View Poll Results: Ön Kayıt Kaldırılmalı mı?

Voters
301. You may not vote on this poll
  • Evet

189 62.79%
  • Hayır

112 37.21%
Page 6 of 14 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 137
    Quote Originally Posted by askiiimm123 View Post
    p15 den 4g ye geçememek nedir ?
    arkadaşlar erken kayıt yaptım ama clandakiler 4g ye karar verdi. 4g doluncada ben p15de kaldım.
    En azından erken yapanlara ayrıcalık tanınsa.
    arkadaşım sen böyle yazı yazarsan kimse ayrıcalık falan yapmaz nedir Yani herkes istediği yerde oynasın kaldırsınlar kısıtlama nedir adaletsizlik nedir Sen bir gün önce başta Öbür diğer gün başlasın sen başka yerde oyna O başka yerde oynasın Böyle bir adalet olamaz ya saçmalıktan ibaret

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Hiçbir konuyu görmezden gelmiyoruz ancak sizler de sabit konuları görmezden gelmeyiniz.
    En azından 24 saat değilde. 3 saat sonra giriş yapılsa bu maduriyet giderilebilir. yani Ön kayıt yapanlar 17:00 da giriş yapsın. Ön kayıt yaptırmayanlar 20:00'da giriş yapabilsin. Bence en kolay çözüm budur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Neden mağduriyet olarak bakıyorsunuz ki? Ben yayını izledim, ön kayıt olacağını öğrendim, avantajlı olacağı söylendi ve herkes gibi ön kayıt yaptırdım. Bu süreçte siz neden yaptırmadınız? Yayını izlemedim deseniz forumda sabit konuları var, üşenip ertelediyseniz başkaları erken giriyor diye şikayet etmemeniz gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by scorp_lion View Post
    neden mağduriyet olarak bakıyorsunuz ki? Ben yayını izledim, ön kayıt olacağını öğrendim, avantajlı olacağı söylendi ve herkes gibi ön kayıt yaptırdım. Bu süreçte siz neden yaptırmadınız? Yayını izlemedim deseniz forumda sabit konuları var, üşenip ertelediyseniz başkaları erken giriyor diye şikayet etmemeniz gerekiyor.
    reis sende biliyorsun ki bazi telefonlar indirme problemi yaşiyor mesela s3 iphone 4s 4 ve 5 marka telefonlar bunlar yüzünden geride kalan insanlara ne olacak? Biz zaten yayindan sonra hemen yapmaya başladik.

Neden mağduriyet olarak bakıyorsunuz ki? Ben yayını izledim, ön kayıt olacağını öğrendim, avantajlı olacağı söylendi ve herkes gibi ön kayıt yaptırdım. Bu süreçte siz neden yaptırmadınız? Yayını izlemedim deseniz forumda sabit konuları var, üşenip ertelediyseniz başkaları erken giriyor diye şikayet etmemeniz gerekiyor.
    O zaman uygulama olarak değilde apk olarak cıksaydı belki çoğu kişinin başı ağrımayacaktı?

Junior Member
    Clanın yarısı p150 de bir kısmı 4g de en son gelen arkadaşlarda 3. servera kayıt olabildiler. Böyle saçmalık mı var?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    24 saat geç başlarsınız o zaman bence dünyanın sonu değil.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Nickname
    Shady
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    4Difference
    Evet ama yayında eğer ön kayıt yapmazsanız sunculara en erken 24 saat sonra girebilirsiniz diye sürekli uyarı yapılmalıydı bu çok az yapıldı ve ön kayıt süresi 6 gün denilince çoğu insanlar ağırdan aldı ve şuan bir çok clanda mesela yarısı p150'ye kayıt yaptırdıysa diğer yarısı yaptıramadı şimdi bu adamlar ne yapacak? bu ön kayıt ve limit işi çok iyi düşünülmüş olduğunu düşünmüyorum ve şuan gördüğümüz üzere bir çok probleme sebep oldu

size göre birşey yok tabi neden yaptırmadık paramızı toparladık ekibi toparladık cuma akşamı kayıt olmak içi girdik 3. server açtınız okdar para emek vereceğiz ve 3. ay boşalacak server'da başlamak istemiyoruz
    1 gün bekleyip önde gidip slot almak varken ertesi gün girip slot kavgası yapmak ailemize küfür ettirmek istemiyoruz

bence bizim için gayet yterli 2 sebebimiz var ama siz bilirsiniz tabi.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yayın yapılırken sabit konular açıldı. Ben moderatör olduğum halde tüm konuları sonuna kadar okudum üstelik yeni sunucularda oynamayacağım halde. Hem ağırdan alıp hem telefonum eski model demek sunuculara erken giriş yapacak oyunculara haksızlıktır bence.