Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

Mage ile MS en kısa sürede nasıl biter

Herkesin bildiği gibi magemle MS bitmiyor daralma bunalma geliyor. üstümde aşırı MS birikti bunları telef etmek istemiyorum en kolay kısa zamanda nasıl bitirebilirim . Dual +3 fr +7 hell blos mevcut rons set var ne yapsam kolay biter önerilerinizi bekliyorum . Yoksa hiç ugrasmiyip exp ki alayım

Senior Member
    20dk dan aşağı bitmez ben şahsen 2m exp alıyorum mage atak buf filan hikaye en erken 20dk rehin alıyor malesef

Senior Member
    Quote Originally Posted by sut_3d2v98nJ View Post
    20dk dan aşağı bitmez ben şahsen 2m exp alıyorum mage atak buf filan hikaye en erken 20dk rehin alıyor malesef
    Daha çabuk bitirmenin imkanı yok gibi geliyor banada dostum zulüm geliyor hepsini denedim MP set atak buff yok abi eziyet alternatif arıyorum 20 yakın MS var dostum hiç oluşunda istemiyorum

Moderator NightOwl's Avatar
    Mage karakterim ile başlangıçtan güçlendirmeleri alıp, Manes of Fire yeteneği ile MS'yi tamamlıyorum. Biraz can sıkabiliyor ancak daha hızlı bir yol yok sanırım.

Senior Member
    MS mevzusu iyice sinir bozucu olmaya başladı. Bandi orc denen saçma sapan bir mob var ölmek bilmiyor. Ayrıca msde skillerin sekme oranı neden normalden daha yüksek?? 3-5m exp için değer mi yani kolaylaştırın biraz...

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Okçuyum 5 dakikada bitiriyorum. Ms gerçekten çok adaletsiz bir durumda şu an ...

Senior Member EraJacque16's Avatar
    full mp takı yapabilirsin ama en fazla 1dk falan fark eder
    consume & adapt

Senior Member
    Valla belki vardır bi yolu dedim ama yok sanırım en iyisi exp almak hiç gripte yapılacak bişey degil

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1Rajmataa View Post
    MS mevzusu iyice sinir bozucu olmaya başladı. Bandi orc denen saçma sapan bir mob var ölmek bilmiyor. Ayrıca msde skillerin sekme oranı neden normalden daha yüksek?? 3-5m exp için değer mi yani kolaylaştırın biraz...
    Çoğu bossdan daha zor ölüyor ne cins çeşit bi yaratıksa kolaytirmalari lazım . 1 saat ravendan 4 MS aldım bildiğin MS yağmuruna tutuluyor karakter ama bezdirdi dediğin gibi

Senior Member
    İçerde kuş türü bi yaratık olması lazım