Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Czde buglu bölgeler.

Bugün czde pk atarken human ırkının arka kapısında np yattım.Db priestimiz 4 taş basti ben orda suyun içine düştüm.
    Oradan çıkamadım otomotikmen beni town atti.
    Böyle buglu bölgeler yüzünden hem ptden ayrı kalıyorsun bide bunun yan etkileri olur mu?
    Biri koxper deyip 1 resim atsa banlanma riskimiz var mıdır.Malum rakip ırk herşey yapabilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Bugün czde pk atarken human ırkının arka kapısında np yattım.Db priestimiz 4 taş basti ben orda suyun içine düştüm.
    Oradan çıkamadım otomotikmen beni town atti.
    Böyle buglu bölgeler yüzünden hem ptden ayrı kalıyorsun bide bunun yan etkileri olur mu?
    Biri koxper deyip 1 resim atsa banlanma riskimiz var mıdır.Malum rakip ırk herşey yapabilir.
    Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum. Oyun dosyalarınızda herhangi bir sorun oluşmuş olabilir. Temiz kurulumla düzeleceğini düşünüyorum. Ayrıca oyundan kaynaklı sorunlarda bu gibi bölgelere düştüğünüzde birisi ss ya da video alırsa ceza almazsınız. Ancak oyuncunun kendine bir fayda olarak kullanacağı bölgede, bilerek ve farkında olarak kalması Bug Abuse olarak değerlendilir ve cezası vardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Bazı bölgelerde bu sorun oluşmaktadır.Bununla ilgili tecrübe edindiğim iki bölge var.

Biri tale bölgesinde sundres npcsinin arkasındaki tepelikte ev ile ağaç arasındaki bölge.Bu bölge ara sıra direkt burdan towna atmaktadır.

Diğeri de laiba apostle ve deru slotu arasındaki iki tepe arasındaki vadi.Ordan direk laibaya inmeye çalıştığınızda nadirde olsa moradon towna atmaktadır.Bu iki bölge yıllardır ara sıra moradon town bölgesine karakteri ışınlamaktadır.Demek ki cz de de öyle bölgeler varmış.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Bunların dışında, Zombi'den Kongau'ya inerken towna atar, Doda veya Raon'daki 2 dağ arasından Stegedon, Mastodon'a geçerken towna atabilir. Luferson Hell Hound'da bulunan dağa doğru yürürseniz, çok az tırmanırsanız Town'a atar. Bunlar dışında BF'de Sloth'tan Labirent'e giden yolda sağdan değil de soldan dağa tırmanıp giderken hafif sol yaparsanız Town'a atar. Labirent'ten çıkıp örümcek ağlarını geçip; Lust'a girmeden son kez sola dönmeden sağdaki suya yakın ölürseniz ve sizi biri kaldırırsa suda sıkışırsınız; TP mage iseniz daha da üzücü oluyor. Hareket etseniz de çıkamazsınız. Biraz zorlarsanız Town'a atar. Jail'e atmadığı için şükrediyorum. Bu jail ilk çıktığında sene 2009du sanırım. Ionia'da Deruvish'ten Linart'a inerken jail'e düşmüştüm. Çıkmak için sadece mana pot gerekiyodu. Çıktım. 1 ay sonra bir sabah savaşında adam kovalarken, yukarıda belirttiğim Stegodon, Mastodon civarından Raon'a geçerken 2 dağ arasında önce önümdeki adam kayboldu, onun bulunduğu yere geldiğim de ben de Jail'e düştüm. Bi daha da 5 yıl kadar oynamamıştım oyunu. Bu hafta da başıma gelen başka bir olay, CZ'de Human town'da sağdan çıktığınızda size en yakın olan Stone Golem slotundan yürürken saydam bi alan ile duvar arasına sıkıştım, şöyle bi silkeledim kendimi, çıkamadım town attım.
    Last edited by pooktroop; 12-31-2019 at 01:28 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum. Oyun dosyalarınızda herhangi bir sorun oluşmuş olabilir. Temiz kurulumla düzeleceğini düşünüyorum. Ayrıca oyundan kaynaklı sorunlarda bu gibi bölgelere düştüğünüzde birisi ss ya da video alırsa ceza almazsınız. Ancak oyuncunun kendine bir fayda olarak kullanacağı bölgede, bilerek ve farkında olarak kalması Bug Abuse olarak değerlendilir ve cezası vardır.
    daha 1 hafta önce falan human aoc köprüsüne blink attım ve suya düşüp towna ışınlandım. tabi sen bunu da ilk defa duyuyorsundur.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ronark Land bölgesinde bazı bölgelerde özellikle nehir taraflarına istenmeden geçilme durumu olursa town atmaktadır. Geçen sene başıma gelmişti. O an neden town attığı aklıma gelmemişti.

Klip aşağıdadır.

https://www.twitch.tv/gamesdepot/cli...ossPeachKlappa

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Karus aoc'a giden köprüde de böyle bir hata var. Bir ara master yanarken kaçıyordum köprüden geçerken suya düştüm ölmemek için yürümeye devam ettim belli bir noktadan sonra towna attı. Yanlış hatırlamıyorsam bunun gibi bölgeler illegal oyunculara tuzak olarak kurulmuş. Oradan geçen hapse düşüyormuş daha sonra legal oyuncularda bu furyaya katılınca hapis yerini town almış. Şehir efsanesi de olabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Karus aoc'a giden köprüde de böyle bir hata var. Bir ara master yanarken kaçıyordum köprüden geçerken suya düştüm ölmemek için yürümeye devam ettim belli bir noktadan sonra towna attı. Yanlış hatırlamıyorsam bunun gibi bölgeler illegal oyunculara tuzak olarak kurulmuş. Oradan geçen hapse düşüyormuş daha sonra legal oyuncularda bu furyaya katılınca hapis yerini town almış. Şehir efsanesi de olabilir.
    hayır olayın aslı şu eskiden hapisden çıkmak paralı değildi ve dağlarda tepelerde oto hapise atıyordu.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    daha 1 hafta önce falan human aoc köprüsüne blink attım ve suya düşüp towna ışınlandım. tabi sen bunu da ilk defa duyuyorsundur.
    Başka bir yerde priest kaldırdıktan sonra suyun üstünde dirilen birisini daha önce duydun mu? Ben ilk kez duyuyorum. Ayrıca, eski hapse atan bölgelerin hepsi Town'a atma olarak değiştirilmişti. Oyun dışı alanlara blink ya da descent gibi skilllerle geçmeyiniz. Yanlışlıkla geçerseniz hemen o bölgeden çıkmanız gerekir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Başka bir yerde priest kaldırdıktan sonra suyun üstünde dirilen birisini daha önce duydun mu? Ben ilk kez duyuyorum. Ayrıca, eski hapse atan bölgelerin hepsi Town'a atma olarak değiştirilmişti. Oyun dışı alanlara blink ya da descent gibi skilllerle geçmeyiniz. Yanlışlıkla geçerseniz hemen o bölgeden çıkmanız gerekir.
    bende o olayı ilk defa duydum senin gibi. bu czde krowaz bosslarının olduğu yerde legal olarak suya girilen bir bölüm var halen giriliyor bilgin olsun bu konudada yanılmıyorsam vegadan bir kişi önce bug abuse verildi sonra 3 günlük ban olarak değiştirilmişti.