Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 74
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aslancanmusto View Post
    Scorp kardes arkadasi bilmem ama ne yazdigini ben tam olarak okudum kucuk pus hediyeleri demissinde adam yayininda delikanli gibi 3degil 5 degil 15tane en ucuzu 350 400cash degerinde hediye verdi gm arkadaslar dedi .bende cevap olarak diyorumki o hediyeler nerden baksan 4bin 5bin cash ediyor tl olarakda 400 500tl ediyor bayaa bi ufak kucuk hediyelermis tebrik ederim cömert ntt yi demek buyuk bi hediye verseniz pusu verirdiniz
    400-500 tl dediğin pus şuan pk atan birinin aylık minimum pus gideridir önce bi bunun farkına varman gerekiyor.

Senior Member
    Ya çok abartıyorsunuz bazı şeyleri adamın 3 binlik kitlesi var ve knight yayını yapmaya başlamış buna sevinmeniz lazım.Knight online her gün oyuncu kaybediyor bırakında böyle yayıncılar sayesinde daha çok oyuncu gelsin daha çok keyifli ortamlar oluşsun.
    Ha şöylede birşey var Levo ve thaldrin kitlesi knight oynar mı oynamaz mı onu bilemeyeceğim sonuçta her ne kadar free2play bir oyun olsada pay2win aslında
    Last edited by abdullah seker; 12-16-2018 at 05:38 PM.

Junior Member
    Adam ne kadar kiskanmiş ya. Fortnite reklam yüzünden pubg sildi atti adamlar yayincilara o kadar çok para döktü karişiligi aldi. Sadece senin ki bir kıskançlik. Sende yayin aç adamlar NTTGame yayinlarinin erişemedigi izlenmedi sayisina geldi 5k izlendi sen kimin 5k izlediğini gördün adam tek yayinda 250 300 kişi başlatti senin evinde **** kaldirip forumda kuduruyorsun lan biri Thaldirin Türk Espor toplulugunda en saygin kişi yazik sadece kıskanmişin
    Last edited by ScORp_LiON; 12-16-2018 at 06:23 PM.

Junior Member L3genDArrow's Avatar
    Nickname
    L3genDArrowS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    CHAOS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Hayatımda bu türk insanı kadar çekememezlik yapan görmedim Knight dediğiniz oyun 10 15 senelik oyun ama bitme noktasına gelmiş nedeni de Koxp açan Türk Playerler hırsızlık dolandırıcılık yapan insanlar bunun geneli hep kim hepimiz biliyoıruz, Şu kadar söyleyeyim ben o yayını izlerken NTTGame nin Levoya verdiklerini az vermiş dedim adam 3 5 k izlenen birisi utanmadan burda konu açmak nedir bu adam demek serverlerin canlanması demek ama destek olacağı yerde hala köstek olan var ben burdan her ay düzenli Pus Eşyasi alan biri alarak söylüyorum yayını 3 5 k izlenen adamlara 2 katını verin gerekirse bu kıskanan insanlar ya Koxp ya Tbl ya macro yada hırsızlık yapan insanlardır oyunun iyi olmasını isteyen kimse böyle düşünmez.Siz hayatınızda yayıncı görmemişssiniz millet 20 30 bin tl lik Pc Ekran Kartı Veriyor sadece Ekranda ufacık Nvidia yazısı olsun Reklam yazısı olsun diye size sadece birazcık buf def sc si mi battı...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konuyu açık bırakmamızın sebebi herkesin düşüncelerini paylaşması içindir, kimse bundan farklı sonuçlar çıkarmasın. Elbette burada 2-3 kişi hala neden itiraz ettiğini bile açıklayamadan, NTT Game yayıncılara hediye veriyor demesi ile NTT Game'in yayıncılara verdiği destek sonlanacak değildir.

Hiç unutmuyorum, Youtube'da babası ile yayın yapan birisi vardı ve toplasanız 20 kişi ya izliyordu ya izlemiyordu ama biz fark edip izledik, eski Gm Rhales gecenin bir vakti o arkadaşa bir paket hediye etmişti ve inanılmaz mutlu olmuştu. Artık başkalarının mutlulukları üzerinden bu tür konular açıp kin kusmayınız. Bugün başarılı bir yayıncıya verilen hediyeye bakıp bana neden vermiyorlar diye düşünüyorsanız konu açmanıza gerek yok. Yağmurlu, karanlık, ıssız bir yerde bunu uzun uzun düşünebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bence sorun yayıncılara verilen hediyeler değil. İsterseniz inn hostesi full PUS doldurun bu da sorun değil. Sorun bu yayıncının bu oyunu ne kadar oynayacağı. Adam şimdiden onu kaldırsınlar bunu kaldırsınlar demeye başladı

Fazla polemik yaratmaya gerek yok bu aha buraya yazıyorum o SC'ler bitmeden adam bu oyunu oynamayı bıracak zaten rahat olun
    Last edited by KimJongUn; 12-16-2018 at 07:07 PM.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Sanki dersin +10 item vermişler. Oyunu oynayan herkesin rahatlıkla erişebileceği scler verilmiş. Bu kadar izlenmeye bence az bile. Adamın sabit 3-5k arası izleyicisi var.
    Yayıncıların izlenme sayılarına göre bu şekilde pus itemleriyle desteklenmesini destekliyorum.

Senior Member
    Benim düşüncem Adama +10 Edit item Verilmeli Sonuçta Asası Pedalsız Oynamaya Çalışıyor Çok İlginç Olucak Uzun Zaman Sonra Pedalsız Bir Asas PK'sı İzlicez Büyük Heycan Duyuyorum.

Sonuna Kadar Levo İle Birlikteyiz. En Azından Adam Pedalsız Oynadığı İçin +10 Edit İtem Verseler Dengeli Olurdu.

Pedalsız Asas Görmeyeli Çok Uzun Yıllar Geçti

Member 4DainSteel's Avatar
    Nickname
    QNURiS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Başarı her zaman kıskanılıyor demek ki. Arkadaşı tanımıyorum ama inşallah daha başarılı bir insan olur daha çok hediye alır oyun yönetiminden.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Gece 01:40 ve Twitchte 7k Knight Online izleyen var. Gerisini siz düşünün artık.