Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Chaos Hk.

Chaos Hk.

Ben görüş ve öneri felan belirtmiyorum. Olanı olduğu gibi yazıyorum. O yüzden bu konuyu ne kaldırın ne de kilitleyin. Sadece iyi dinleyin!

Birader çoğu insan çook uzun zaman önce chaos etkinliğinde Lightning skilinin kaldırılması ya da değiştirilmesi gerektiğini söylemiştim. Yıllar sonra bu yapıldı. Aynı şeyi şu an Chaos etkilniği Level ve National point sınırı konulması konusunda hem fikir.

Chaosu oyunun bataklığı diye tabir edeceğim. Bu bataklığı bilerek kurutmuyorsunuz. ''Yok efendim yapımcı firmaya ilettik te şöyleydi de böyleydi de'' Bırakın bunları. Yapılan iş>Söylenen söz . Önce yönetici olarak girip siz tedbir alacaksınız. Girip günde 20 dk dan 60 dakika mesai yapacaksınız. Bataklıktaki sinekleri patlatacaksınız. Para aldığınız işin karşılığını yapacaksınız. Ekstra bir şey istenmiyor sizden.

Laflarla değil de gerçek adaleti sağlayın. İnsanlar yeteken + zaman + emek veriyorlar. Bu da aleni olarak gasp ediliyor.Buna bir oyun olarak da bakmayın. Reel hayatta bir gün sizinde hakkınız yendiğinde polisin ya da hakimin işini yapmaması gibi bir şeydir bu.
    Herkes Kahraman Olabilir ama Herkes Kahraman Olamaz!

Senior Member
    artık caosu oluruna bıraktık isteseler düzeltirlerde neden istemiyorlar onu anlamadım

Sırf koxper gelmesin diye altar 2 de giriyorum orada bile denk geliyorlar. Premium çekip yapıyorlar bu işi. Gerçekten ciddi yoğunlaşılması gerekiyor bu duruma. Yoksa ister istemez insanlar yönetime karşı tavır alıyor.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    kutunun 1.4m olduğu gordionda bile var halen.

Mavi alan kisi o chaosta koxp olsa bile alir. Ne chaoslar kazandim 5 6 koxper olan chaoslar ama gene kazandim. Siz kaybediyorsunuz diye chaosu mu degistiricekler. Aga bi salin artik su chaosu

Junior Member
    Level sınırı değilde minimum 10k np ile girilebilse gayet normal olur. 10lvl charların gelip uça kaça mavi kutu aldıkları chaos legal oyuncuları bezdiriyor gerçekten.

Junior Member
    Chaosta 5 6 koxper olacak ve sen o chaosu kazanacaksın he? İnsanlar burda kaybettiği şikayetçi değil. Emek hırsızlığı yapıldığı için şikayetçi. İllegalleri savunmayı bırakın artık diyeceğim de senin de illegal olduğunu anlamak çok zor değil

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    Mavi alan kisi o chaosta koxp olsa bile alir. Ne chaoslar kazandim 5 6 koxper olan chaoslar ama gene kazandim. Siz kaybediyorsunuz diye chaosu mu degistiricekler. Aga bi salin artik su chaosu
    3 k0xper olduğunda alabiliyorum ama 5-6 k0xper seni sürekli doğduğun an keserler 5-6 tane varken mavi almak imkansız. bu arada chaos rekorum 102, genelde 90 civarı kill alırım yani oynamayı gayet iyi biliyorum ben mesela.

Bak mesela şu an 6.10.20 tarihli akşam 19.00 Caos'undan çıkıyorum 3 kxper ilk üçü paylaşıyor.

GM'ler pandemiden dolayı ücretsiz izne ayrıldı galiba başka açıklaması yok.

Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    3 k0xper olduğunda alabiliyorum ama 5-6 k0xper seni sürekli doğduğun an keserler 5-6 tane varken mavi almak imkansız. bu arada chaos rekorum 102, genelde 90 civarı kill alırım yani oynamayı gayet iyi biliyorum ben mesela.
    her zaman şans olmuyor tabi istisna durumlar olabiliyor