Page 181 of 290 FirstFirst ... 81131171179180181182183191231281 ... LastLast
Results 1,801 to 1,810 of 2894
    Member 1453Progaming's Avatar
    Nickname
    HumanisTR
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kaç gündür siteyi takip ediyorum ve herkes bi konuyu takmiş 1299 diye bi kere unutun 1299 u gelmez eger gelirsede grafik olarak gelir lakin pacth olarak hayatta gelmez.Ben yeni serverin gelmesini dört gözle beklıyorum suan kayseride bi fabrikada calişan yaş araligi 30 35 onlarla sohbet ediyoruz ya gelsin basliyalim diye lakin gelmez ise aynisi gibi beklemede kalacaz

iyi günler, iyi forumlar....

Sw acılınca maneste raptor 9 sadece 500 tl olacak niahahhaha

Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    diğer serverlardan akın akın konuyu takip ediyorsunuz inatla geliyorsunuz yeni sw yok diyorsunuz artık uğraşmayın oğlum gelmeyeceğiz serverınıza +9 itemli binlerce liralık çarlarınızla farmer kovalamaya devam edin siz YENİ SERVER AKIN AKIN GELİYOR İZLEMEYE DEVAM EDİN.
    Çok iyi dedin reis

Member ShakespiiiiiiiR's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    80 lwl kalıcı, etkinliklerin geleceği planlı programlı bir şekilde çok önceden bildirilen (kamuoyu yoklaması yapılan), gb alım satım yapan sitelere izin verilmeyen bir server talebi var sanırsam uzun zamandır server bekleyenlerin. Her şeyden önce 83 olarak gelirse aktif olarak oynamayıp yeni serverı bekleyen çoğu solo oyuncu ile birlikte mage, asas ve okçu ekibi başlamayacaktır bile. 16 sı inşallah güzel haberler getirir.
    “If money go before, all ways do lie open.”

Sir William Shakespeare

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rara View Post
    Uzun zamandır USKO oynamıyordum PVPlerde takılıyordum. Açılacak olan servera başlayıp uzun zaman oynamayı planlıyorum. Umarım gelir bekliyoruz.
    Hehe Bayramda gelir bekle sen

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asdaspepas View Post
    Yeni sw gelince sana özel mesaj atıp dalga geçeceğim DDDD BOMBA GIBI GELIYOR PATIR PATIR CAYIR CAYIR GELIYOOOR bekliyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by asdaspepas View Post
    Ağla. kudursanda kudurmasanda o yeni sunucu gelecek ha bu ay ha yaza

Junior Member
    Ben bu yeni server istemeyen arkadaşları anlamıyorum hayır yeni server gelince madem farmcılar istiyor yeni serverı farmcılar geçicek sadece ee kardeşim sen serverında oyna ne guzel serverın farmcılardanda kurtulmuş olur,senin serverınıda kapatmıyolar. Yeni server isteyeni anlıyorum istemeyene anlam veremiyorum oyna kardeşim serverında at pknıda tıpış tıpış giden geri donucekmiş sanane insanlar böyle zevk alıyor demek ki o 2-3 ay pksını seviyor insanlar asıl farmcılar suanda istemiyor yeni serverı emin olun rahat rahat 30-40 lira gbler farmlarını yapıyolar boş serverlarda aman gb fiyatları düşmesin diye ödleri kopuyor.

Junior Member
    1_NE 1299 U KARDESİM YA DİREKT REBİRT SİSTEMİ FALAN OLMADAN 83 SINIR OLMALI YİNE.
    2*EGER COK ADALETSİZLİK VARSA YERE VURMA SKİLLERİ NERFLENSE YETER.
    3-yan charlarla chaosa girmede engellensin bir sekilde.
    4- Bdw giris levelleri 50-59 60-69 70-79 80-83 olsun. MOnument sistemide geri gelsin bdw de
    5-Pus indirimi gelsin
    Birde asagıdaki gibi etkinlik saatleri düzenlensin

7.40 jr
    12 bdw
    13.00 chaos
    18.00 bdw
    19.00 chaos
    21.00 bdw
    22.00 ft
    22.40 jr

bu saatten sonraya etkinlik koymaya lüzum yok insan saglıgı acısından dusunsunler.Bazı zekiler yemiyor icmiyor gece 3 te ft ya kalkıyor.

ek olarak krowaz utc bf falan kesin olmayacak zaten. mss box mox hicbiri olmayacak yine
    Last edited by madmajor155; 01-12-2019 at 05:55 PM.

Sayaçtan sonra bu oyun geliyormuş
    http://knight.mgame.com/square/?rtype=X