Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 87
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Schie View Post
    Peki hangi sunucuya kayıt olacağız?
    Whatsapp Grubumuza geldiğinde gerekli bilgilendirmeyi yapacağız

Junior Member
    Quote Originally Posted by Danny_Norman View Post
    Başvuruda bulundum cevabı veya bu konudaki bilgilendirme ne zaman gelir e-posta adresime. Ve ayrıca hangi server a kayıt olmamız gerekiyor bu konuda detaylı bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Warriorlar da exp partisine katılacak mı yoksa exp partisi 1 pri ve rogue lardan mı ibaret olacak. Bu konudaki planlarınızı e-mailime atarsanız veya burada paylaşırsanız sevinirim. İyi günler.
    Mage, Male ve Okçu Klanımız var. Partiler ayarlanıyor. Gerekli detayları discord sunucumuzda anlatıyoruz.

dikkat edinde BVB kafanıza tıklatmasın.

Junior Member
    Discord sunucunuzu özelden öğrenebilir miyim

Junior Member
    Quote Originally Posted by FeuerFrei1995 View Post
    dikkat edinde BVB kafanıza tıklatmasın.
    Uyarınız için teşekkür ederiz. Güzel bir rekabet ortamı olması dileğiyle..

Junior Member
    Tam olarak aradığım clan yapısı. Sadece sizle başlamak istiyorum oyuna tekrardan. Umarım geri dönüş yaparsınız.

Junior Member
    Discord sunucunuzu özelden öğrenebilir miyim
    Üzgünüm. Aksi durumları engellemek için kayıt sonrası paylaşıyoruz. lütfen kişisel olarak algılamayın

Quote Originally Posted by USKOgulcan View Post
    Tam olarak aradığım clan yapısı. Sadece sizle başlamak istiyorum oyuna tekrardan. Umarım geri dönüş yaparsınız.
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Başvuruları en hızlı şekilde kontrol ediyoruz.

Junior Member
    Geri dönüşünüz için teşekkürler. Hızımı alamadan 2 kere başvuruda bulundum. Başvurumda da dediğim gibi warrior oynayabilirim fakat takımın yapısına göre diğer sınıflarda da oynayabilirim Warrior dışında tercihim Mage ve Priesttir.

Junior Member
    Geri dönüşünüz için teşekkürler. Hızımı alamadan 2 kere başvuruda bulundum. Başvurumda da dediğim gibi warrior oynayabilirim fakat takımın yapısına göre diğer sınıflarda da oynayabilirim Warrior dışında tercihim Mage ve Priesttir.
    Şuanda Warrior yoğunlumuz mevcut. 2 Partimizde priestimiz eksik. sizi duruma göre uygun görürseniz priest olarak partiye ekleyebiliriz. Zaten whatsapp grubumuza geldiğinizde istediğiniz classa göre gruba alınıyorsunuz.

Violence yeni sunucuda yargi dağitmaya geliyor o zaman ?