Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 98
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    aynı ürünü kargo dahil 39.90 liraya alabiliyorsun.

39.90 liraya : https://www.akakce.com/kuru-kopek-ma...429589342.html

sizin öneriniz : https://www.patipetits.com/Quicker-k...ek-mamasi-3-kg

şimdi eğer buradan da banlamayacaksan soruyorum. kediler köpekler mi destekleniyor birilerini mi zengin etmeye çalışılıyor?
    Dernekler ile görüşüp daha uygun fiyata aldığın mamayı direkt onlara kargolatabilirsin. Bundan önceki projeyi de bu site üzerinden yaptık, bunu da buradan yapıyoruz. Farklı site önerileriniz olur ise oradan da yaparız, buradan dernekler ile direkt kontak kurup yapılan bağış için bütçe kontrolü sağlayabiliyoruz. Eğer sizlerin de önerileri var ise bundan sonraki projeler için ön ayak olun ben seve seve sizin projenize de katkı sağlar yine elimden gelen şeyi yaparım.

Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    aynı ürünü kargo dahil 39.90 liraya alabiliyorsun.

39.90 liraya : https://www.akakce.com/kuru-kopek-ma...429589342.html

sizin öneriniz : https://www.patipetits.com/Quicker-k...ek-mamasi-3-kg

şimdi eğer buradan da banlamayacaksan soruyorum. kediler köpekler mi destekleniyor birilerini mi zengin etmeye çalışılıyor?
    Büyük oyunu açığa çıkardın. Bravo.

Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    27. mesaja cevap vermedin sayın elinden geldiğince bir şeyler yapmak için uğraşan arkadaşım .. ?
    27'ye cevabı 31'de görebilir, aklına onay harici başka bir şey takılır ise elimden geldiğince yine cevap vermeye çalışırım sevgili sağdan giden arkadaşım.

Quote Originally Posted by LeoCalvex1 View Post
    27'ye cevabı 31'de görebilir, aklına onay harici başka bir şey takılır ise elimden geldiğince yine cevap vermeye çalışırım sevgili sağdan giden arkadaşım.
    Hiç bir soruma cevap vermeyip kaçamak yaptığın için sana sorulacak sorumun olmadığını anlıyorum

İyi seneler ..

Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    Hiç bir soruma cevap vermeyip kaçamak yaptığın için sana sorulacak sorumun olmadığını anlıyorum

İyi seneler ..
    ) Sağdan, yere bakarak.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba Dikkatimi çekti. iyi bir iş yapalım derken yanlış bir işe bulaşıyorsunuz NTT game in Yönetici destekli bu duruma nasıl girdiğini anlamış değilim. ticari bir firma üzerinden yönlendirme yaparak bağış toplamak. NTT Game Master ları bu konuyla ilgili kendi hukuk danışmanlarıyla görüşebilir. bu durumda direkt olarak bir mama bağışı yok satın alarak var yani ödeme aracı nakit kredi kartı vs. Kanunlar bunu müsaade etmiyor. ilgili mülki idare amirliği üzerinden baş vurarak izin alınması gerekiyor. Bence bu iyi girişimi tekrar düşünün şikayet halinde başınız çok ağrır. selamlar

Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    NTTGame sponsorluğunda ya da NTTGame desteği ile yapılan bir bağış kampanyası değil. Bir grup oyuncunun öncülüğünde başlatılmış olup, benim ve bir kaç GM'in destek verdiği ve bağış yapacağı bir kampanya.

İsteyen katılır, isteyen katılmaz.

İsteyen ben bu firmaya güvenmiyorum, onun yerine şuradan bağış yaptım der, ya da demez.

Çok da büyütülecek bir şey değil, zira kimseyi zorlamıyoruz bağış yapması için.

Junior Member
    Malesef elinize yüzünüze bulaştırmışsınız konuyu açan arkadaşlar.
    Kimse resmî onay olmayan bir siteye gidipte para bağışında bulunmaz. Kaldıki istediğiniz meblağlar söz konusu linke girince dudak uçuklatıyor.

Quote Originally Posted by aylin123 View Post
    Kimse resmî onay olmayan bir siteye gidipte para bağışında bulunmaz. Kaldıki istediğiniz meblağlar söz konusu linke girince dudak uçuklatıyor.
    Daha iyilerinde seni de görmek isteriz potada. Bir de sen başlat nasıl yapıldığını bize göster ki bilelim ön ayak nasıl olunuyor bu işte.

Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aylin123 View Post
    Sen gerçek hesabınla yazsana. Ya da Discordda ifşa edeyim seni? Seçim senin.