Page 7 of 10 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 98
    Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar. : )

Benim evimde 3 kedim var. Ayrıca sokağımdaki kedileri de besliyorum, besliyoruz, sokak ahalisi olarak. Evleri var, mamaları var + olarak apartman kapılarımız açık. Sadece sokağımızla kalmıyoruz, farklı yerlere de yardım da bulunuyoruz.

Bu farklı, ek olarak yapılan ve Knight Online oyuncuları tarafından oluşturulan bir yardım kampanyası ve ben de destek verdim. Hepsi bu. Lütfen farklı bir proje ile de siz gelin, şurası var, buradan yapalım yardımı yapın deyin, onu da destekleyeyim. Ama ben bu mamayı şu kadara alırım, sokaktakileri beslerim, acaba bundan kim para kazanıyor, kimi zengin ediyoruz tarzında gereksiz duyar kasmayalım. En azından bana yapmayın. Lütfen.

Bu kadar.

Teşekkürler.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ek olarak hiçbir şey yapamıyorsanız sıcak günlerde bir kap su koyarsınız ya da soğuklarda bir karton kutuyu kedi evi yaparsınız. Hayvanlara yardımcı olmak için binlerce yol var ve birisini seçip seçmemek tamamen size kalmış bir şey.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LeoCalvex1 View Post
    Arkadaşlar olayın hukuksuz olduğunu düşünenlere söylüyorum.
    Lütfen gözlerinizi 6 Ocak'a kadar sıkı sıkıya kapatın, yardımcı olmak isteyen yardımını yaptıktan sonra tekrar bu konu hakkında lütfen değerli görüşlerinizi dile getirin. Eğer ki "hayır ben gözlerimi kapatmayacağım ve bu hukuka aykırı bir durum" diyorsanız da lütfen gerekli mercilere şikayetinizi yapın bırakın da biz uğraşalım. O kadar iyi ve samimi niyetle yapılmaya çalışılan bir sosyal sorumluluk olayını bu denli neden karalamaya çalıştığınızı anlamıyorum fakat gerçekten insanın hevesini kırmaktan başka hiçbir şeye yaramıyor bu tutumlarınız. Tekrar söylüyorum HUKUKA AYKIRI BİR DURUM OLDUĞUNU SEZİNLİYORSANIZ LÜTFEN GEREKLİ YASAL ÇERÇEVELERİ ÖNÜMÜZE SUNUN VE ŞİKAYET EDİN. Yanlış olduğunu düşündüğünüz şey hakkında bu kadar ileri geri yapmanın mantığı yok.

Arkadaşım maalesef yardım toplama amacı iyi niyetli olsa bile hukuka aykırı. başkalarının görüşü beni bağlamaz. bu projeyi ticari bir site üzerinden mama satın aldırmak yerine direkt mama yardımlarını kabul etseydiniz daha sağlıklı ve yasal olurdu. bir daha ki projelerinizi bu yönde düşünmenizi dilerim. isterseniz bu durumla ilgili hukuki yardım alın ama hala ısrar ediyorsunuz maalesef legal değil.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ogzkurt View Post
    Arkadaşım maalesef yardım toplama amacı iyi niyetli olsa bile hukuka aykırı. başkalarının görüşü beni bağlamaz. bu projeyi ticari bir site üzerinden mama satın aldırmak yerine direkt mama yardımlarını kabul etseydiniz daha sağlıklı ve yasal olurdu. bir daha ki projelerinizi bu yönde düşünmenizi dilerim. isterseniz bu durumla ilgili hukuki yardım alın ama hala ısrar ediyorsunuz maalesef legal değil.
    Projelerimiz?

Sigh...

Ok.

Quote Originally Posted by ogzkurt View Post
    Tamam legal değil, illegal adamlarız biz.
    ***Hail to illegalism***

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Projelerimiz?

Sigh...

Ok.
    DeaconFrosT ben sana patheoz beni hacledi desem ip sini istesem ne dersin ? (patheoz misal )

Senior Member
    Projelerimiz?

Sigh...

Ok.
    Destek mesajı vermeseydin hiç olay olmazdı, sanırım birilerinin kuyruk acısı var

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Arkadaşlar. : )

Benim evimde 3 kedim var. Ayrıca sokağımdaki kedileri de besliyorum, besliyoruz, sokak ahalisi olarak. Evleri var, mamaları var + olarak apartman kapılarımız açık. Sadece sokağımızla kalmıyoruz, farklı yerlere de yardım da bulunuyoruz.

Bu farklı, ek olarak yapılan ve Knight Online oyuncuları tarafından oluşturulan bir yardım kampanyası ve ben de destek verdim. Hepsi bu. Lütfen farklı bir proje ile de siz gelin, şurası var, buradan yapalım yardımı yapın deyin, onu da destekleyeyim. Ama ben bu mamayı şu kadara alırım, sokaktakileri beslerim, acaba bundan kim para kazanıyor, kimi zengin ediyoruz tarzında gereksiz duyar kasmayalım. En azından bana yapmayın. Lütfen.

Bu kadar.

Teşekkürler.
    Arkadaş
    1 kedim var evimde 25-30 kadar kedi besliyorum sokakta istersen misafirim ol beraber besliyeyim ama yöntem yanlış ve yanlış yönteme duyar kasmak ve desteklemek daha yanlış
    tşk.

Senior Member
    Birbirimizi yediğimiz şu sanal ortamda vicdan sahibi olan birilerini görmek gerçekten takdire şayan

Özellikle büyük şehirlerde kedi ve köpekler hayatlarını devam ettirmek için yeteri kadar besin bulamıyorlar, destek olmak kaçınılmaz.Ayrıca şu soğuk günlerde elinden hiç birşey gelmeyen ama yapmak isteyenler içinde, pencere kenarına bir kap içerisinde bulgur, buğday gibi kuşların yiyebileceği ve su içebilecekleri kaplar koymak ta hayvanlara kolaylık olabilir ve ruhunuzu ferahlatır tavsiye ederim.

Senior Member
    olumsuz yorum yapanların hayvanlarla işi olduğu sanmıyorum sadece forumda boş laf tayfası bunlar