Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Darkmare Slotları

Merhaba Destan sunucusunda 7-24 Dark mare slotunda genie altı makro hatta ks parti geldiğinde koxpla oyundan gelir elde eden ekiplerin herkes farkındadır sanırım.Bu ekipler oyuna sürekli high class item ve gb sokarak eliyle emeğiyle farm yapan insanların item değerlerini düşürdüklerinide gözlemliyoruz bu arkadaşlar aynı charlarla koxpla draki sıralamasınında neredeyse ilk 20 sini işgal ettiklerini biliyoruz.neredeyse 1 senedir insanların hakkını yiyen bu ekipler hakkında artık birşeyler yapılmasını bekliyoruz yazıktır günahtır oyunu keyif almak için oynayan insanların bilek hakkını artık yedirmeyelim GM arkadaşlar bu konuda ciddi bir mağduriyet var.Lütfen desteginizi bekliyoruz.

Junior Member
    % 100 katılıyorum 7/24 durmadan slottalar amaçları sadece oyundan tl kazanmak bu slotlara acılen inceleme ve müdahale gerekli yapılmadığı takdirde gm lerinde burdan kazanç sağladığını düşünmeye başlıyacağım en hızlı şekilde bu durumla ilgilenilmesi gereklii

Senior Member
    Sg slotunada bı çözüm bulun arkadaşım hapishane gibi evden çıkmıyor çok özledim onu yüzünü görmek istiyorum

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Bence herkesten çok o ekiplere ihtiyaç var, evet.

Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    Tıh Eğer böyle düşünüyorsan sende illegal programlarla oyun oynayarak bu oyundan kendine maaş bağlamış kxpla draki sıralamasından insanların hakkını yiyen bir emek hırsızısındır.NET.
    Last edited by yatyatnrco; 12-28-2020 at 08:29 AM.

Junior Member
    Bizzat video çekip gönderdim ona rağmen hala ordalar ) Oyuna girmeleri denetlemeleri slotu gezmeleri 20 dakika. İş bilmez insanların oyuncağı olduk söylenecek hiçbir şey yok.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    neye binayen böyle söylüyorsun mantık ne dostum açıklayabiliyomusun bu sözünü bizde diyelimki aa doğru söylüyor bu adam ???

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    sadece destan da değil Diez de de var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by skanki View Post
    neye binayen böyle söylüyorsun mantık ne dostum açıklayabiliyomusun bu sözünü bizde diyelimki aa doğru söylüyor bu adam ???
    Konunuzu desteklıyorum.
    Ama arkadasın dedıgı dogru aylık en az 6 dc pre ve gunluk genıe ve hammer masraflarını hesaplarsan oyunun onlara daha cok ıhtıyacı oldugunu gormen zor degıl

Senior Member
    arkadaşlar bu konunun aresi diez i yok dark mare si golemi yok. htb htc satiros apost of storm doom knight ewil ve iron claw slotlarıda full dolu neden aksiyon alınmadıgı konusunda ise bilgimiz 0. acaba neden..