Arkadaslar otp varsa girişte sormaz diyor.
    Oyunda sormasın istiyorsanız gold ve üstü preniz olması lazım.

*Bronz pre de şirketin bir ürünü alan da müşteri doğal olarak, bronz preye de mantiken sormaması gerek, ama korede mantık dersi yokmuş

Geniede captcha gelen oldu mu?
    steamko da geniede de geliyor ve loot duruyor, mantık nerede, mezarda
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    İyi günler. x ID'li çarımda OTP numarasını değiştirmek istedim fakat site çok yavaş olduğundan bütün npointlerimi yedi.İtemlerim ve emeklerim boşa gitti.Altar serverine giremiyorum.Ticket bile arkadaşın çarından atabildim bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorum sorunumun. Sorun çözülmezse mecburen oyunu bırakmak zorunda kalacağım
    Last edited by DonJose; 09-24-2020 at 11:17 AM.

Senior Member
    Pekela Hersey iyi Hos Bir Yetkili cikipta Cz de Bir Asasin Kesebilecegi Bir Spot Gösterebilir mi ? Bf girsen Is yapmazsin Aoc a Gitsen Eline Raptor Takan Warriordan Kutu Alamazsin Ne yapalim Peki Mastadonda mi birseyler kasip karakterimizi Gelistirelim ? En basiti Asaslara kalkan Takmayi Kaldiracaktiniz yaptiginiz is belli... Bu saatten Sonra Magelerden Baska Felo drobu alabilen Olursa Ona Selam Olsun Ne diyelim Ap Sc yi Önumuzdeki 10 Yil yetecek kadar depoladilar Pk atmaya Ciksak Bir asas Olarak Paket oluyorsun Söyleyin birdahaki Guncellemeden Önce Oynuyacagimiz Joblari Ona Göre birseyler Ayarlayalim oldu Olacak Sizin istediginize Göre Oynuyacagiz belli Ki artik Job lari

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Pekela Hersey iyi Hos Bir Yetkili cikipta Cz de Bir Asasin Kesebilecegi Bir Spot Gösterebilir mi ? Bf girsen Is yapmazsin Aoc a Gitsen Eline Raptor Takan Warriordan Kutu Alamazsin Ne yapalim Peki Mastadonda mi birseyler kasip karakterimizi Gelistirelim ? En basiti Asaslara kalkan Takmayi Kaldiracaktiniz yaptiginiz is belli... Bu saatten Sonra Magelerden Baska Felo drobu alabilen Olursa Ona Selam Olsun Ne diyelim Ap Sc yi Önumuzdeki 10 Yil yetecek kadar depoladilar Pk atmaya Ciksak Bir asas Olarak Paket oluyorsun Söyleyin birdahaki Guncellemeden Önce Oynuyacagimiz Joblari Ona Göre birseyler Ayarlayalim oldu Olacak Sizin istediginize Göre Oynuyacagiz belli Ki artik Job lari
    Her karakter farmda çok iyi olacak diye bir durum yok. Kurian napsın?
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mihmer View Post
    Her karakter farmda çok iyi olacak diye bir durum yok. Kurian napsın?
    -Ataker kurian la Aocda Kimseye Kutu vermiyorsun aklinda Olsun Benim demek istedigim farm degil Hangi Pt de Ne icin Yer bulacagim Onu soruyorum sw le lup Atmak icin mi ?

Senior Member
    [QUOTE=Mihmer;2164811]Her karakter farmda çok iyi olacak diye bir durum yok. Kurian napsın? [/https://clips.twitch.tv/FilthyDepressedPangolinDAESuppy Bir ataker Kurianin Yaptigi iyi seyirler

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Captcha güzel bir geliştirme evet ama cz de en azından düzeltilmesi gerekir. Sabah Felankoru keserken çıktı atack yapıyordum sadece kutu falan almadım. Şimdi de cz towndan çıktım bowla giderken skil basınca çıkıyor.
    Testleri yapıp hatayı düzeltme şansınız var mıdır ? ksc için konu açtım.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...4%B1&p=2164772

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    -Ataker kurian la Aocda Kimseye Kutu vermiyorsun aklinda Olsun Benim demek istedigim farm degil Hangi Pt de Ne icin Yer bulacagim Onu soruyorum sw le lup Atmak icin mi ?
    O zaman diğer karakterler Atacker kuriandan kutu alamıyorum diye ağlasınlar burada.

Yav suikastçi bir karaterden ne bekliyorsun kardeşim sen? Oyunun doğasından uzaklaşmışsınız hepiniz. Suikastçı karakter anlık hasar çıkartır ve diğer saldırısı için hazırlanır. Savaşçı bundan daha az ama sürekli hasar verir ve iyi zırh değerlerine sahiptir. Büyücü yüksek ve sürekli hasar ama çok kırılgandır. Kurian ne olduğu belirsiz yaratık.

Asas bosslarda kutu alırken işe yarar (felo değişti) vs. vs. herkesin avantajı var. Farm için ayrı bir karakter oluşturabilirsin vs. vs.

Ben bunları niye anlatıyorsam...
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png