Page 43 of 290 FirstFirst ... 3341424344455393143 ... LastLast
Results 421 to 430 of 2894
    Can alıcı bir soru soruyorum; Her yayında sorulduğunda YENİ SUNUCU PLANIMIZ YOK diyen NTTGame bu son yayında sayaçtan sonra bu soruları yanıtsız bıraktı.Soruyu buradan tekrar etsek acaba ne cevap gelir ? Sayacı unutun şuan soru şu "Yeni sunucu planı var mı yok mu ? " Detaylar önemli

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benim düşüncem 11 gün sonra Güney Kore üzerinden tüm dünyaya bir virüs salınacak ve bu virüse maruz kalan herkes orc ya da human karakterine dönüşecek ve büyük savaş başlayacak. İki ırk birbirini yok edip dünyanın sonunu getirecekler.

Resident Evil
    Modlar oyunu gmler gibi değil de normal birey olarak oynadıkları için şuanda bu durumla ilgili bir bilgi sahibiyseniz bu haksızlık değil mi

Serverların dengesi bozuluyor kimse cash almaz Ntt kendi ayağına sıktı yorumları gördükçe gülüyorum. Bir laf vardır '' Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez '' Yeni sunucuda ciro rekoru kıracaklar merak etmeyin.

Bir çok teori atılmış ortaya bende bir kaç yorum yapmak istiyorum.

Öncelikle ortada bir sayaç var ve yetkili kişilerden açıklama bekleyip hiç bir açıklama yapmıyorsunuz diye yetkili kişileri topa tutan arkadaşlara anlam veremedim. Sayaç sonunda her ne olacak olursa olsun sayaç bitmeden bu durumu açıklayacak olsalar sayacın bir anlamı kalmazdı değil mi? O yüzden hiç kimse sabırsızlanmasın ve sayacın bitmesini beklesin

Bir diğer husus; piyasalar alt üst oldu bu durumdan sizler zararlı çıkarsınız, oyuncu kaybedersiniz vb tarzı söylemlere sadece gülüp geçiyorum. Bu söylemi yapan kitle oyunu ticari bir amaç uğruna oynadıkları için boş konuşuyorlar. Bu oyun asla kaybetmez bunu unutmayın. Siz bırakırsınız bir başkası başlar. Kaldı ki bu oyunu oynayan herkes çok iyi biliyor ki eroin gibi bağımlılık yapıyor öyle ha diyince bırakılmıyor. Bıraksan da bir müddet sonra yine uğruyorsun yine 3-5 bişey harcıyorsun.

Son olarakta yeni server açılacaksa utc, krowaz, dark knight , dragon eggs bilmem ne hiç bişey olmasın eskisi gibi oynayalım sadece chitin, shell, raptor, shard vs vs olsun diye yıllardır beklenti içerisindeyim. Böyle düşünüp bana katılanlar illa ki olacaktır Tamamen bir hayal ama benim gibi isteyen bir çok player olduğunu biliyorum. Malum olympia böyle olacak diye açılmıştı ve bir çok kişi başlamıştı oyuna bence eskileri kazanmak istiyorlarsa böyle bir hamle yapılabilir. (Bu tamamen konu dışı şahsi bir yorumdur böyle bir şeyin olması %1 ihtimal falan sanırım )

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Mesela ben buraya ne yazarsam yazayım "HavaliBaal" adlı üye beni alıntılayacak. 40 sayfayı okuduğumda en azından 15 sayfası bu üyeye ait. Her kişiye bir cevabı her konuda bir fikri var. Allah akıl fikir versin. Umarım beni alıntılamazsın.

Arkadaşlar sayaç ardından yeni server çıkma ihtimali %1 sayaç ardından yeni cz haritası çıkma ihtimali %99

Yeni server olayı da hep olacaktır bir tane gelse onun yerine gelen de olacaktır. Fakat bilen bilir 2007 civarı açılan server sıklığı ve 2016 civarı açılan server sıklığını. Bizim oturup gelmeyecek denilen ve gelen pus itemlerini ve oyun içi skill açma da faydamıza olacak gelmeyen koreko güncellemelerini konuşmamız gerekiyor. Şu haliyle server gelse diğerlerinden pek de farkı olmayacak ne yazık ki.
    Toplam 40 sayfa vardı senin yorumladığında , ama ilk 15 sayfada yorumum bile yok.Buda 150 yorum demek 150 yorum.Sallamadan doğru düzgün yorum yapmasını , beyan etmesini öğrenemediniz.Düzgün , belgeli kanıtlı yorum yapında alıntı yapılıp yüzünüze çarpılmasın.

Başka bir riyakarda kendi çöplüğünde "Havalibaal konuyu kapattırmaya çalışıyor" cümlesini kurmuş ,milleti kışkırtmaya çalışmış ama konuyu niye kapattırmak isteyeyim?Burda olduğu gibi ordada onu takan olmamış.O da haklı cismen var olmanın yanında manen yok sayılmak ne acı bir durum

Algı operasyonlarınız başarısızlıkla geçmiş , abuk sabuk yalan beyanlarınız belgeli kanıtlı çürütülmüştür geçmiş olsun.

Allah verdiği büyük nimet olan gözün gördüğünü beynin çarpıtmasından hepimizi korusun
    Last edited by HavaliBaal; 01-05-2019 at 12:41 AM.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by needb View Post
    süre bitiminde yazaılacak yazı: "17.01.2019 tarihinde taiwan ko'nun açılışına bekliyoruz"

o hangi server dostum? Korekonun yeni sw si mi?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Modlar oyunu gmler gibi değil de normal birey olarak oynadıkları için şuanda bu durumla ilgili bir bilgi sahibiyseniz bu haksızlık değil mi
    Ben 2004 yılından beri aynı sunucuda aynı karakterle oynuyorum. O yıldan bugüne değişmeyen şey bu saatten sonra değişmez
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Ben 2004 yılından beri aynı sunucuda aynı karakterle oynuyorum. O yıldan bugüne değişmeyen şey bu saatten sonra değişmez
    Biz aldık mesajı reis adamsın

işte duymak istediğimiz şeyler bunlar artık rahat rahat uyuyabilirim Atarsa 11 başkada yok.

Quote Originally Posted by Turkm3nnn View Post
    Biz aldık mesajı reis adamsın
    Quote Originally Posted by emo_VZGMa4UP View Post
    işte duymak istediğimiz şeyler bunlar artık rahat rahat uyuyabilirim Atarsa 11 başkada yok.
    Ne anladınız bize de söyleseydiniz?